Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Notatnik reklamowy A4

NOTATNIK FIRMOWY REKLAMOWY PRODUKT W TWARDEJ SKÓRZANEJ OPRAWIE

Notatnik reklamowy z tłoczonym logo to coraz częściej poszukiwany produkt. Biorąc pod  uwagę funkcjonalność to firmowy notes a4 to upominek o dużym potencjale praktycznym. Ekskluzywne notatniki reklamowe a4 z nadrukiem to bardzo dobre gadżety dla firm na konferencje czy targi. W takim miejscu zawsze istnieje potrzeba wykonania notatek. Nasz notes a4 można zamówić w kratkę, a  całość zamknięta w twardej lub elastycznej oprawie, gdzie dodatkowym elementem może być wykończenie z gumką. Notes a4 z logo to idealne rozwiązanie dla osób,  które lubią mieć swoje notatki w jednym miejscu. Przy tym ekskluzywne notatniki to ciekawa reklama – nadrukowane na okładce czy grawerowane logo idealnie buduje przekaz promocyjny firmy.

Cena notesu
Na końcową cenę notesu ma wpływ bardzo dużo czynników, takich jak np. wybrane dodatki tj. gumka na długopis, wstążki z logo, strony z reklamami, itp. oraz sama ilość zamówionych produktów. Dodatki z pewnością podnoszą walory wizualne notatnika a jednocześnie wpływają na zwiększenie funkcjonalności końcowego gadżetu.
Sprawdź cenę swoje notesu firmowego...

PARAMETRY NOTATNIKA

Format 205x280 mm
Objętość 192 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Typ oprawy oprawa twarda, oprawa flex (miękka)
Notes Notatnik może być w kratkę, linie, kropki, czysty lub indywidualny wydrukowany wielokolorowy layout
Opcje dodatkowe Eleganckie notatniki reklamowe a4 mogą mieć zaokrąglone narożniki bloku i okładki

klasyczne Oprawy notatników

Solida oprawa to kluczowy element każdego notatnika. Oprawa notesu reklamowego a4 jest jego najlepszą wizytówką. Odpowiednio dobrana część zewnętrzna notatnika może mieć wpływ na decyzje o końcowym wyborze i zakupie notesu z grawerowanym logo. Szeroki i bogaty wybór materiału nadaje naszym produktom reklamowym a4 indywidualnego charakteru. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wzorów opraw skóropodobnych lub innych tekstyliów czy skórzanych. W dobrej cenie notesy z logo mogą być wyprodukowane na zamówienie z wysokiej jakości materiału. Do notesów z gumką polecamy wybrać oprawę skórzaną lub zbliżoną fakturą do płótna, stali czy korka.

autorskie notatniki dla firm

Notesy reklamowe a4 można personalizować na kilku płaszczyznach. Notes z logo może mieć indywidualny projekt okładki, jak również indywidualny środek. Oryginalny i pomysłowy projekt okładki notesu powoduje, że notes a4 w kratkę staje się ciekawym produktem reklamowym. Z każdym rokiem obserwujemy coraz większe zainteresowania tego typu notesem. A może i Ty zakupisz taki prestiżowy gadżet reklamowy? Nietuzinkowy projekt okładki notesu może to zapewnić. Już dziś zadzwoń i zamów elegancki notes z grafiką.