Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Notatnik reklamowy A4

NOTATNIK FIRMOWY REKLAMOWY PRODUKT W TWARDEJ SKÓRZANEJ OPRAWIE

Notatnik reklamowy z tłoczonym logo to coraz częściej poszukiwany produkt. Biorąc pod  uwagę funkcjonalność to firmowy notes a4 to upominek o dużym potencjale praktycznym. Ekskluzywne notatniki reklamowe a4 z nadrukiem to bardzo dobre gadżety dla firm na konferencje czy targi. W takim miejscu zawsze istnieje potrzeba wykonania notatek. Nasz notes a4 można zamówić w kratkę, a  całość zamknięta w twardej lub elastycznej oprawie, gdzie dodatkowym elementem może być wykończenie z gumką. Notes a4 z logo to idealne rozwiązanie dla osób,  które lubią mieć swoje notatki w jednym miejscu. Przy tym ekskluzywne notatniki to ciekawa reklama – nadrukowane na okładce czy grawerowane logo idealnie buduje przekaz promocyjny firmy.

Koszty notatnika

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.23,90 zł
100 szt.22,50 zł
200 szt.21,80 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. notatników

Na ostateczną cenę firmowego notesu z logo mogą wpływać różne elementy (personalizowany notatnik a4, notes). Sprawdź cenę na swoje notatniki reklamowe...

PARAMETRY NOTATNIKA

Format 205x280 mm
Objętość 192 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Typ oprawy oprawa twarda, oprawa flex (miękka)
Notes Notatnik może być w kratkę, linie, kropki, czysty lub indywidualny wydrukowany wielokolorowy layout
Opcje dodatkowe Eleganckie notatniki reklamowe a4 mogą mieć zaokrąglone narożniki bloku i okładki

klasyczne Oprawy notatników

Solida oprawa to kluczowy element każdego notatnika. Oprawa notesu reklamowego a4 jest jego najlepszą wizytówką. Odpowiednio dobrana część zewnętrzna notatnika może mieć wpływ na decyzje o końcowym wyborze i zakupie notesu z grawerowanym logo. Szeroki i bogaty wybór materiału nadaje naszym produktom reklamowym a4 indywidualnego charakteru. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wzorów opraw skóropodobnych lub innych tekstyliów czy skórzanych. W dobrej cenie notesy z logo mogą być wyprodukowane na zamówienie z wysokiej jakości materiału. Do notesów z gumką polecamy wybrać oprawę skórzaną lub zbliżoną fakturą do płótna, stali czy korka.

autorskie notatniki dla firm

Notesy reklamowe a4 można personalizować na kilku płaszczyznach. Notes z logo może mieć indywidualny projekt okładki, jak również indywidualny środek. Oryginalny i pomysłowy projekt okładki notesu powoduje, że notes a4 w kratkę staje się ciekawym produktem reklamowym. Z każdym rokiem obserwujemy coraz większe zainteresowania tego typu notesem. A może i Ty zakupisz taki prestiżowy gadżet reklamowy? Nietuzinkowy projekt okładki notesu może to zapewnić. Już dziś zadzwoń i zamów elegancki notes z grafiką.