Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Notatnik reklamowy A4

NOTATNIK FIRMOWY REKLAMOWY PRODUKT W TWARDEJ SKÓRZANEJ OPRAWIE

Notatnik reklamowy z tłoczonym logo to coraz częściej poszukiwany produkt. Biorąc pod  uwagę funkcjonalność to firmowy notes a4 to upominek o dużym potencjale praktycznym. Ekskluzywne notatniki reklamowe a4 z nadrukiem to bardzo dobre gadżety dla firm na konferencje czy targi. W takim miejscu zawsze istnieje potrzeba wykonania notatek. Nasz notes a4 można zamówić w kratkę, a  całość zamknięta w twardej lub elastycznej oprawie, gdzie dodatkowym elementem może być wykończenie z gumką. Notes a4 z logo to idealne rozwiązanie dla osób,  które lubią mieć swoje notatki w jednym miejscu. Przy tym ekskluzywne notatniki to ciekawa reklama – nadrukowane na okładce czy grawerowane logo idealnie buduje przekaz promocyjny firmy.

Koszty notatnika

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.23,90 zł
100 szt.22,50 zł
200 szt.21,80 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. notatników

Na ostateczną cenę firmowego notesu z logo mogą wpływać różne elementy (personalizowany notatnik a4, notes). Sprawdź cenę na swoje notatniki reklamowe...

PARAMETRY NOTATNIKA

Format 205x280 mm
Objętość 192 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Typ oprawy oprawa twarda, oprawa flex (miękka)
Notes Notatnik może być w kratkę, linie, kropki, czysty lub indywidualny wydrukowany wielokolorowy layout
Opcje dodatkowe Eleganckie notatniki reklamowe a4 mogą mieć zaokrąglone narożniki bloku i okładki

klasyczne Oprawy notatników

Solida oprawa to kluczowy element każdego notatnika. Oprawa notesu reklamowego a4 jest jego najlepszą wizytówką. Odpowiednio dobrana część zewnętrzna notatnika może mieć wpływ na decyzje o końcowym wyborze i zakupie notesu z grawerowanym logo. Szeroki i bogaty wybór materiału nadaje naszym produktom reklamowym a4 indywidualnego charakteru. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wzorów opraw skóropodobnych lub innych tekstyliów czy skórzanych. W dobrej cenie notesy z logo mogą być wyprodukowane na zamówienie z wysokiej jakości materiału. Do notesów z gumką polecamy wybrać oprawę skórzaną lub zbliżoną fakturą do płótna, stali czy korka.

autorskie notatniki dla firm

Notesy reklamowe a4 można personalizować na kilku płaszczyznach. Notes z logo może mieć indywidualny projekt okładki, jak również indywidualny środek. Oryginalny i pomysłowy projekt okładki notesu powoduje, że notes a4 w kratkę staje się ciekawym produktem reklamowym. Z każdym rokiem obserwujemy coraz większe zainteresowania tego typu notesem. A może i Ty zakupisz taki prestiżowy gadżet reklamowy? Nietuzinkowy projekt okładki notesu może to zapewnić. Już dziś zadzwoń i zamów elegancki notes z grafiką.

Notatnik reklamowy - dodatki

Dodanie ciekawych i funkcjonalnych dodatków do notesu reklamowego decyduje o końcowym efekcie wizualnym. Nasza oferta obejmuje notatniki reklamowe a4 z tłoczeniem logo firmy lub z grawer, dodatkowo notes może posiadać gumkę do zamykania i na długopis. Każdy model naszego notatnika możesz wyposażyć w różnego rodzaju dodatki, tym samem twój notes a4 zyska nowe funkcjonalności. Dodatkowe elementy mogą podnieść zalety wizualne notesu firmowego. Wyklejki i wklejki umieszczone w notesie, wstążka z logo zwiększają szansę na przekazanie odbiorcy dodatkowych treści reklamowych. Obszycie lub zaokrąglenie twardej oprawy notesu podnosi jego walory estetyczne.

Popularność notesów reklamowych jest coraz większa. Wiele osób zastanawia się dlaczego notatniki w formacie A4 z tłoczeniem logo czy też notatniki reklamowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Firmy handlowe potrzebują i poszukują coraz to nowych i ciekawych propozycji gadżetów, które dają wsparcie w działaniach promocyjnych firmy. Ponadto notes reklamowy doskonale sprawdza się jako elegancki gadżet. Jako produkt stosowany w działaniach marketingowych firmy doskonale radzą sobie notesy w twardej oprawie z skóry. Dość ciekawym  rozwiązaniem, w dodatku w dobrej cenie jest również notes z gumką oraz skórzana oprawą z tłoczonym logo. Kolorowa grafika na okładce notesu zdecydowanie zwiększa możliwości reklamowe notesu a4. Warto poszukiwać ciekawych elementów dodatkowych, które zapewne podniosą prestiż notatnika reklamowego. Przez to ten funkcjonalny upominek stanie się eleganckim gadżetem.

INTERESUJĄ CIĘ NOTESY REKLAMOWE DLA FIRM?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena notatnika firmowego, skontaktuj się z nami…

KONTAKT Z NAMI
Potrzebujesz oferty na notes reklamowy z tłoczonym logo formatu A5, a może interesuje Cię duży notatnik a4? Nie wiesz jaki model zamówić, szukasz najbardziej optymalnego rozwiązania dla Twoje firmy. Wahasz się czy wybrać notes z gumką w oprawie flexi z skóry czy też produkt z indywidualnym projektem grafiki. Zadzwoń do nas, a pomożemy dobrać idealne rozwiązanie.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=163&format=image&sid=1855668778
Nieprawidłowy kod