Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy 2022 KALENDARZ O UKŁADZIE DZIENNYM B5

Dla osób, które sporo notują w swoich kalendarzach polecamy kalendarz o układzie dziennym b5. Przez zwiększony rozmiar, sam kalendarz jest większy, a przy zastosowaniu odpowiednich dodatków wygląda on ekskluzywnej i bardziej prestiżowo niż a5. Kalendarz dzienny b5 posiada liczne dodatki jak mapy, praktyczne informacje w życiu codziennym, 2 strony planera umieszczonego przed każdym miesiącem. Te wszystkie elementy składają się na niezwykłą funkcjonalność tego gadżetu reklamowego. Skorzystaj z naszych wyjątkowych kalendarzy dziennych.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.20,95 zł
100 szt.20,50 zł
200 szt.19,90 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Finalna cena kalendarza zależna jest od wielu czynników jak personalizacja organizera bądź ilość dodatków. Skontaktuj się z nami a wycenimy Twój kalendarz książkowy na przyszły rok!

PARAMETRY KALENDARZA

Format 167x240 mm
Objętość 368 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 70 g/m2
Język PL, GB, DE, RUS, FR
Kalendarium przed każdym miesiącem 2-stronicowy planer miesięczny, miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, DE, RUS, FR), imieniny i święta, kalendarium skrócone na cały rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, 8 stronicowy atlas z mapami: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, mapa administracyjna Polski i Europy, obszerna część informacyjna, perforacja narożna, wstążka, oprawa piankowa, drukowane registry, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, wycięte registry 4 rzędowe

klasyczne Oprawy kalendarzy 2022

Każdy kalendarz składa się z klasycznego kalendarium oraz oprawy, która powinna się wyróżniać. W świecie biznesu bardzo ważne jest pierwsze wrażenie, dlatego warto wybrać oprawy skóropodobne nadające im ekskluzywnego wyglądu. Owe oprawy nadają się do licznych indywidualizacji kalendarza biznesowego. Mamy możliwość wykonać ekskluzywne organizery ze skóry naturalnej. Przy skorzystaniu z grawera, zalecamy wybranie okleiny skóropodobnej bądź oprawić ją materiałem imitującym płótno, drewno czy stal.

autorskie oprawy kalendarzy 2022

Kalendarze książkowe indywidualne to połączenie klasycznego i funkcjonalnego kalendarium oraz dostosowanego do oczekiwań klienta projektu graficznego okładki. Nasze okładki firmowe ze zdjęciem robią ogromne wrażenie na ludziach. Takie ekskluzywne organizery dla firmy podnoszą prestiż klienta firmy i wzmacniają ich pozycję na rynku. Kalendarze książkowe produkujemy z rozkładówką dzienną, jak i tygodniową. Dostępne są w rozmiarach a4 i a5, z notesem - dodatkowym miejscem na notatki.