Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy 2022 KALENDARZ O UKŁADZIE DZIENNYM B5

Dla osób, które sporo notują w swoich kalendarzach polecamy kalendarz o układzie dziennym b5. Przez zwiększony rozmiar, sam kalendarz jest większy, a przy zastosowaniu odpowiednich dodatków wygląda on ekskluzywnej i bardziej prestiżowo niż a5. Kalendarz dzienny b5 posiada liczne dodatki jak mapy, praktyczne informacje w życiu codziennym, 2 strony planera umieszczonego przed każdym miesiącem. Te wszystkie elementy składają się na niezwykłą funkcjonalność tego gadżetu reklamowego. Skorzystaj z naszych wyjątkowych kalendarzy dziennych.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.20,95 zł
100 szt.20,50 zł
200 szt.19,90 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Finalna cena kalendarza zależna jest od wielu czynników jak personalizacja organizera bądź ilość dodatków. Skontaktuj się z nami a wycenimy Twój kalendarz książkowy na przyszły rok!

PARAMETRY KALENDARZA

Format 167x240 mm
Objętość 368 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 70 g/m2
Język PL, GB, DE, RUS, FR
Kalendarium przed każdym miesiącem 2-stronicowy planer miesięczny, miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, DE, RUS, FR), imieniny i święta, kalendarium skrócone na cały rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, 8 stronicowy atlas z mapami: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, mapa administracyjna Polski i Europy, obszerna część informacyjna, perforacja narożna, wstążka, oprawa piankowa, drukowane registry, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, wycięte registry 4 rzędowe

klasyczne Oprawy kalendarzy 2022

Każdy kalendarz składa się z klasycznego kalendarium oraz oprawy, która powinna się wyróżniać. W świecie biznesu bardzo ważne jest pierwsze wrażenie, dlatego warto wybrać oprawy skóropodobne nadające im ekskluzywnego wyglądu. Owe oprawy nadają się do licznych indywidualizacji kalendarza biznesowego. Mamy możliwość wykonać ekskluzywne organizery ze skóry naturalnej. Przy skorzystaniu z grawera, zalecamy wybranie okleiny skóropodobnej bądź oprawić ją materiałem imitującym płótno, drewno czy stal.

autorskie oprawy kalendarzy 2022

Kalendarze książkowe indywidualne to połączenie klasycznego i funkcjonalnego kalendarium oraz dostosowanego do oczekiwań klienta projektu graficznego okładki. Nasze okładki firmowe ze zdjęciem robią ogromne wrażenie na ludziach. Takie ekskluzywne organizery dla firmy podnoszą prestiż klienta firmy i wzmacniają ich pozycję na rynku. Kalendarze książkowe produkujemy z rozkładówką dzienną, jak i tygodniową. Dostępne są w rozmiarach a4 i a5, z notesem - dodatkowym miejscem na notatki.

dodatki do kalendarzy 2022

Nasze kalendarze firmowe to połączenie skutecznego narzędzia marketingowego z funkcjonalnym gadżetem. Oferujemy szereg dodatków do kalendarza książkowego m.in.: okładka z tłoczonym bądź grawerowanym logo, okucia, garbiki czy złocenia. Wklejone notatniki zwiększają funkcjonalność kalendarza, a wklejki reklamowe z nadrukiem dostarczają dodatkowych informacji o Państwa firmie. Wykonane przez nas dodatki wpływają pozytywnie na walory estetyczne kalendarza. Przez zastosowanie niektórych dodatków zwykły kalendarz książkowy staje się ekskluzywny.

Kalendarze książkowe są coraz popularniejsze. Wpływa na to ich funkcjonalność oraz połączenie funkcji marketingowo-reklamowych. Przez jeden gadżet reklamowy Państwa firma może osiągnąć bardzo wiele.

Produkowane przez nasz kalendarze książkowe tygodniowe a4 z grawerowaną bądź tłoczoną okładką, bądź książkowe dzienne a5 stanowią świetny gadżet reklamowy. Kalendarze książkowe indywidualne przez różnego rodzaju dodatki reklamowe to promocja Państwa firmy przez 365 dni w roku. Posiadamy bogatą ofertę kalendarzy, kalendarium oraz dodatków, dzięki czemu każdy skomponuje swój idealny kalendarz biznesowy. Podnieś prestiż swojej firmy przy pomocy profesjonalnego gadżetu reklamowego.

INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2022?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=163&format=image&sid=2070134608
Nieprawidłowy kod