Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy 2022 KLASYCZNY KALENDARZ O UKŁADZIE DZIENNYM A6

Kalendarz książkowy dzienny a6 został stworzony z myślą o osobach lubiących małe terminarze, ale posiadające dość miejsca na notatki. Przez swoje niewielkie rozmiary, z powodzeniem zmieścimy go do każdej torby czy torebki - nawet damskiej! Zastosowany został dzienny układ kalendarza z dodatkowymi dwoma stronami planera miesięcznego, co wpływa na zwiększenie jego funkcjonalności. Ty oraz Twoi kontrahenci zaplanujcie swój dzień co do godziny w praktycznych gadżetach reklamowych kalendarza książkowego kieszonkowego a6..

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.15,00 zł
100 szt.14,50 zł
200 szt.13,90 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Ostateczna cena kalendarza a6 bądź kieszonkowe b6 jest uzależniona od ilości zastosowanych dodatków wpływających na wykończenie gadżetu reklamowego. Zapraszamy do wycenienia własnych kalendarzy książkowych dziennych.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 100x147 mm
Objętość 368 stron
Papier offset kremowy lub biały (chamois) 70 g/m2
Język PL, GB, DE, FR, RUS
Kalendarium 2-stronicowy planer miesięczny przed każdym miesiącem, tygodnie i miesiące w 5 językach (PL, GB, FR, DE, RUS), imieniny i święta, skrócone kalendarium na okrągły rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, atlas z mapami o objętości 8 stron: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Słowacji, Czech, mapa administracyjna Polski i Europy, obszerna część informacyjna, wstążka, perforacja narożna, oprawa piankowa, drukowane registry, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, 4 rzędowe wycięte registry

klasyczne Oprawy kalendarzy 2022

Każda firma posiada swoją wizytówkę w postaci gadżetów reklamowych. Najpopularniejszym z nich jest kalendarz a6 kieszonkowy dzienny lub tygodniowy. Najważniejsza jest oprawa, gdyż to ją jako pierwszą widzimy i przez jej pryzmat oceniamy cały kalendarz. Warto by była ona wykonana ze szlachetnego materiału skóropodobnego. Posiadamy bardzo szeroki wybór opraw, które jesteśmy wstanie spersonalizować pod klienta wymagania. Kalendarze biznesowe a6, b6 będą się pięknie prezentowały oprawione w wysokogatunkową skórę naturalną. Modele kieszonkowe kalendarzy proponujemy oprawić okleiną skóropodobną bądź wizualnie podobnym do drewna, stali czy płótna - każdy z tych elementów będzie zaskoczeniem dla potencjalnego odbiorcy.

autorskie oprawy kalendarzy 2022

Bardzo często nasi klienci decydują się na kalendarze kieszonkowe indywidualne ze zdjęciami. Proponujemy im wtedy modele organizera a6 dziennego bądź b6 tygodniowego. Nasi graficy dbają o nowoczesne i nieszablonowe podejście do projektu graficznego, dlatego przykuwają one uwagę już od pierwszej chwili. Staramy się w kreatywny sposób wykorzystać zdjęcia jakimi dysponujemy, dostosowując je do profilu działalności Państwa firmy. Nasze organizery indywidualne modelu a6 dzienny z notesem i b6 tygodniowy to bardzo skuteczne narzędzie marketingowe. Zwiększają one prestiż klienta firmy na rynku. Zamów dla swojej firmy ekskluzywne kalendarze dzienne a6 i tygodniowe b6.

dodatki do kalendarzy 2022

Kalendarz książkowy dzienny a6 i tygodniowy b6, by był funkcjonalny i przydatny w codziennym użytkowaniu, potrzebuje pewnych dodatków. Posiadamy bardzo szeroki wybór praktycznych i nowoczesnych uzupełnień. Okładka może być zarówno wytłaczana bądź wygrawerowana z logo firmy. Spersonalizowane kalendarze przez wklejki reklamowe stanowią idealne narzędzie marketingowe i informacyjne - stanowią reklamę przez cały rok. Przez dodanie okucia, garbików czy złoceń podnosimy walory estetyczne naszego produktu reklamowego. Dodatki są bardzo ważne na etapie planowania kalendarzy książkowych, podnosząc ich prestiż oraz nadając im pewnej ekskluzywności.

Kalendarze książkowe w rozmiarze a6 i b6 stają się coraz popularniejsze. Wynika to z ich zwiększonej funkcjonalności przez mniejszy rozmiar od a5. Zmieścimy go do każdej torby, mogąc mieć go zawsze ze sobą. Jest to bardzo ważne dla osób, które mają sztywny plan dnia i potrzebują mieć do niego stały dostęp. Walory estetyczne zwiększamy przez oprawę materiałem skóropodobnym, tłoczonym bądź grawerowanym logo, a nawet znakiem firmowym. Kalendarze książkowe przez okładkę z własnym zdjęciem mogą lepiej oddawać charakter działalności klienta. Nasza bogata oferta opraw, rozmiarów, kalendarium pozwala na stworzenie idealnego kalendarza książkowego, dobranego wedle Państwa oczekiwań. Każdy klient znajdzie u nas odpowiedni kalendarz firmowy czy biznesowy.

INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2022?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Wybór między producentami kalendarzy kieszonkowych w formacie a6 jest duży, a Ty masz zapewne sporo pytań. Na większość z nich znajdziesz odpowiedzi poniżej. Jeśli jednak tak nie będzie, napisz do nas w wiadomości prywatnej! Odpowiemy najszybciej jak będziemy mogli!

Czy kalendarz kieszonkowy A6 można wykonać w oprawie indywidualnej?

Kalendarz kieszonkowy a6, tak samo jak kalendarz książkowy możemy wykonać z indywidualną okładką ze zdjęciem. Dzięki temu będzie on bardziej atrakcyjny wizualnie i zyska większą wartość jako gadżet reklamowy firmy.
Jaki jest termin realizacji na kalendarze kieszonkowe?
Standardowo zlecenia na kalendarze kieszonkowe a6 realizujemy w 3-4 tygodnie. Jeśli jednak traficie na „gorący okres” to termin ten może ulec zmianie. Mamy wysokie standardy jakości, dlatego też nie wydamy kalendarzy, które nie spełniają absolutnego minimum - co nas wyróżnia na tle konkurencji.
Czy kalendarz kieszonkowy a6 zawiera mapy?
W przypadku kalendarza tygodniowego oraz dziennego w formacie a5 z początku czy na końcu znajdziemy różnego rodzaju mapy. W kalendarzu kieszonkowym a6 nie ma ich ze względu na małe wymiary terminarza. Zamiast tego załączamy praktyczny teleadresownik.
Istnieje możliwość wklejenia wklejek do kieszonkowego kalendarza?
Kalendarze kieszonkowe są jednymi z najmniejszych terminarzy jakie produkujemy. Z tego względu nie powinniśmy przesadzać z ilością wklejek i wyklejek reklamowych. Jeśli wybierzemy odpowiedniej grubości papier, to organizer nadal nim pozostanie, a nie bloczkiem reklamowym.
Jaka jest minimalna ilość zamówienia kalendarza kieszonkowego?
Minimalna wielkość zamówienia zależna jest od wyboru okładki. W przypadku okładki grawerowanej z logo, przyjmujemy zlecenia od 20 sztuk. Kalendarz kieszonkowy a6 z indywidualną okładką wymaga już złożenia zamówienia na minimum 50 sztuk produktu reklamowego.

Ile projektów okładki kieszonkowego a6 otrzymam?

W opcji standardowej przygotowujemy 2 projekty okładki kalendarza kieszonkowego a6, jednak jesteśmy elastyczni pod tym względem. Po wybraniu projektu wprowadzamy jeszcze do 2-3 poprawek i przekazujemy zamówienie do druku.

Czy macie kalendarze kieszonkowe A6 dzienne?

Oferta kalendarzy kieszonkowych a6 jest obszerna. Posiadamy zarówno te w wersji tygodniowej jak i dziennej. Jest to idealne rozwiązanie dla ludzi mocno zapracowanych, którzy najważniejsze informacje potrzebują mieć zapisane w jednym miejscu. Polecamy kalendarz kieszonkowy a6 z notatnikiem.
Czy kalendarz kieszonkowy A6 można indywidualizować?
Każdy nasz kalendarz kieszonkowy a6 można indywidualizować. Ze względu na niewielkie rozmiary oraz użyte materiały, możemy dodać wklejki lub wyklejki reklamowe czy tasiemkę z logo firmy. Na okładce możemy wygrawerować imię i nazwisko przyszłego właściciela.
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=163&format=image&sid=332066137
Nieprawidłowy kod