Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy 2025 KLASYCZNY KALENDARZ O UKŁADZIE DZIENNYM A6

Kalendarz książkowy dzienny a6 został stworzony z myślą o osobach lubiących małe terminarze, ale posiadające dość miejsca na notatki. Przez swoje niewielkie rozmiary, z powodzeniem zmieścimy go do każdej torby czy torebki - nawet damskiej! Zastosowany został dzienny układ kalendarza z dodatkowymi dwoma stronami planera miesięcznego, co wpływa na zwiększenie jego funkcjonalności. Ty oraz Twoi kontrahenci zaplanujcie swój dzień co do godziny w praktycznych gadżetach reklamowych kalendarza książkowego kieszonkowego a6..

Cena kalendarza
Na końcową cenę kalendarza ma wpływ bardzo dużo czynników, takich jak np. wybrane dodatki do kalendarza – gumka na długopis, wstążki z logo, strony z reklamami, itp. oraz sama ilość zamówionych produktów. Dodatki z pewnością podnoszą walory wizualne produktu a jednocześnie wpływają na zwiększenie funkcjonalności kalendarzy.
Sprawdź cenę kalendarzy na 2025 rok.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 100x147 mm
Objętość 368 stron
Papier offset kremowy lub biały (chamois) 70 g/m2
Język PL, GB, DE, FR, RUS
Kalendarium 2-stronicowy planer miesięczny przed każdym miesiącem, tygodnie i miesiące w 5 językach (PL, GB, FR, DE, RUS), imieniny i święta, skrócone kalendarium na okrągły rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, atlas z mapami o objętości 8 stron: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Słowacji, Czech, mapa administracyjna Polski i Europy, obszerna część informacyjna, wstążka, perforacja narożna, oprawa piankowa, drukowane registry, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, 4 rzędowe wycięte registry

klasyczne Oprawy kalendarzy 2025

Każda firma posiada swoją wizytówkę w postaci gadżetów reklamowych. Najpopularniejszym z nich jest kalendarz a6 kieszonkowy dzienny lub tygodniowy. Najważniejsza jest oprawa, gdyż to ją jako pierwszą widzimy i przez jej pryzmat oceniamy cały kalendarz. Warto by była ona wykonana ze szlachetnego materiału skóropodobnego. Posiadamy bardzo szeroki wybór opraw, które jesteśmy wstanie spersonalizować pod klienta wymagania. Kalendarze biznesowe a6, b6 będą się pięknie prezentowały oprawione w wysokogatunkową skórę naturalną. Modele kieszonkowe kalendarzy proponujemy oprawić okleiną skóropodobną bądź wizualnie podobnym do drewna, stali czy płótna - każdy z tych elementów będzie zaskoczeniem dla potencjalnego odbiorcy.

autorskie oprawy kalendarzy 2025

Bardzo często nasi klienci decydują się na kalendarze kieszonkowe indywidualne ze zdjęciami. Proponujemy im wtedy modele organizera a6 dziennego bądź b6 tygodniowego. Nasi graficy dbają o nowoczesne i nieszablonowe podejście do projektu graficznego, dlatego przykuwają one uwagę już od pierwszej chwili. Staramy się w kreatywny sposób wykorzystać zdjęcia jakimi dysponujemy, dostosowując je do profilu działalności Państwa firmy. Nasze organizery indywidualne modelu a6 dzienny z notesem i b6 tygodniowy to bardzo skuteczne narzędzie marketingowe. Zwiększają one prestiż klienta firmy na rynku. Zamów dla swojej firmy ekskluzywne kalendarze dzienne a6 i tygodniowe b6.