Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe z indywidualną okładką

Kalendarz książkowy 2022 NOWY WYMIAR KALENDARZA KSIĄŻKOWEGO

Nasi klienci upatrzyli sobie kalendarze reklamowe książkowe ze zdjęciami. Dzięki temu mamy możliwość już na okładce przedstawić profil działalności swojej firmy. Kalendarze książkowe autorskie to scalenie klasycznego terminarza z nowoczesną i indywidualną szatą graficzną. Owy organizer jest bardzo dobrym narzędziem marketingowym. Autorski kalendarz książkowy to elegancki upominek, który podniesie poszanowanie Państwa firmy. Terminarze ze zdjęciem są wyjątkowe w swojej prostocie, ale również kreatywne i kolorowe - wszystko zgodnie z wytycznymi naszych klientów.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.23,85 zł
100 szt.20,95 zł
200 szt.17,75 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Cenę kalendarza 2022 książkowego na kolejny rok jest zależna od ilości uszczegółowień, personalizacji czy rodzaju wykorzystanych materiałów. Skontaktuj się z nami, a postaramy się byś zmieścił się w swoim budżecie otrzymując ekskluzywny produkt marketingowy.

Wybrane cechy

PRZEKAZ REKLAMOWY NA OKŁADCE
Kalendarz książkowy z grafiką zwiększ jego walory estetyczny i wzbudza zainteresowanie od pierwszej chwili. Nasze projekty okładek są nowoczesne i kreatywne i zarazem podnoszą prestiż klienta firmy. Kalendarze książkowe z logo to idealne narzędzie marketingowo-reklamowe.
PRZEMYŚLANA ZAWARTOŚĆ
Kalendarze książkowe indywidualne to bardzo dobre narzędzie marketingowo-promocyjne. Przez jeden produkt reklamowy Państwa firma może zyskać bardzo wiele. Spersonalizowana okładka ze zdjęciem jest dobrana pod profil działalności przedsiębiorstwa. Uzyskujemy tutaj połączenie funkcjonalnego gadżetu reklamowego ze świetną reklamą.
SKUTECZNE NARZĘDZIE MARKETINGU
Kalendarze książkowe to idealne narzędzie marketingowe. Posiadają funkcjonalne i praktyczne kalendarium wraz z dodatkami, które zwiększają jego praktyczność. Dodatki oraz indywidualna okładka nadają prestiżu firmie oraz zwiększą obszar Waszego działania.
FUNKCJONALNY GADŻET
Kalendarze książkowe dzienne i tygodniowe przez odpowiednio zaprojektowane rozkładówki dnia, tygodnia i miesiąca, są niezwykle funkcjonalne i niezbędne do prawidłowego zarządzania własnym czasem w ciągu dnia. Indywidualny projekt okładki z tłoczonym bądź grawerowanym logo wpływa na podwyższenie ich walorów estetycznych.
Kalendarze książkowe na indywidualne zamówienie ze zdjęciem są całkowicie nową i oryginalną formą organizera książkowego. Już przy pierwszym wrażeniu wyróżnisz się i pozostawisz pozytywne wrażenie. Dodatkowo takie kalendarze książkowe z logo w tej formie plus indywidualny, profesjonalny projekt graficzny przyciągają zainteresowanie i świadczą o prestiżu firmy.

PARAMETRY KALENDARZA

Format kalendarze książkowe występują głównie w formatach A5, B5, A4 i A6
Oprawy okładka kalendarza firmowego z indywidualnym projektem graficznym
Kalendarium wygląd kalendarium, ilość stron, języki, rodzaj papieru, uzależnione są od wyboru modelu organizera książkowego
Personalizacja kalendarze reklamowe indywidualizujemy poprzez: wklejki i wyklejki reklamowe, wstążki z nadrukiem logo firmy, registry, gumka do zamykania kalendarza, złocenie i srebrzenie brzegów oraz ozdobne opakowania
Skuteczny projekt kalendarza?
Od kilkunastu lat projektujemy kalendarze dla firm.
zdjęcia do kalendarzy
Planujesz wykonać kalendarz ze zdjęciem, ale nie posiadasz własnych fotografii? To dla nas żaden problem, możecie skorzystać z naszego bogatego archiwum zdjęć. Posiadamy fotografie o różnorodnej tematyce, każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie.

Skorzystaj z zasobów naszych zdjęć

Poszukujesz pięknych kolaży z nadmorskich plaż, a może zdjęcia apetycznie wyglądającego jedzenia? Niezależnie od zapotrzebowania zaproponujemy Tobie wiele opcji do wyboru, z których z pewnością cos wybierzesz. Prezentujemy zdjęcia wykonane przez profesjonalnych fotografów, o wysokiej rozdzielczości, idealnym oświetleniu i pięknej aranżacji.

autorskie oprawy kalendarzy 2022

Kalendarze książkowe indywidualne to niezwykłe połączenie w pełni funkcjonalnego i przejrzystego kalendarium z nieszablonową oprawą graficzną okładki. Nasi graficy projektują eleganckie oprawy, dzięki czemu organizer nadaje się jako kalendarz biznesowy czy firmowy w formie upominków dla klientów. Okładki ze zdjęciem są przemyślane, a sama fotografia nawiązuje do profilu działalności przedsiębiorstwa. Posiadamy bardzo bogate archiwum zdjęć, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zawiera ono zdjęcia z każdej tematyki czy dziedziny życia. Kalendarz książkowy to nie tylko funkcjonalny terminarz, ale również gadżet reklamowy który ma zaciekawiać ludzi. Podnieś prestiż własne firmy wręczają w prezencie kalendarz książkowy indywidualny ze zdjęciem.

dodatki do kalendarzy 2022

Kalendarz by był ciekawy i nowoczesny powinien posiadać odpowiednie dodatki, które go uatrakcyjnią. Nasza firma oferuje bardzo szerokie możliwości, jeśli chodzi o ich wybór do organizera firmowego. Najczęściej wybieranym jest tłoczone bądź grawerowane logo firmy na okładce (pełni funkcję reklamową), dzięki czemu zwiększamy jego efektywność wizualną. Dysponujemy jeszcze umieszczeniem notatników, teleadresowników, wklejek czy wyklejek reklamowych, garbikami, okuciami czy złoceniami stron. Wybór odpowiednich dodatków wpływa znacząco an podniesienie prestiżu klienta firmy oraz postrzeganie kalendarza jako ekskluzywny gadżet firmowy czy biznesowy.

Jednym z najpopularniejszych gadżetów promocyjnych to reklamowy kalendarz - przedmiot funkcjonalny i promocyjny firmy. Przez grawerowane logo na okładce, kalendarze książkowe dzienne są idealnym narzędziem marketingowym i reklamowym. W przypadku kalendarza książkowego ze zdjęciem, fotografie wybieramy tak by jak najlepiej oddała charakter Państwa działalności. Równie popularne są kalendarze książkowe z notatnikiem, ze względu na zwiększoną funkcjonalność o dodatkowe miejsce na zapiski biznesowe czy firmowe. W swojej ofercie posiadamy różnorodne wykończenia, modele czy formaty, dlatego każdy z Państwa znajdzie u nas spełniający jego oczekiwania kalendarz biznesowy czy firmowy. Podnieś prestiż swojej firmy przez elegancki kalendarz z dodatkami.

producent-kalendarza-ksiazkowego.jpg

Jakie kalendarze wybrać dla swojej firmy?

projektowanie kalendarza z zdjęciami

Czy projekt okładki na kalendarze ze zdjęciami jest ważny?

Może wydawać się inaczej, ale jednak projekt okładki na kalendarze ze zdjęciami jest bardzo ważny. Kiedy jest ciekawie opracowany, staje się automatycznie interesującą promocją firmy. Należy pamiętać, że ma on jednocześnie wpływ na wizerunek firmy. Bez wątpienia ładnie wykonany kalendarz na zamówienie będzie dumnie reklamował firmę. Trzeba też pamiętać o tym, że zwykłych organizerów nie widuje się w profesjonalnych biurach, w miejscach publicznych. Jedynie eleganckie, estetycznie wykończone, a wcześniej dobrze zaprojektowane graficznie kalendarze na zamówienie z ciekawą grafiką są chętnie używane w różnych miejscach. Warto więc na okładce zastosować własne zdjęcia lub zdjęcia z archiwum tematycznie powiązane z prowadzoną działalnością. Zwiększy to atrakcyjność produktu i uczyni go bardziej firmowym gadżetem.

Kalendarz na zamówienie – z logo firmy czy zdjęciem firmowym?

Firmowe kalendarze ze zdjęciami na zamówienie mogą posiadać też logo firmy, które nie tylko stanie się jego ozdobą, ale również znakiem rozpoznawczym. Takie elementy podnoszą walory estetyczne produktu. Logo firmy może być tłoczone lub grawerowane, co zależy od zastosowanych materiałów. Wykonuje się je już na ostatnim etapie tworzenia kalendarza. Profesjonalnie wykonane kalendarze ze zdjęciami na zamówienie tworzą zarazem skuteczną i nienachalną reklamę firmy. Są chętnie użytkowane z wielu powodów. Z jednej strony, jak to kalendarze 2022, przydają się w planowaniu każdego dnia, z drugiej zaś estetycznie i ciekawie się prezentują. Skoro są modnym gadżetem biurowym, bez sensu byłoby chować je do szuflady. Tak więc kalendarz na zamówienie ze zdjęciami wykonany z zachowaniem najwyższy standardów i obowiązujących trendów to świetny gadżet firmowy.

tłoczenie kalendarz na zamówienie
eleganckie kalendarze na zamówienie

Czy warto zamawiać tani kalendarz z zdjęciem na rok 2022?

Zlecając kalendarze na zamówienie z własnymi zdjęciami, można kierować się niską ceną lub dobrą jakością wykonania. Rzadko jest tak, że wysoka jakość produktu idzie w parze z niską ceną, choć wyjątki się zdarzają. W każdym razie to sposób wykonania, rodzaj zastosowanych materiałów i dodatków jest dużo ważniejszą kwestią, niż cena końcowa produktu. Tak przynajmniej twierdzi większość klientów, bo dla nich to właśnie sposób wykonania i to, jak kalendarz ten będzie wyglądał, jest najważniejsze. Do polecanych bez wątpienia należy kalendarz ze zdjęciami indywidualnie wykończony, wykonany z materiałów wysokiej jakości. Jak zamówić taki produkt ze zdjęciami w takiej właśnie indywidualnej wersji? Wystarczy określić swoje oczekiwania, a następnie szczegółowo przedstawić je producentowi. Ten zajmie się już całą resztą.

Czy warto zamawiać tani kalendarz z zdjęciem na rok 2022?

Jednym z kryteriów wyboru kalendarza jest cena. Przynajmniej niektórzy zwracają na nią swoją uwagę. Choć cena faktycznie może mieć znaczenie, o wiele ważniejsza jest jednak jakość produktu. Wiadomo, że tani kalendarz na zamówienie jest wersją bardzo ekonomiczną. Droższy kalendarz na zamówienie ze zdjęciami reklamowymi jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, ma dobry papier, solidną okładkę. Do tego może mieć liczne dodatki. Wszystko to właśnie wpływa na wzrost ceny końcowej produktu. Pomysłowo i zarazem indywidualnie wykonane kalendarze na zamówienie z własnymi zdjęciami są droższe, ale i atrakcyjniejsze wizualnie. Wzbudzają zainteresowanie dużej liczby odbiorców. Produkty te niewątpliwie działają jak skuteczna reklama, która rozprzestrzenia się w zaskakująco szybkim tempie i jest chętnie przyjmowana przez każdego, kto tylko ma okazję ją nabyć.

zdjęcia do kalendarza dla firm
format kalendarza do zamówienia

Rozmiar a5 czy a4 będzie lepszy na kalendarze ze zdjęciami na zamówienie?

Bardzo często mówi się, że kalendarz ze zdjęciami a5 jest praktyczniejszy, wygodniejszy w użyciu, bo dobrze układa się w dłoni, bez problemu mieści w damskiej torebce itd. Być może właśnie z tego powodu jest chętnie wybierany. Kalendarz na rok 2022 tego formatu świetnie prezentuje się z różnymi dodatkami, np. z notatnikiem w środku, z gumką do zamykania, kolorową wstążką z nadrukiem. Duże formaty zamawiane są zdecydowanie rzadziej. Nierzadko określane są kalendarzami męskimi. Trzeba jednak podkreślić, że i te mają swoje zalety. Taki kalendarz ze zdjęciem a4 ma dużo miejsca na notatki. Wklejka reklamowa może być również większa. Wystarczy go dobrze wykonać, a będzie służył równie dobrze i często. Wiadomo natomiast, że wybór kalendarza, w tym wypadku formatu jest kwestią indywidualną. Zależy po części od indywidualnych upodobań. Tak więc nich każdy sam zdecyduje, który jest najlepszy.

Jaki jest odpowiedni nakład na kalendarze książkowe na zamówienie?

Aktualnie kalendarze ze zdjęciem można tworzyć w różnych ilościach, poczynając już od kilkunastu sztuk. W tej ilości jednak realizuje się najprostsze projekty. Mowa tu o nieskomplikowanej, wręcz standardowej grafice, zwykłym wykończeniu, bez specjalnych oznaczeń i dodatków. Firmowy kalendarz książkowy z własną okładką powinno się zamawiać w ilości od 50 sztuk. Trzeba tylko liczyć się z tym, że opłacalność zakupu rośnie wraz ze wzrostem ilości egzemplarzy. Dlatego im więcej kalendarzy się zamawia, tym niższa jest cena jednostkowa produktu. Najbardziej opłaca się zamówić autorski kalendarz 2022 ze zdjęciami w ilości kilkuset sztuk i więcej. Hurtowe ilości zawsze są bardziej opłacalne. Niektórzy martwią się, że tak dużej ilości nie będą w stanie rozdać. To błędne myślenie. Ładnie zaprojektowane kalendarze książkowe indywidualne każdy chce mieć i wiele osób korzysta z nich regularnie.

jaki nakład kalendarza?
zamów kalendarze z gumką

Eleganckie kalendarze na zamówienie z gumką to bardzo praktyczne rozwiązanie

Niektórzy pytają, czy warto zamówić kalendarz książkowy z własną okładką i gumką. Czasem wydaje się, że dodatek ten jest zbędny. Okazuje się natomiast, że wręcz przeciwnie. Gumka nie tylko wpływa na atrakcyjny wygląd tego produktu, ale również pełni dodatkową funkcję. Przede wszystkim szczelnie zamyka kalendarz, dzięki czemu jego wnętrze i wszystko to, co się w nim znajduje, jest bezpieczne. Można w takim razie przechowywać w nim luźne karteczki, czy np. wizytówki. Gumkę można wykonać w dowolnym kolorze, np. w kolorze współgrającym z kolorami, jakimi na co dzień posługuje się firma. Wybór kolorów gumki jest duży, do polecanych należą – czerwony, niebieski, zielony, żółty, czarny, szary i biały. Dodatek ten będzie dobrze się komponował z oprawą skórzaną lub po prostu twardą okładką. Podsumowując, kalendarz książkowy z własnymi zdjęciami i gumką jest bardzo praktyczny.

Jakie proponujecie kalendarze książkowe na indywidualne zamówienie?

Nie każdy kalendarz książkowy jest atrakcyjny i warty zakupu. Do takich należą te najprostsze, dostępne np. w marketach. Są zwykłymi kalendarzami 2022, zbyt zwykłymi. Lepiej pokusić się o bardziej indywidualny produkt. Dlatego poleca się kalendarze książkowe indywidualne, wyposażone w skórzaną lub twardą oprawę, logo – tłoczone lub grawerowane, gumkę, wstążkę z nadrukiem, wklejkę reklamową, miejsce na notatki, zaokrąglone narożniki. Metod indywidualnego wykończenia tego gadżetu reklamowego jest wiele. Każdy sam może wybrać dla siebie te, które interesują go najbardziej. Poleca się również wybór oprawy w konkretnym kolorze, w dedykowanym kolorze, z jakim kojarzona jest konkretna firma, jakim posługuje się przy tworzeniu innych materiałów reklamowych. Tak więc generalnie warto wydać więcej pieniędzy, by móc pozyskać indywidualny, ciekawy produkt.

jaki nakład kalendarzy na zamówienie
personalizowany kalendarz ze zdjęciami

Czy muszę mieć swoje zdjęcia do zamawianego kalendarza 2022 dla firmy?

Niektórzy, zanim zamówią projekt kalendarza książkowego, robią zdjęcia produktów, wykonanych usług, siedziby firmy itd. aby pozyskać odpowiednie fotografie do wykorzystania w tym produkcie. Okazuje się, że jest to zbędne. Posiadamy bogate archiwum własnych zdjęć, które dotyczą bardzo szerokiej tematyki. Możemy więc bez problemu wykorzystać je przy tworzeniu kalendarzy dla naszych klientów. Są tworzone w odpowiednim formacie, są zdjęciami wysokiej jakości. Jeżeli jednak ktoś sobie życzy, jak najbardziej może dostarczyć własne zdjęcia. Co więcej, możemy nawet taką sesję zorganizować i wykonać zdjęcia na potrzeby kalendarza na rok 2022. Trzeba tylko liczyć się z dodatkowymi kosztami. Muszą tylko spełniać pewne parametry, ponieważ w przeciwnym razie powstały kalendarz z własnymi zdjeciami nie będzie dobrze wyglądał.

DODATKI DO KALENDARZY ZE ZDJĘCIAMI

Wykonujemy profesjonalne kalendarze ze zdjęciami, które są funkcjonalne i wyjątkowe. A to za sprawą dodatków, jakie mamy w naszej ofercie. Proponujemy przede wszystkim wklejki reklamowe z zdjęciem, gumki do zamykania, tłoczenia i garbiki. Ciekawą opcją są również kolorowe brzegi kalendarza z grawerowanym własnym logo. To one korzystnie wpływają zarówno na estetykę kalendarza ze zdjęciem, jak i jego użyteczność.

Okładka kalendarza z grafiką
Okładka kalendarza z grafiką
Kalendarz książkowy własny projekt to produkt z indywidualnie opracowaną okładką. Przykuwa uwagę i działa skutecznie pod kątem reklamy. Dziś to najpopularniejsze organizery. Wystarczy, że zamówisz kalendarz zdjęcia dobierzemy sami.
Tłoczenie logo
Tłoczenie logo
Oferujemy kalendarze książkowe indywidualne z tłoczonym logo na okładce. W tej wersji świetnie prezentują się zarówno kalendarze a5, jak i a4. Logo tłoczymy różnymi technikami. Zarówno na gorąco, jak i na sucho.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Profesjonalny kalendarz ze zdjęciami 2022 może być dodatkowo wyposażony w jednostronnie lub dwustronnie zadrukowaną wklejkę reklamową. Zamawiając terminarze książkowe w naszej drukarni, otrzymasz artykuł z indywidualnie opracowaną grafiką.
Wycinane registry
Wycinane registry
Kalendarz książkowy z własnym projektem może mieć również wycięte registry. Proponujemy dwurzędowe i czterorzędowe wcięcia. To niewielki dodatek, a zdecydowanie ułatwia dostęp do konkretnych miejsc w notatniku.
Papier kremowy
Papier kremowy
U nas zamówisz kalendarz z własnym projektem graficznym. Zachęcamy do wyboru papieru chamois, czyli w kolorze kremowym. Taki terminarz jest bardziej ekskluzywny i oryginalny. To produkt klasy premium.
Personalizacja kalendarzy
Personalizacja kalendarzy
Jako producent kalendarzy książkowych ze zdjęciami reklamowymi mamy doświadczenie w personalizacji, która dodaje okładce indywidualności. Dużym zainteresowaniem w naszej ofercie cieszą się terminarze z okładką ze skóry.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Świetnym dodatkiem do kalendarzy jest wstążka z nadrukiem. Ze wstążką doskonale prezentuje się kalendarz książkowy z okładką skórzaną i grawerowanym logo. Na wstążce też możemy wykonać nadruk.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Do polecanych przez naszych ekspertów należą kalendarze książkowe z gumką i zaokrąglonymi narożnikami. Najczęściej wykonujemy zaokrąglenia bloku oraz okładki. W tej wersji organizer jest praktyczniejszy.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Personalizując kalendarze książkowe 2022 bardzo często stosujemy aluminiowe blaszki w srebrnym kolorze, w rozmiarze 50x15 mm. Na ich powierzchni wykonujemy nadruk. Najczęściej jest to logo.
Gumka do kalendarza
Gumka do kalendarza
Nasz kalendarz książkowy 2022 może mieć również kolorową gumkę do zamykania. Proponujemy różne grubości i różne kolory. Na gumce możemy nawet wykonać nadruk – logo albo hasło reklamowe.
Okucia do kalendarza
Okucia do kalendarza
Wykonujemy kalendarze książkowe ze zdjęciami oraz z indywidualną grafiką, które mogą posiadać też okucia narożników. Klient ma do wyboru srebrne i złote. Elementy te sprawdzają się w notatnikach z gabikami w oprawie skórzanej.
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza
Nasze kalendarze z logo firmy wyróżnia nie tylko dobra cena, ale też pudełko, w którym je dostarczamy. Proponujemy pudełka z białego kartonu o gramaturze 300 g. Każde z nich możemy wykończyć firmowym nadrukiem – logo.
INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2022?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Kalendarze książkowe z własnym indywidualnym zdjęciem są personalizowane w dowolny sposób. Na najczęściej zadawane pytania odnośnie tych zamówień odpowiedzieliśmy poniżej. Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości, skontaktujcie się z nami w wiadomości prywatnej, a z pewnością je rozwiejemy.

Jakie macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy z własnym zdjęciem?

Nasze doświadczenie potwierdza blisko 20 lat pracy. Od samego początku zajmujemy się projektami kalendarzy ściennych, książkowych z zdjęciem firmowym czy indywidualnych ze zdjęciami. Pracują u nas kreatywni graficy, którzy śledzą najnowsze trendy i wdrążają je do naszej firmy. Otrzymacie Państwo nowoczesne kalendarze indywidualne.
Jaki jest termin wykonania projektu okładki kalendarza?
Okładka do kalendarza książkowego z indywidualny m zdjęciem projektowana jest na zamówienie. Od momentu otrzymania niezbędnych materiałów i wytycznych w odpowiednim formacie, graficy potrzebują 5-8 dni roboczych na wykonanie projektu okładki ze zdjęciem.
Jakie są dodatkowe możliwości personalizowania kalendarza indywidualnego?
Możliwości personalizacji kalendarza książkowego indywidualnego jest mnóstwo. Najpopularniejszym dodatkiem jest logo firmy bądź imię i nazwisko wytłoczone bądź wygrawerowane na okładce. Ekskluzywności produktowi reklamowemu nadadzą złote brzegi, zaokrąglone rogi, wklejki/wyklejki reklamowe, tasiemka czy gumka służąca do zamykania kalendarza.
Czy projekt okładki kalendarza książkowego jest wliczony w cenę?
Książkowe kalendarze z indywidualną grafiką okładki na tle innych produktów reklamowych, wyróżniają się wizualnie. Nasi graficy poświęcają jej znacznie więcej czasu i macie pewność, że nie spotkacie dwóch takich samych. Projekt okładki kalendarza książkowego indywidualnego nie jest wliczony w cenę.
Czy jest możliwość łączenia grafiki z oprawą klasyczną?
Kalendarz książkowy z firmowym zdjęciem jest idealnym narzędziem marketingowym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, mamy możliwość połączenia grafiki z oprawą naszego kalendarza. Terminarz zyskuje wtedy na atrakcyjności i zwiększa jego praktyczność.
Ile projektów okładki kalendarza otrzymam?
Wszystko zależne jest od naszych ustaleń. Mamy prawie 20 lat doświadczenia i umiemy słuchać Państwa oczekiwań. Zwykle spośród naszych 2 propozycji klient wybiera jedną, na która nanosimy poprawki. Wtedy po końcowej akceptacji projektu, przekazujemy zamówienie do druku.

Ile czasu trwa produkcja kalendarza indywidualnego?

Produkcja kalendarza książkowego indywidualnego, ze względu na spersonalizowany charakter, zajmuje zwykle 4-5 tygodni od dnia zaakceptowania okładki. Jeśli złożycie Państwo zamówienie w „szczycie sezonu” czas produkcji może się trochę wydłużyć. Pamiętajcie o tym i złóżcie zamówienie zawczasu!
W jaki sposób zabezpieczona jest okładka kalendarza z grafiką?
Okładka, aby nie niszczyła się w trakcie użytkowania kalendarza książkowego ze zdjęciem, została wykonana metodą druku offsetowego. Folia ją pokrywająca może mieć wykończenie matowe, błyszczące, aksamitne ze strukturą. Mamy możliwość również wydrukowania wzoru na materiale przypominającym płótno.
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=163&format=image&sid=1901279159
Nieprawidłowy kod