Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe z indywidualną okładką

Kalendarz książkowy 2025 NOWY WYMIAR KALENDARZA KSIĄŻKOWEGO

Nasi klienci upatrzyli sobie kalendarze reklamowe książkowe ze zdjęciami. Dzięki temu mamy możliwość już na okładce przedstawić profil działalności swojej firmy. Kalendarze książkowe autorskie to scalenie klasycznego terminarza z nowoczesną i indywidualną szatą graficzną. Owy organizer jest bardzo dobrym narzędziem marketingowym. Autorski kalendarz książkowy to elegancki upominek, który podniesie poszanowanie Państwa firmy. Terminarze ze zdjęciem są wyjątkowe w swojej prostocie, ale również kreatywne i kolorowe - wszystko zgodnie z wytycznymi naszych klientów.

Cena kalendarza
Na końcową cenę kalendarza ma wpływ bardzo dużo czynników, takich jak np. wybrane dodatki do kalendarza – gumka na długopis, wstążki z logo, strony z reklamami, itp. oraz sama ilość zamówionych produktów. Dodatki z pewnością podnoszą walory wizualne produktu a jednocześnie wpływają na zwiększenie funkcjonalności kalendarzy.
Sprawdź cenę kalendarzy na 2025 rok.

Wybrane cechy

PRZEKAZ REKLAMOWY NA OKŁADCE
Kalendarz książkowy z grafiką zwiększ jego walory estetyczny i wzbudza zainteresowanie od pierwszej chwili. Nasze projekty okładek są nowoczesne i kreatywne i zarazem podnoszą prestiż klienta firmy. Kalendarze książkowe z logo to idealne narzędzie marketingowo-reklamowe.
PRZEMYŚLANA ZAWARTOŚĆ
Kalendarze książkowe indywidualne to bardzo dobre narzędzie marketingowo-promocyjne. Przez jeden produkt reklamowy Państwa firma może zyskać bardzo wiele. Spersonalizowana okładka ze zdjęciem jest dobrana pod profil działalności przedsiębiorstwa. Uzyskujemy tutaj połączenie funkcjonalnego gadżetu reklamowego ze świetną reklamą.
SKUTECZNE NARZĘDZIE MARKETINGU
Kalendarze książkowe to idealne narzędzie marketingowe. Posiadają funkcjonalne i praktyczne kalendarium wraz z dodatkami, które zwiększają jego praktyczność. Dodatki oraz indywidualna okładka nadają prestiżu firmie oraz zwiększą obszar Waszego działania.
FUNKCJONALNY GADŻET
Kalendarze książkowe dzienne i tygodniowe przez odpowiednio zaprojektowane rozkładówki dnia, tygodnia i miesiąca, są niezwykle funkcjonalne i niezbędne do prawidłowego zarządzania własnym czasem w ciągu dnia. Indywidualny projekt okładki z tłoczonym bądź grawerowanym logo wpływa na podwyższenie ich walorów estetycznych.
Kalendarze książkowe na indywidualne zamówienie ze zdjęciem są całkowicie nową i oryginalną formą organizera książkowego. Już przy pierwszym wrażeniu wyróżnisz się i pozostawisz pozytywne wrażenie. Dodatkowo takie kalendarze książkowe z logo w tej formie plus indywidualny, profesjonalny projekt graficzny przyciągają zainteresowanie i świadczą o prestiżu firmy.

PARAMETRY KALENDARZA

Format kalendarze książkowe występują głównie w formatach A5, B5, A4 i A6
Oprawy okładka kalendarza firmowego z indywidualnym projektem graficznym
Kalendarium wygląd kalendarium, ilość stron, języki, rodzaj papieru, uzależnione są od wyboru modelu organizera książkowego
Personalizacja kalendarze reklamowe indywidualizujemy poprzez: wklejki i wyklejki reklamowe, wstążki z nadrukiem logo firmy, registry, gumka do zamykania kalendarza, złocenie i srebrzenie brzegów oraz ozdobne opakowania
Skuteczny projekt kalendarza?
Od kilkunastu lat projektujemy kalendarze dla firm.
zdjęcia do kalendarzy
Planujesz wykonać kalendarz ze zdjęciem, ale nie posiadasz własnych fotografii? To dla nas żaden problem, możecie skorzystać z naszego bogatego archiwum zdjęć. Posiadamy fotografie o różnorodnej tematyce, każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie.

Skorzystaj z zasobów naszych zdjęć

Poszukujesz pięknych kolaży z nadmorskich plaż, a może zdjęcia apetycznie wyglądającego jedzenia? Niezależnie od zapotrzebowania zaproponujemy Tobie wiele opcji do wyboru, z których z pewnością cos wybierzesz. Prezentujemy zdjęcia wykonane przez profesjonalnych fotografów, o wysokiej rozdzielczości, idealnym oświetleniu i pięknej aranżacji.

autorskie oprawy kalendarzy 2025

Kalendarze książkowe indywidualne to niezwykłe połączenie w pełni funkcjonalnego i przejrzystego kalendarium z nieszablonową oprawą graficzną okładki. Nasi graficy projektują eleganckie oprawy, dzięki czemu organizer nadaje się jako kalendarz biznesowy czy firmowy w formie upominków dla klientów. Okładki ze zdjęciem są przemyślane, a sama fotografia nawiązuje do profilu działalności przedsiębiorstwa. Posiadamy bardzo bogate archiwum zdjęć, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zawiera ono zdjęcia z każdej tematyki czy dziedziny życia. Kalendarz książkowy to nie tylko funkcjonalny terminarz, ale również gadżet reklamowy który ma zaciekawiać ludzi. Podnieś prestiż własne firmy wręczają w prezencie kalendarz książkowy indywidualny ze zdjęciem.