Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Notes reklamowy indywidualny

NOTES FIRMOWY Z NADRUKIEM NOTATNIKI REKLAMOWE W INDYWIDUALNEJ OPRAWIE

Notatniki reklamowe ze zdjęciami na okładce to bardzo oryginalna i ciekawa opcja na firmowy gadżet reklamowy. Notesy reklamowe w indywidualnej oprawie to niebywale połączenie klasycznego notesu zawierającego okładkę z grafiką. Takie notesy z okładką indywidualną posiadają oprawę z nietuzinkowym przemyślanym promocyjnym projektem, wykonanym przez studio graficzne oraz niepowtarzalnie zaprojektowany notes. Specjalnie wybrana oprawa i środek – sprawią, iż twój notatnik reklamowy z nadrukiem będzie naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny.

Cena notesu
Na końcową cenę notesu ma wpływ bardzo dużo czynników, takich jak np. wybrane dodatki tj. gumka na długopis, wstążki z logo, strony z reklamami, itp. oraz sama ilość zamówionych produktów. Dodatki z pewnością podnoszą walory wizualne notatnika a jednocześnie wpływają na zwiększenie funkcjonalności końcowego gadżetu.
Sprawdź cenę swoje notesu firmowego...

PARAMETRY NOTATNIKA

Format 145x205 lub 205x280 mm
Objętość 192 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Typ oprawy oprawa twarda, oprawa flex (miękka)
Notes Notes dla firmy może mieć dowolny układ graficzny środka, możemy wydrukować indywidualny layout
Opcje dodatkowe Eleganckie notatniki reklamowe mogą mieć zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Skuteczny projekt notesu?
Od kilkunastu lat projektujemy ekskluzywne notesy dla firm.
zdjęcia do notesów
Chcesz zamówić elegancji notes z grafiką, a nie masz własnych fotografii - możesz skorzystać z naszego archiwum zdjęć. Posiadamy fotografie do grafiki notatnika reklamowego o różnorodnej tematyce.

Wykorzystaj zdjęcia z naszej bazy

Potrzebujesz  fotografii przedstawiających ludzi i świat biznesu? A może szukasz tanich zdjęć kulinarnych – zaaranżowanych produktów? Jeśli jesteś zainteresowany ekskluzywnym notesem z nadrukiem zdjęcia lub inną grafiką. Napisz do nas, opisz swoje oczekiwania, czego potrzebujesz, a postaramy się przygotować  odpowiednie grafiki i zdjęcia  do Twojego notesu. Obiecujemy, że będziesz miał z czego wybierać!

Autorskie oprawy notesów

Nowy trend wśród gadżetów dla firm to aktualnie autorskie notesy reklamowe ze zdjęciem lub grafika reklamową. Nasz firmowy notatnik z grafiką to nie tylko pomysłowy i niepowtarzalny projekt okładki. To również indywidualnie środek notatnika z nadrukiem logo. Zdjęcie lub grafika na okładce i elementy graficzne w środku notatnika a4 daje nam dodatkowe możliwości wykorzystania przekazu reklamowego, który w ciekawej formie trafi do odbioru. Ekskluzywna w odbiorze okładka oryginalnego notesu ze zdjęciem nie pozostanie obojętna dla klienta. Firmy coraz częściej wybierają takie nietuzinkowe rozwiązania i zamawiają elegancki notes reklamowy z grafiką. A może Ty również poszukujesz gadżetu, który podniesie prestiż Twojej firmy? Pomysłowa grafika na okładce notesu może to zapewnić.