Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Notes reklamowy indywidualny

NOTES FIRMOWY Z NADRUKIEM NOTATNIKI REKLAMOWE W INDYWIDUALNEJ OPRAWIE

Notatniki reklamowe ze zdjęciami na okładce to bardzo oryginalna i ciekawa opcja na firmowy gadżet reklamowy. Notesy reklamowe w indywidualnej oprawie to niebywale połączenie klasycznego notesu zawierającego okładkę z grafiką. Takie notesy z okładką indywidualną posiadają oprawę z nietuzinkowym przemyślanym promocyjnym projektem, wykonanym przez studio graficzne oraz niepowtarzalnie zaprojektowany notes. Specjalnie wybrana oprawa i środek – sprawią, iż twój notatnik reklamowy z nadrukiem będzie naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny.

Koszty notesu

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.22,00 zł
100 szt.18,80 zł
200 szt.16,35 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. notesów

Na ostateczną cenę notesu z indywidualnym projektem okładki i środka mogą wpływać różne elementy (personalizacja notatniki, notesu). Sprawdź cenę swojego notesu firmowego.

PARAMETRY NOTATNIKA

Format 145x205 lub 205x280 mm
Objętość 192 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Typ oprawy oprawa twarda, oprawa flex (miękka)
Notes Notes dla firmy może mieć dowolny układ graficzny środka, możemy wydrukować indywidualny layout
Opcje dodatkowe Eleganckie notatniki reklamowe mogą mieć zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Skuteczny projekt notesu?
Od kilkunastu lat projektujemy ekskluzywne notesy dla firm.
zdjęcia do notesów
Chcesz zamówić elegancji notes z grafiką, a nie masz własnych fotografii - możesz skorzystać z naszego archiwum zdjęć. Posiadamy fotografie do grafiki notatnika reklamowego o różnorodnej tematyce.

Wykorzystaj zdjęcia z naszej bazy

Potrzebujesz  fotografii przedstawiających ludzi i świat biznesu? A może szukasz tanich zdjęć kulinarnych – zaaranżowanych produktów? Jeśli jesteś zainteresowany ekskluzywnym notesem z nadrukiem zdjęcia lub inną grafiką. Napisz do nas, opisz swoje oczekiwania, czego potrzebujesz, a postaramy się przygotować  odpowiednie grafiki i zdjęcia  do Twojego notesu. Obiecujemy, że będziesz miał z czego wybierać!

Autorskie oprawy notesów

Nowy trend wśród gadżetów dla firm to aktualnie autorskie notesy reklamowe ze zdjęciem lub grafika reklamową. Nasz firmowy notatnik z grafiką to nie tylko pomysłowy i niepowtarzalny projekt okładki. To również indywidualnie środek notatnika z nadrukiem logo. Zdjęcie lub grafika na okładce i elementy graficzne w środku notatnika a4 daje nam dodatkowe możliwości wykorzystania przekazu reklamowego, który w ciekawej formie trafi do odbioru. Ekskluzywna w odbiorze okładka oryginalnego notesu ze zdjęciem nie pozostanie obojętna dla klienta. Firmy coraz częściej wybierają takie nietuzinkowe rozwiązania i zamawiają elegancki notes reklamowy z grafiką. A może Ty również poszukujesz gadżetu, który podniesie prestiż Twojej firmy? Pomysłowa grafika na okładce notesu może to zapewnić.

Notes reklamowy - dodatki

Ciekawe i funkcjonalne dodatki do notesu reklamowego z własnym zdjęciem podnoszą walory estetyczne i użytkowe tego nowatorskiego upominku reklamowego. Notes z grafiką w środku, do którego dodamy gumkę na długopis czy dodatkowe strony z reklamą, z anonimowego notesu staje się eleganckim gadżetem reklamowym. Wybierz notes od producenta w oprawie z dogodnym dla siebie formacie i nadruku, dodaj do niego dodatki, a produkt stanie się oryginalnym gadżetem. Indywidualna personalizacja okładki przyczyni się do podniesienia jego walorów co będzie miało pozytywny wpływ na odbiór notatnika. Wyklejki i wklejki z firmową grafiką czy nawet gumka z emblematem z logo zwiększają szansę uwikłania dodatkowych ilości danych promocyjnych.

Oryginalne notatniki czy notesy z grafiką lub  zdjęciami zyskują coraz większe grono zwolenników. Współczesny handel potrzebuje skutecznego wsparcia w działaniach promocyjnych i sprzedażowych firmy, a notatnik prosto od producenta jest doskonałym materiałem promocyjnym. Indywidualne notesy reklamowe ze zdjęciem sprawdzą się jako gadżet reklamowy. Na uwagę zasługuje również notes z gumką oraz okładką z grawerowanym logo. Notes reklamowy a5 z nietuzinkowym projektem oprawy zwiększa potencjał reklamowy notatnika z logo firmy.

INTERESUJĄ CIĘ NOTESY REKLAMOWE DLA FIRM?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena notatnika firmowego, skontaktuj się z nami…

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany eleganckim notatnikiem z grafiką firmową czy też z nadrukiem logo firmy? Wahasz się jaki model kupić, aby spełnił Twoje oczekiwania. Porównujesz różne notesy, czy wybrać notes z indywidualnym nadrukiem odpowiednim dla firmy czy może w standardowej oprawie. Napisz do nas, a postaramy się doradzić i wybrać najlepsze rozwiązanie.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=163&format=image&sid=1371070440
Nieprawidłowy kod