Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy tygodniowy a4

Kalendarz książkowy 2022 KALENDARZ A4 O UKŁADZIE TYGODNIOWYM

Kalendarz a4 tygodniowy to bardzo dużo miejsca na notatki oraz właściwe rozplanowanie swojego czasu. Tydzień został rozłożony na 2 stronach (w słupkach z podziałką godzinową), dzięki czemu mamy bezpośredni wgląd na 7dni. Umożliwia nam to produktywniejsze gospodarowanie czasem i umawianie spotkań biznesowych. Na początku miesiąca znajdziemy dwustronicowy planer miesięczny. Kalendarium w kalendarze książkowe tygodniowe a4 jest trójjęzyczne, dzięki czemu jest to idealny gadżet reklamowy dla każdego. Znajdziemy też dodatki w postaci rocznego kalendarza skróconego, dodatkowych 8 strony z najpopularniejszymi mapami oraz teleadresownik.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.20,00 zł
100 szt.19,62 zł
200 szt.18,93 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Ceny za kalendarz a4 tygodniowy są zróżnicowane. zależy wszystko od doboru personalizacji, dodatków czy oprawy graficzne. Sprawdź jaka jest cena kalendarza książkowego na przyszły rok dla Ciebie.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 210x260 mm
Objętość 152 strony
Papier 80 g/m2 offset biały lub kremowy (chamois)
Język PL, GB, DE, RUS, FR
Kalendarium miesiące i tygodnie w 5 wersjach językowych (PL, GB, DE, RUS, FR), imieniny i święta, kalendarium skrócone na cały rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie teleadresowy notes połączony z blokiem kalendarza tygodniowego, ośmiostronicowy atlas z mapami: mapy drogowe: Polski, Czech, Niemiec, Słowacji, mapa administracyjna Polski i Europy, produkt zawiera dużą część informacyjną, narożna perforacja, drukowane registry, wstążka, piankowa oprawa, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza tygodniowego a4, wycięte registry cztero rzędowe

klasyczne Oprawy kalendarzy 2022

Terminarz a4 tygodniowy powinien przyciągać uwagę swoją oprawę. Jest to jego wizytówka i zarazem narzędzie marketingowe klienta firmy. Posiadamy różnorodne materiały skóropodobne na oprawy do kalendarzy a4 książkowe. Tworzywo skóropodobne jest bardzo podatne na wszelkiego rodzaje grawery czy tłoczenia - idealne do zamówień spersonalizowanych. Na Państwa życzenie możemy wykorzystać skórę naturalną. Przy tego typu organizerach zalecamy wykonanie okleiny z materiału imitującego drewno, stal czy płótno.

autorskie oprawy kalendarzy 2022

Szukając połączenia tradycyjnego kalendarza z nietuzinkową okładką polecamy naszym klientom kalendarze a4 książkowe indywidualne. Nasze projekty graficzne okładki są nietuzinkowe oraz oryginalne. Firmowe kalendarze ze zdjęciem są idealnym narzędziem marketingowym Państwa firmy. Organizery reklamowe tygodniowe a4 dla firmy to upominek, z którego będą zadowoleni kontrahenci. Kalendarz indywidualny tygodniowy a4 podniesie poszanowanie klienta firmy i będzie służył przez cały rok.

dodatki do kalendarzy 2022

Dodatki do kalendarza firmowego są niezwykle istotne przy ustalaniu projektu zamówienia. Przez ich odpowiednią ilość, kalendarz a4 tygodniowy jest skutecznym narzędziem marketingowym. Przy zastosowaniu okładki z materiału skóropodobnego możemy wytłoczyć bądź wygrawerować logo firmowe. Możemy go również spersonalizować dołączając notatniki i wyklejki reklamowe, tasiemki, okucia, garbiki czy złocenia. Przez owe dodatki możemy przekazać większą ilość treści marketingowych, zwiększając tym samym autorytet firmy.

Kalendarze książkowe tygodniowe a4 stają sie coraz popularniejsze wśród naszych klientów. Uznanie kalendarzy z notatnikiem wynika z jego olbrzymiej funkcjonalności organizera połączonej ze skutecznym narzędziem marketingowo-reklamowym. Kalendarze a4 książkowe spełniają również rolę gadżetów reklamowych bądź upominków. W przypadku kalendarzy książkowych indywidualnych sprawdzą się one przez cały rok w formie upominków dla klientów. Zaprojektowana oprawa sprawi, że wzrośnie ich atrakcyjność wizualna oraz staną się ekskluzywne. Nasza oferta kalendarzy książkowych jest bardzo bogata w materiały, modele oraz rozmiary. Nawet najbardziej wymagający klienci otrzymają swój spersonalizowany projekt.

INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2022?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Wykonanie kalendarza tygodniowego a4 jest skomplikowanym procesem, stąd mogą mieć Państwo wątpliwości. Na najczęściej zadawane pytania przygotowaliśmy odpowiedzi poniżej. Jeśli nadal nurtują Państwa pewne kwestie, zapraszamy do kontaktu.

Macie w ofercie kalendarz tygodniowy a4 z notesem?

Bardzo często wybieranym typem terminarza jest kalendarz książkowy a4. By zwiększyć jego funkcjonalność wprowadziliśmy model kalendarza tygodniowego z notesem. Na jednej stronie mamy rozkładówkę tygodnia, a na drugiej kartki do notowania - w prosty sposób zwiększamy atrakcyjność kalendarza.
Na kalendarzu można umieścić imię i nazwisko?
Kalendarze książkowe z okładką skórzaną bądź klasyczną są przyjazne różnym rodzajom personalizacji. Najczęściej nasi klienci wybierają tłoczenie bądź grawer logo firmy. Jeśli wiemy kto będzie odbiorcą kalendarza książkowego możemy wykonać personalizację imieniem i nazwiskiem.

Można wytłoczyć na kalendarzu b4 logo w kolorze srebrnym lub złotym?

Istnieje możliwość personalizacji kalendarzy tygodniowych b5. Proponujemy wybrać wtedy tłoczenie logo metodą suchego tłoku. Kalendarz zyskuje na ekskluzywności, a samo logo może być pokryte złotą, srebrną czy innym dowolnym kolorem farby.
Gdzie można umieścić wklejki reklamowe w kalendarzu?
Kalendarze książkowe są idealne dla osób na stanowiskach menadżerskich. Wklejki reklamowe zwykle umieszczamy na początku, ale możemy wkleić je w środku czy na końcu - zgodnie z Państwa życzeniem. Jest to bardzo proste, tanie, ale skuteczne narzędzie marketingowe.
Jaki format kalendarza tygodniowego polecacie – A4 czy B5?
Kalendarze tygodniowe to funkcjonalne i praktyczne modele kalendarzy. Niezależnie od rozmiaru A4 czy B5, będą mogli Państwo w pełni korzystać z jego funkcji. Wybór jest zależny od ilości potrzebnej przestrzeni na notatki, miejsca do zapisywania spotkań czy samej wielkości kalendarza książkowego.

Przewidywany czas produkcji kalendarza a4 tygodniowego?

Termin realizacji zamówienia na kalendarze a4/b4 tygodniowe, zależny jest od wielu czynników. Poza okresem wzmożonej pracy, potrzebujemy 3-4 tygodni. W “szycie” pracy ten czas może się lekko wydłużyć. Termin zależy również od ilości dodatków - im ich więcej, tym dłuższy czas realizacji.
Czy macie nietypowe i ciekawe rozwiązania na oprawę?
Śledzimy rozwój technologii oraz trendów, wdrażając nowe propozycje dla naszych klientów. Nowościami w naszej firmie są oprawy połączone ze sobą częścią drukowaną oraz materiałową. Kalendarze biznesowe to idealny gadżet reklamowy dla Państwa klientów.
Czy projekt okładki kalendarza tygodniowego a4 jest w cenie?
Okładka kalendarza tygodniowego a4 indywidualnego nie jest zawarta w cenie, jest to osobna usługa. Popularność takich kalendarzy wciąż rośnie i są bardzo miłym upominkiem. Warto wyróżnić się na tle konkurencji, spersonalizowaną okładką. Podnieś prestiż własne firmy już dziś.
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=163&format=image&sid=26774080
Nieprawidłowy kod