Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy tygodniowy a4

Kalendarz książkowy 2024 KALENDARZ A4 O UKŁADZIE TYGODNIOWYM

Kalendarz a4 tygodniowy to bardzo dużo miejsca na notatki oraz właściwe rozplanowanie swojego czasu. Tydzień został rozłożony na 2 stronach (w słupkach z podziałką godzinową), dzięki czemu mamy bezpośredni wgląd na 7dni. Umożliwia nam to produktywniejsze gospodarowanie czasem i umawianie spotkań biznesowych. Na początku miesiąca znajdziemy dwustronicowy planer miesięczny. Kalendarium w kalendarze książkowe tygodniowe a4 jest trójjęzyczne, dzięki czemu jest to idealny gadżet reklamowy dla każdego. Znajdziemy też dodatki w postaci rocznego kalendarza skróconego, dodatkowych 8 strony z najpopularniejszymi mapami oraz teleadresownik.

Cena kalendarza
Na końcową cenę kalendarza ma wpływ bardzo dużo czynników, takich jak np. wybrane dodatki do kalendarza – gumka na długopis, wstążki z logo, strony z reklamami, itp. oraz sama ilość zamówionych produktów. Dodatki z pewnością podnoszą walory wizualne produktu a jednocześnie wpływają na zwiększenie funkcjonalności kalendarzy.
Sprawdź cenę kalendarzy na 2024 rok.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 210x260 mm
Objętość 152 strony
Papier 80 g/m2 offset biały lub kremowy (chamois)
Język PL, GB, DE, RUS, FR
Kalendarium miesiące i tygodnie w 5 wersjach językowych (PL, GB, DE, RUS, FR), imieniny i święta, kalendarium skrócone na cały rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie teleadresowy notes połączony z blokiem kalendarza tygodniowego, ośmiostronicowy atlas z mapami: mapy drogowe: Polski, Czech, Niemiec, Słowacji, mapa administracyjna Polski i Europy, produkt zawiera dużą część informacyjną, narożna perforacja, drukowane registry, wstążka, piankowa oprawa, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza tygodniowego a4, wycięte registry cztero rzędowe

klasyczne Oprawy kalendarzy 2024

Terminarz a4 tygodniowy powinien przyciągać uwagę swoją oprawę. Jest to jego wizytówka i zarazem narzędzie marketingowe klienta firmy. Posiadamy różnorodne materiały skóropodobne na oprawy do kalendarzy a4 książkowe. Tworzywo skóropodobne jest bardzo podatne na wszelkiego rodzaje grawery czy tłoczenia - idealne do zamówień spersonalizowanych. Na Państwa życzenie możemy wykorzystać skórę naturalną. Przy tego typu organizerach zalecamy wykonanie okleiny z materiału imitującego drewno, stal czy płótno.

autorskie oprawy kalendarzy 2024

Szukając połączenia tradycyjnego kalendarza z nietuzinkową okładką polecamy naszym klientom kalendarze a4 książkowe indywidualne. Nasze projekty graficzne okładki są nietuzinkowe oraz oryginalne. Firmowe kalendarze ze zdjęciem są idealnym narzędziem marketingowym Państwa firmy. Organizery reklamowe tygodniowe a4 dla firmy to upominek, z którego będą zadowoleni kontrahenci. Kalendarz indywidualny tygodniowy a4 podniesie poszanowanie klienta firmy i będzie służył przez cały rok.