Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy 2025 KALENDARZ O UKŁADZIE TYGODNIOWYM - BIURKOWY

Bardzo popularnym modelem organizera firmowego jest kalendarz biurkowy na spirali. Posiada on układ tygodniowy, który pozwala na ekonomiczne zaplanowanie spotkań biznesowych i polepszenie ergonomii własnej pracy. Po drugiej stronie mamy miejsce na notatki dotyczące pracy/spotkań. Jest on stosunkowo niewielki, dzięki czemu zmieści się na każdym biurku - nawet tym najmniejszym. Ponadto na stronach zostało umieszczone skrócone kalendarium. Kalendarz biurkowy na spirali to idealne narzędzie marketingowe i reklamowe.

Cena kalendarza
Na końcową cenę kalendarza ma wpływ bardzo dużo czynników, takich jak np. wybrane dodatki do kalendarza – gumka na długopis, wstążki z logo, strony z reklamami, itp. oraz sama ilość zamówionych produktów. Dodatki z pewnością podnoszą walory wizualne produktu a jednocześnie wpływają na zwiększenie funkcjonalności kalendarzy.
Sprawdź cenę kalendarzy na 2025 rok.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 290x100 mm
Objętość 128 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 70 g/m2
Język PL, GB, DE, RU, FR
Kalendarium tydzień na stronie, miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, DE, FR, RU), kalendarium skrócone cały rok
Wykończenie kalendarz na spirali, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe możliwość wycięcia registrów jednorzędowych

klasyczne Oprawy kalendarzy 2025

W przypadku reklamowych terminarzy dziennych, niezwykle istotną sprawą jest ich oprawa, czyli wizytówka. Decyduje ona o finalnym odbiorze i postrzeganiu samego produktu reklamowego. W naszej ofercie polecamy oprawy wykonane z materiałów skóropodobnych, które są podatne na spersonalizowania jak grawer i tłoczenia. Na Państwa życzenie ekskluzywne kalendarze książkowe wykonamy ze skóry naturalnej. Jako okleinę proponujemy wybrać tworzywo podobne do płótna, stali czy drewna.

autorskie oprawy kalendarzy 2025

Nasza firma zajmuje się produkcją kalendarzy na zamówienie. Jednym z naszych bestsellerów jest kalendarz dzienny/tygodniowy z kreatywną grafiką zaprojektowaną specjalnie przez grafika na życzenie klienta. W ostatnim czasie najczęściej zamawiany jest kalendarz ze zdjęciem, dzięki indywidualnemu oraz niepowtarzalnemu podejściu do fotografii. Ten ekskluzywny organizer reklamowy stanie się hitem wśród Państwa klientów i podniesie Wasz prestiż. Popularnym modelem jest kalendarzy indywidualny książkowy dzienny a5 z notesem i tygodniowy a4.