Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy 2022 KALENDARZ O UKŁADZIE TYGODNIOWYM - BIURKOWY

Bardzo popularnym modelem organizera firmowego jest kalendarz biurkowy na spirali. Posiada on układ tygodniowy, który pozwala na ekonomiczne zaplanowanie spotkań biznesowych i polepszenie ergonomii własnej pracy. Po drugiej stronie mamy miejsce na notatki dotyczące pracy/spotkań. Jest on stosunkowo niewielki, dzięki czemu zmieści się na każdym biurku - nawet tym najmniejszym. Ponadto na stronach zostało umieszczone skrócone kalendarium. Kalendarz biurkowy na spirali to idealne narzędzie marketingowe i reklamowe.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.13,70 zł
100 szt.13,20 zł
200 szt.12,70 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Nie wiesz jaka jest cena za Twój kalendarz książkowy? Skontaktuj się z nami a ją ustalimy. To nie tylko kartki papieru, a również projekt, jakość użytych materiałów, wyborze dodatków i personalizacji.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 290x100 mm
Objętość 128 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 70 g/m2
Język PL, GB, DE, RU, FR
Kalendarium tydzień na stronie, miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, DE, FR, RU), kalendarium skrócone cały rok
Wykończenie kalendarz na spirali, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe możliwość wycięcia registrów jednorzędowych

klasyczne Oprawy kalendarzy 2022

W przypadku reklamowych terminarzy dziennych, niezwykle istotną sprawą jest ich oprawa, czyli wizytówka. Decyduje ona o finalnym odbiorze i postrzeganiu samego produktu reklamowego. W naszej ofercie polecamy oprawy wykonane z materiałów skóropodobnych, które są podatne na spersonalizowania jak grawer i tłoczenia. Na Państwa życzenie ekskluzywne kalendarze książkowe wykonamy ze skóry naturalnej. Jako okleinę proponujemy wybrać tworzywo podobne do płótna, stali czy drewna.

autorskie oprawy kalendarzy 2022

Nasza firma zajmuje się produkcją kalendarzy na zamówienie. Jednym z naszych bestsellerów jest kalendarz dzienny/tygodniowy z kreatywną grafiką zaprojektowaną specjalnie przez grafika na życzenie klienta. W ostatnim czasie najczęściej zamawiany jest kalendarz ze zdjęciem, dzięki indywidualnemu oraz niepowtarzalnemu podejściu do fotografii. Ten ekskluzywny organizer reklamowy stanie się hitem wśród Państwa klientów i podniesie Wasz prestiż. Popularnym modelem jest kalendarzy indywidualny książkowy dzienny a5 z notesem i tygodniowy a4.

dodatki do kalendarzy 2022

Eleganckie dodatki do kalendarza podwyższają jego efektywność wizualną, a klienci chętniej z nich korzystają. Kalendarz książkowy z grawerem bądź tłoczeniem logo firmowego, połączony z wybranymi dodatkami znacznie zyskuje na funkcjonalności. Okucia, garbiki czy złocenia podnoszą poszanowanie dla produktu reklamowego jak i samej firmy. Wklejki i wyklejki reklamowe mają symboliczny wydźwięk reklamowy, a miejsce na notatki z nadrukiem dostarczają dodatkowych informacji. Zamiast klasycznego kalendarza książkowego, zamów ekskluzywny kalendarz z logo firmy.

W swoje ofercie posiadamy klasyczne kalendarze książkowe. Charakteryzują się bardzo dużą funkcjonalnością oraz praktycznością. Ten gadżet reklamowy jest synonim narzędzia marketingowe i reklamowego. Możemy przygotować kalendarz książkowy tygodniowy a4 z grawerem bądź dzienny a5. Oczekując organizerów spersonalizowanych, polecamy kalendarze książkowe indywidualne. Ich oprawa jest projektowana przez naszych grafików oddzielnie, przy wykorzystaniu najnowszych trendów. Posiadamy szeroki wybór modeli, dodatków i formatów, przez co realizujemy nawet najtrudniejsze oczekiwania. Z pewnością każdy klient wyjdzie od nas w pełni zadowolony ze swojego produktu reklamowego jakim jest ekskluzywny kalendarz książkowy.

INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2022?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=163&format=image&sid=1486018397
Nieprawidłowy kod