Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Ekskluzywne dodatki do kalendarzy wizualne zwiększają ich walory estetyczne oraz funkcjonalność. Szereg interesujących dodatków sprawia, że kalendarz reklamowy staje się bogatym narzędziem marketingowym. Wklejki i wyklejki reklamowe bądź notatnik pozwalają przekazać nam dodatkowe informacje o firmie. Tasiemka z logiem firmy, okucia, garbiki czy pozłacane brzegi dodają elegancji organizerowi książkowemu. Oprawa może być wykonana z materiału skóropodobnego z tłoczonym bądź wygrawerowanym logo. Zmień zwykły i nudny terminarz na wyjątkowy i ekskluzywny kalendarz książkowy. Posiadaj swój własny gadżet reklamowy Premium.

Tłoczenie logo

Tłoczenia logo robimy na okładce kalendarza książkowego. Dostępne są wersje na sucho (na gorąco), srebro, złoto czy w wybranym kolorze dostępnej folii metalizowanej. Na życzenie zrobimy matrycę aluminiową i mosiężną - ku zadowoleniu naszych klientów.

Wklejka reklamowa

Wklejki reklamowe przygotowywane są przez naszych specjalistów bądź na podstawie klienta projektów. Wklejki są to zadrukowane kartki jedno/dwustronnie w środku kalendarza, zwykle na początku.

Wyklejka reklamowa

Wyklejka to idealne narzędzie marketingowe umieszczone w kalendarzu książkowym. Są to przyklejone treści reklamowe do przedniej lub tylnej okładki, możliwe wykonanie dwóch wyklejek. Przednie wyklejki spełniają również funkcję pierwszej strony w firmowym kalendarzu książkowym. Ponadto wyklejka reklamowa to tania forma reklamy, którą klienci będą widzieli przez cały rok.

Registry

Registry to wycięcia z boku kalendarza, najczęściej formowane w jedno- dwu- czy czterorzędowe pasma. Ułatwiają one dostęp do poszczególnych części kalendarza, zwykle oddziela się nimi poszczególne miesiące, notatnik, teleadresownik.

Papier chamois

Papier chamois to łatwy sposób na podniesienie ekskluzywności produktu oraz jego walorów estetycznych. Jest to papier w kolorze kremowym bądź kości słoniowej. Nie zawiera on chlorku, jest gładki i delikatny w dotyku. Zalecany w kalendarzach książkowych biznesowych.

Personalizacja laserowa

Popularną metodą personalizowania kalendarzy książkowych jest skorzystanie z graweru laserowego. Możemy nim na okładce kalendarza wykonać firmowe logo, imię i nazwisko właściciela kalendarza bądź zdobienia. Zwiększ walory estetyczne kalendarza książkowego firmowego.

Tłoczenie nazwisk

Tłoczenie imienia i nazwiska na kalendarzu książkowym sprawia, że staje się produktem ekskluzywnym. Tłoczenia wykonujemy przy pomocy termodruku lub przy pomocy folii metalizowanej. Wykorzystujemy szczególną czcionkę do druku, nadając wyjątkowego charakteru okładce.

Tasiemka z nadrukiem

Tasiemka z nadrukiem to bardzo funkcjonalny dodatek do kalendarzy książkowych. Możemy wykonać je kilkoma metodami: żakardowa tasiemka bądź elegancko tkana tasiemka lub techniką sublimacji.

Zaokrąglone narożniki bloku i okładki

Nasze kalendarze książkowe skórzane są synonimem elegancji. Uzyskujemy to dzięki odpowiednim dodatkom jak zaokrąglone narożniki bloku u samej okładki. Wizualnie kalendarz jest mniej surowy, a bardziej przyjemny w użytkowaniu.

Chromowane cyfry roku

Jedną z najnowszych, popularnych dodatków są chromowane cyfry roku w metalowej barwie. Umieszczone ma materiał skóropodobnym wyglądają bardzo ekskluzywnie, podnosząc tym samym wygląd estetyczny produktu reklamowego. By było praktycznie, cyfry układamy w prawym górnym rogu akcentując złotą linią. Umieszczenie cyfr jest dobrowolne i zależne od klienta potrzeb.

Blaszka z grawerowanym logo

Nowoczesnym rozwiązaniem personalizacji jest grawerowana, metalowa blaszka umiejscowiona na okładce, jej rozmiar to 50x15 mm. Blaszka ma zaokrąglone rogi, została pokryta cienką srebrną powłoką. Po wykonaniu graweru logo odsłania nam się dopiero błyszcząca powierzchnia. Blaszka podniesie walory estetyczne ekskluzywnego kalendarza książkowego.

Gumka do zamykania kalendarza

Gumka do zamykania kalendarza książkowego to bardzo funkcjonalny dodatek. Przy pomocy gumki możemy w łatwy sposób zamknąć nasz organizer, tak by włożone do środka kartki nam nie powypadały i żeby się nie rozwarstwił. Gumka może być pleciona, gładka, z nadrukowanym logo - bardzo bogata kolorystyka.

Gumka do kalendarza z przesuwanym emblematem

Klientom wymagającym i szukającym nowoczesnych rozwiązań proponujemy gumkę do zamykania z przesuwanym emblematem. Najczęściej wykorzystywanym  emblematem jest metalowa blaszka z wytłoczonym bądź grawerowanym laserowo logo. Plakietkę lokujemy na szerokiej i gumowej tasiemce. Stanowi ona jednocześnie dekorację oraz praktyczne zamknięcie kalendarza. Bogata oferta kolorystyczna tasiemek.

Garbiki

Garbiki to element zdobień polegający na uwypukleniach na grzebiecie okładki skórzanej. Zwiększają wartość wizualną kalendarzy książkowych, nadając im ekskluzywnego i eleganckiego wyglądu. Garbiki dodają uznaniu w postrzeganiu klienta firmy.

Okucia narożników kalendarza

Okucia narożników kalendarza wykonujemy w kolorze srebra lub złota. Okucia wyeksponują regularne kształty kalendarza książkowego. Łącząc je z garbikami oraz okładką wykonaną ze skóry uzyskujemy ekskluzywny i elegancki kalendarz biznesowy i firmowy.

Srebrzenie brzegow kalendarza

W celu podniesienia atrakcyjności wizualnej  oraz nadania ekskluzywnego wyglądu kalendarzowi książkowemu z skóry proponujemy srebrzenie bądź złocenia brzegów terminarza. Jest to pokrycie brzegów produktu szczególną farbą.

Pudełko kartonowe do kalendarza

Kalendarze książkowe dla firm pakujemy w karton w kolorze białym. Na życzenie klienta wykonujemy na nich nadruk firmowy, może to być logo lub slogan firmowy.

Pudełko ozdobne do kalendarza

Kalendarze książkowe na Państwa życzenie możemy zapakować w luksusowe pudełko ozdobne. Otrzymujesz wtedy gotowy prezent do wręczenia dla klienta. Takie pudełko ozdobne do kalendarza zostało zrobione z trwałej tektury falistej, na której możemy wytłoczyć dane o firmie czy też logo. Zwiększ ekskluzywność wręczonego gadżetu reklamowego.

Foliowa kieszonka na wizytówkę

Foliowa kieszonka na wizytówkę to świetne narzędzie marketingowe. Warto umieścić ją wewnątrz, na okładce kalendarza książkowego. Kieszonka wykonana jest z przezroczystej folii.

Foliowa kieszonka trójkątna

Foliowa kieszonka trójkątna to funkcjonalny dodatek, do której możemy włożyć luźne kartki, już nam nie powypadają. Proponujemy wkleić ją z tyłu kalendarza książkowego. Kieszonki produkowane są z przezroczystej folii w wielu rozmiarach.

INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2025?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=163&format=image&sid=598031107
Nieprawidłowy kod