Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy 2025 KLASYCZNY KALENDARZ O UKŁADZIE DZIENNYM A5

Kalendarz klasyczny o układzie dziennym a5 jest najpopularniejszym wyborem wśród społeczeństwa. Układ dzienny opiera się na umieszczeniu każdego dnia pojedynczo na kartach, z wyjątkiem weekendu. Ponadto każda karta posiada podział godzinowy oraz skrócony kalendarz roczny co wpływa mocno na funkcjonalność kalendarza i łatwość planowania swoich obowiązków czy przyjemności. Kalendarz książkowy dzienny posiada obszerną część informacyjną, atlas z mapami oraz wielojęzyczne kalendarium - możemy podarować go osobie nie mówiącej w języku polskim. Bardziej funkcjonalnego kalendarza książkowego już nie znajdziecie!

Cena kalendarza
Na końcową cenę kalendarza ma wpływ bardzo dużo czynników, takich jak np. wybrane dodatki do kalendarza – gumka na długopis, wstążki z logo, strony z reklamami, itp. oraz sama ilość zamówionych produktów. Dodatki z pewnością podnoszą walory wizualne produktu a jednocześnie wpływają na zwiększenie funkcjonalności kalendarzy.
Sprawdź cenę kalendarzy na 2025 rok.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 145x205 mm
Objętość 360 stron
Papier 70 g/m2 biały offset lub kremowy (chamois)
Język PL, GB, DE, FR, RUS
Kalendarium kalendarz zawiera tygodnie i miesiące w 5 językach (PL, GB, DE, FR, RUS), świeta i imieniny, skrócone kalendarium na okrągły rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie zintegrowany z blokiem kalendarza notes teleadresowy, 8 stron atlasu z mapami: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Słowacji, Czech, mapa administracyjna Polski, Europy, obszerna część informacyjna, narożna perforacja, wstążka, piankowa oprawa, drukowane registry, szaro-bordowy druk
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, registry 4 rzędowe wycięte

klasyczne Oprawy kalendarzy 2025

Zewnętrzna oprawa w naszych kalendarzach dziennych w formacie a5 to wizytówka Państwa firmy. To pierwsze wrażenie decyduje jak zostanie odebrana Wasza firma, właśnie przez pryzmat samego kalendarza. Powinniśmy skupić się na zindywidualizowanej okładce oraz odpowiednim materiale oprawy. Popularnym rozwiązaniem jest materiał skóropodobny, który można zmodyfikować do własnych potrzeb. Mamy możliwość wygrawerowania czy wytłoczenia na nim naszego logo. Sam materiał jest ekskluzywny i właśnie tak chcemy by firma była odbierana. Posiadamy szeroki wybór opraw skóropodobnych dla terminarzy.

autorskie oprawy kalendarzy 2025

Autorskie kalendarze a5 książkowe to bardzo popularne narzędzie reklamowe wykorzystywane przez dział marketingu w każdej firmie. Łączymy klasyczne i funkcjonalne kalendarium z indywidualnym projektem okładki. Okładka indywidualna kalendarza ze zdjęciem przykuwa uwagę ludzi, jest oryginalna i nowoczesna. Dzięki niej podniesiesz prestiż swojej firmy. Te ekskluzywne organizery dzienne będą służyły Państwa klientom przez cały rok. Skorzystaj z naszej oferty i zamów kalendarz dzienny a5 z notesem.