Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy 2022 KLASYCZNY KALENDARZ O UKŁADZIE DZIENNYM A5

Kalendarz klasyczny o układzie dziennym a5 jest najpopularniejszym wyborem wśród społeczeństwa. Układ dzienny opiera się na umieszczeniu każdego dnia pojedynczo na kartach, z wyjątkiem weekendu. Ponadto każda karta posiada podział godzinowy oraz skrócony kalendarz roczny co wpływa mocno na funkcjonalność kalendarza i łatwość planowania swoich obowiązków czy przyjemności. Kalendarz książkowy dzienny posiada obszerną część informacyjną, atlas z mapami oraz wielojęzyczne kalendarium - możemy podarować go osobie nie mówiącej w języku polskim. Bardziej funkcjonalnego kalendarza książkowego już nie znajdziecie!

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.14,50 zł
100 szt.14,00 zł
200 szt.13,50 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Na finalną wycenę kalendarzy książkowych dziennych a5 wpływa wiele czynników np. indywidualność organizerów. Skontaktuj się z nami, a dowiesz się jaka jest cena za Twój kalendarz dzienny na rok 2022...

PARAMETRY KALENDARZA

Format 145x205 mm
Objętość 360 stron
Papier 70 g/m2 biały offset lub kremowy (chamois)
Język PL, GB, DE, FR, RUS
Kalendarium kalendarz zawiera tygodnie i miesiące w 5 językach (PL, GB, DE, FR, RUS), świeta i imieniny, skrócone kalendarium na okrągły rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie zintegrowany z blokiem kalendarza notes teleadresowy, 8 stron atlasu z mapami: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Słowacji, Czech, mapa administracyjna Polski, Europy, obszerna część informacyjna, narożna perforacja, wstążka, piankowa oprawa, drukowane registry, szaro-bordowy druk
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, registry 4 rzędowe wycięte

klasyczne Oprawy kalendarzy 2022

Zewnętrzna oprawa w naszych kalendarzach dziennych w formacie a5 to wizytówka Państwa firmy. To pierwsze wrażenie decyduje jak zostanie odebrana Wasza firma, właśnie przez pryzmat samego kalendarza. Powinniśmy skupić się na zindywidualizowanej okładce oraz odpowiednim materiale oprawy. Popularnym rozwiązaniem jest materiał skóropodobny, który można zmodyfikować do własnych potrzeb. Mamy możliwość wygrawerowania czy wytłoczenia na nim naszego logo. Sam materiał jest ekskluzywny i właśnie tak chcemy by firma była odbierana. Posiadamy szeroki wybór opraw skóropodobnych dla terminarzy.

autorskie oprawy kalendarzy 2022

Autorskie kalendarze a5 książkowe to bardzo popularne narzędzie reklamowe wykorzystywane przez dział marketingu w każdej firmie. Łączymy klasyczne i funkcjonalne kalendarium z indywidualnym projektem okładki. Okładka indywidualna kalendarza ze zdjęciem przykuwa uwagę ludzi, jest oryginalna i nowoczesna. Dzięki niej podniesiesz prestiż swojej firmy. Te ekskluzywne organizery dzienne będą służyły Państwa klientom przez cały rok. Skorzystaj z naszej oferty i zamów kalendarz dzienny a5 z notesem.

dodatki do kalendarzy 2022

Kalendarz książkowy to nie tylko kalendarium, ale i okładka. To przede wszystkim odpowiedni dobór dodatków, dzięki którym spersonalizujesz swój produkt reklamowy. W przypadku okładki kalendarza a5 możemy wykonać grawer bądź tłoczenie zawierające logo firmy. W celu zwiększenia funkcjonalności kalendarza firmowego polecamy skorzystać z następujących dodatków, wklejek bądź wyklejek z nadrukiem firmowym, drobne złocenia czy tłoczenia na stronach, garbiki czy okucia. Wszystkie te dodatki podnoszą wartość wizualna kalendarza, dodają mu elegancji i zwiększają prestiż Państwa firmy. Nasze kalendarze a5 to nie tylko gadżet marketingowy a ekskluzywny produkt prezent dla klienta.

Kalendarze a5 książkowe od lat stają się coraz popularniejsze. To wszystko za sprawą funkcjonalnego kalendarium, dzięki któremu możemy skutecznie planować działania marketingowe firmy. Posiadają one zwykle notatnik do zapisywania najważniejszych informacji. Jeśli potrzebujecie gadżet reklamowy proponujemy Wam kalendarz książkowy dzienny a5 z grawerem. Możemy również wykonać organizer z indywidualną grafiką bądź zdjęciem. Pamiętajmy również o dodatkach do kalendarzy książkowych, które zwiększą ich praktyczność oraz wpłyną na postrzeganie ich jako produktu luksusowego. Zwiększ prestiż swojej firmy przez ekskluzywne gadżety reklamowe jakimi są kalendarze książkowe.
INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2022?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Produkcja kalendarza dziennego a5 może budzić wiele pytań od ceny przez czas realizacji do dodatków. Na najczęściej zadawane pytania przygotowaliśmy odpowiedzi poniżej. Jeżeli masz jakieś wątpliwości, skontaktuj się z nami w wiadomości prywatnej, a z pewnością je rozwiejemy.

Który kalendarz książkowy lepiej zamówić b5 czy a5 dzienny?

Najczęściej zamawianymi formatami kalendarza książkowego dziennego jest a5 i b5. Każdy w tych formatów ma swoich zwolenników i przeciwników. W zależności od praktyczniejszego dla klienta rozmiaru oraz niezbędnej ilości miejsca potrzebnego na notatki, polecamy wybrać mniejszy bądź większy rozmiar.

Czy kalendarze dzienne A5 mają mapy Polski?

Kalendarze dzienne a5 posiadają szereg dodatków załączonych w środku notesu. Wśród nich z pewnością znajdziemy różnego rodzaju mapy, w tym geograficzną mapę Polski oraz większych miast naszego kraju.

Macie w ofercie kalendarz a5 z notesem?

Jednym z najczęściej zamawianych przez klientów produktem jest kalendarz dzienny a5. By zwiększyć jego funkcjonalność można go teraz nabyć wraz z dodatkowym miejscem na notatki. Kalendarz a5 z notesem posiada sporą powierzchnię na zapiski firmowe.
Czy jest możliwość zamówienia kalendarza dziennego indywidualnego?
Kalendarze książkowe dzienne indywidualne są u nas bardzo często zamawiane. Klient ma możliwość zagospodarowania dużej przestrzeni reklamowej na codzienne notatki oraz wyborze pasującej mu oprawy terminarza a5.
Czy można umieścić dodatkowe informacje na każdej stronie kalendarza?
Kalendarz dzienny a5 nadaje się jako produkt biznesowy ze względu na szerokie możliwości ich indywidualizacji. Na każdej stronie mamy możliwość wydrukowania logo bądź podstawowych informacji o firmie. Są to produkty reklamowe na zamówienie stąd wynika dłuższy czas realizacji.
Jaki jest termin realizacji na kalendarze dzienne klasyczne?
Zwykle na realizację zamówienia na kalendarze dzienne klasyczne czeka się 2-4 tygodnie. W „szczycie sezonu” czas realizacji może się wydłużyć. Jeśli zależy Państwu na ekspresowej realizacji, możemy wykonać tłoczenie czy grawer logo na okładce kalendarza książkowego dziennego.
Ile czasu trwa produkcja kalendarza dziennego w oprawie skórzanej?
Wyprodukowanie kalendarza dziennego w oprawie skórzanej zwykle zajmuje nam od 4 do 6 tygodni. Są to niezwykle ekskluzywne kalendarze ze względu na użytą skórę naturalną licową, podnosząc tym samym kunszt produktu reklamowego. Dzięki temu kalendarzowi wyróżnisz się na tle konkurencji.
W jaki sposób są wysyłane kalendarze?
Kalendarze książkowe z grawerem czy tłoczeniem wysyłamy kurierem. Pakujemy je w tekturowe kartony, dbając o ich bezpieczny transport i brak uszkodzeń w trakcie wysyłki, Przy zamówieniu znacznej ilości produktu reklamowego przesyłamy je na palecie - pozwoli nam to na zoptymalizowanie kosztów oraz skuteczniejszą wysyłkę.
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=163&format=image&sid=1934818585
Nieprawidłowy kod