Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy tygodniowy a4 z notesem

Kalendarz książkowy 2025 KALENDARZ O UKŁADZIE TYGODNIOWYM A4 z notesem

Szukając funkcjonalnego i uniwersalnego gadżetu marketingowego polecamy naszym klientom kalendarz książkowy w formacie a4 z notesem. Rozkładówka jest w poziomie, a druga strona została wykorzystana na praktyczny notatnik. Kalendarz tygodniowy z notesem w formacie A4 jest niezwykle wygodnym produktem reklamowym, dzięki któremu możemy odpowiednio zagospodarować własny czas. Znajdziemy tam również skróty 3 miesięcy, przeszłego, obecnego i przyszłego, a to wszystko w trzech językach. Upominek idealny dla kontrahentów zagranicznych. Na końcu umieściliśmy perforowane kartki, łatwe do wyrwania.

Cena kalendarza
Na końcową cenę kalendarza ma wpływ bardzo dużo czynników, takich jak np. wybrane dodatki do kalendarza – gumka na długopis, wstążki z logo, strony z reklamami, itp. oraz sama ilość zamówionych produktów. Dodatki z pewnością podnoszą walory wizualne produktu a jednocześnie wpływają na zwiększenie funkcjonalności kalendarzy.
Sprawdź cenę kalendarzy na 2025 rok.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 205x280 mm
Objętość 152 strony
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Język PL, GB, D, RUS, FR
Kalendarium miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, DE, RUS, FR), imieniny i święta, kalendarium skrócone na cały rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, 8 stronicowy atlas z mapami: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, mapa administracyjna Polski i Europy, obszerna część informacyjna, perforacja narożna, wstążka, oprawa piankowa, drukowane registry, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, wycięte registry 4 rzędowe

klasyczne Oprawy kalendarzy 2025

Wszystko ma swoja wizytówkę, tak samo jak reklamowy terminarz dzienny i tygodniowy. W tym przypadku ową wizytówką jest oprawa kalendarza książkowego - w końcu najważniejsze jest pozytywne pierwsze wrażenie. Wykorzystywany przez nas materiał skóropodobny daje nam duże możliwości indywidualizacji każdego kalendarza biznesowego. Na Państwa prośbę, możemy wykonać ekskluzywne organizery ze skóry naturalnej. Okładka może być zarówno grawerowana jak i z tłoczonym logo firmy klienta.

autorskie oprawy kalendarzy 2025

Kalendarze klasyczne indywidualne to połączenie tradycyjnego kalendarium dziennego czy tygodniowego ze spersonalizowanym projektem graficznym okładki. Nasi graficy dbają o to, by okładki były nietuzinkowe i innowacyjne. Polecaną przez nas formą okładki jest okładka ze zdjęciem, która przyciąga wzrok od pierwszej chwili. Dzięki temu ekskluzywny organizer reklamowy jest niezwykle atrakcyjny dla firm, zyskując tym samym coraz większą rzeszę zwolenników. Kalendarz indywidualny jest dostępny w formacie a5 z notesem oraz tygodniowy a4.