Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy tygodniowy a4 z notesem

Kalendarz książkowy 2022 KALENDARZ O UKŁADZIE TYGODNIOWYM A4 z notesem

Szukając funkcjonalnego i uniwersalnego gadżetu marketingowego polecamy naszym klientom kalendarz książkowy w formacie a4 z notesem. Rozkładówka jest w poziomie, a druga strona została wykorzystana na praktyczny notatnik. Kalendarz tygodniowy z notesem w formacie A4 jest niezwykle wygodnym produktem reklamowym, dzięki któremu możemy odpowiednio zagospodarować własny czas. Znajdziemy tam również skróty 3 miesięcy, przeszłego, obecnego i przyszłego, a to wszystko w trzech językach. Upominek idealny dla kontrahentów zagranicznych. Na końcu umieściliśmy perforowane kartki, łatwe do wyrwania.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.20,96 zł
100 szt.20,50 zł
200 szt.19,90 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Kalendarz książkowy to nie tylko kalendarium, ale również oprawa, personalizacja czy wybrane zdjęcia. Wszystkie te elementy mają wpływ na finalną cenę kalendarza książkowego. Sprawdź ile wyniesie Cię twój kalendarz książkowy.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 205x280 mm
Objętość 152 strony
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Język PL, GB, D, RUS, FR
Kalendarium miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, DE, RUS, FR), imieniny i święta, kalendarium skrócone na cały rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, 8 stronicowy atlas z mapami: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, mapa administracyjna Polski i Europy, obszerna część informacyjna, perforacja narożna, wstążka, oprawa piankowa, drukowane registry, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, wycięte registry 4 rzędowe

klasyczne Oprawy kalendarzy 2022

Wszystko ma swoja wizytówkę, tak samo jak reklamowy terminarz dzienny i tygodniowy. W tym przypadku ową wizytówką jest oprawa kalendarza książkowego - w końcu najważniejsze jest pozytywne pierwsze wrażenie. Wykorzystywany przez nas materiał skóropodobny daje nam duże możliwości indywidualizacji każdego kalendarza biznesowego. Na Państwa prośbę, możemy wykonać ekskluzywne organizery ze skóry naturalnej. Okładka może być zarówno grawerowana jak i z tłoczonym logo firmy klienta.

autorskie oprawy kalendarzy 2022

Kalendarze klasyczne indywidualne to połączenie tradycyjnego kalendarium dziennego czy tygodniowego ze spersonalizowanym projektem graficznym okładki. Nasi graficy dbają o to, by okładki były nietuzinkowe i innowacyjne. Polecaną przez nas formą okładki jest okładka ze zdjęciem, która przyciąga wzrok od pierwszej chwili. Dzięki temu ekskluzywny organizer reklamowy jest niezwykle atrakcyjny dla firm, zyskując tym samym coraz większą rzeszę zwolenników. Kalendarz indywidualny jest dostępny w formacie a5 z notesem oraz tygodniowy a4.

dodatki do kalendarzy 2022

Nasza oferta dodatków do kalendarzy dziennych jest bardzo obszerna. Są one eleganckie, dzięki czemu wpływają pozytywnie na postrzeganie klienta firmy. Okładka kalendarza książkowego może mieć wytłaczane bądź grawerowane logo. Zyskuje na tym funkcjonalność organizera oraz jego przydatność. Popularnym dodatkiem są różnego rodzaje materiały reklamowe w postaci notatnika, wklejek/wyklejek reklamowych bądź tasiemki. Wśród ekskluzywnych dodatków do kalendarzy książkowych oferujemy również okucia, garbiki i złocenia stron.

Bardzo popularnym rodzajem gadżetu reklamowego jest kalendarz książkowy. Swoich zwolenników zyskuje przez funkcjonalność oraz ekskluzywny wygląd. Organizer jest idealnym narzędziem marketingowym i reklamowym. Produkowane przez nas kalendarze książkowe tygodniowe a4 z grawerem bądź książkowe dzienne a5 posiadają rozkładówkę trójjęzyczna - upominek zarówno dla polskich i zagranicznych klientów. Kalendarze książkowe indywidualne są w pełni personalizowane pod oczekiwania i wymagania naszych klientów. Rozmaitość kalendariów, formatów kalendarzy i modeli, sprawia że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie swój idealny kalendarz biznesowy czy firmowy.

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH

Chcąc zadowolić wszystkich klientów tworzymy oryginalne, wyjątkowe, nowoczesne kalendarze książkowe na rok 2022. Proponujemy także rozmaite dodatki, dzięki którym produkty te mają szansę stać się jeszcze atrakcyjniejszymi. Kolorowa gumka do zamykania, logo, wstążka z nadrukiem, garbiki, wklejka reklamowa… Opcji wykończenia jest dużo, więc każdy sam niech dokona wyboru.

Okładka kalendarza z nadrukiem

Okładka kalendarza z nadrukiem

Proponujemy kalendarz z nadrukiem z własną okładką, który świetnie się prezentuje i działa jak skuteczna reklama. Takie artykuły z notesem są bardzo chętnie przyjmowane i użytkowane każdego dnia.
Tłoczenie logo
Tłoczenie logo
Tłoczenie logo wykonujemy na przedniej okładce. Stosujemy je w kalendarzach książkowych a5 i a4. Tworzymy je różnymi technikami – na sucho i gorąco. Zależy to od materiału, z którego jest wykonana oprawa.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Walory reklamowe zwiększyć może wklejka reklamowa. Są to dodatkowe strony w kalendarzu, zadrukowane zdjęciami, hasłami, jakimś specjalnym tekstem. Zamawiając taki właśnie kalendarz książkowy z własnym nadrukiem, można zyskać skuteczną reklamę.
Wycinane registry
Wycinane registry
Zapewniamy możliwość wycięcia registrów. Wycięcia mogą być dwu lub czterorzędowe. To one sprawiają, że kalendarz z własnym nadrukiem na rok 2022  jest wygodniejszy w użyciu. Można łatwiej dostać się do wybranych stron.
Papier kremowy
Papier kremowy
Nasze kalendarze książkowe z własnym nadrukiem mogą mieć papier w kolorze kremowym. Dzięki temu produkt wygląda bardziej elegancko, prestiżowo. Staje się gadżetem firmowym klasy premium.
Personalizacja kalendarzy

Personalizacja kalendarzy

U nas personalizacja, to np. logo. Jednak proponujemy też grawerowanie imienia i nazwiska. Takie elementy umieszczamy na skórzanej okładce. W tym miejscu najlepiej się prezentują.
Wstążka z nadrukiem

Wstążka z nadrukiem

Kalendarz 2022 z nadrukiem dobrze wygląda, kiedy posiada firmową wstążkę. Proponujemy wstążki w różnych kolorach, z nadrukiem. Nadrukować możemy logo lub jakieś hasło. Wszystko wedle życzenia.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Kalendarz książkowy z nadrukiem z gumką z zaokrąglonymi narożnikami to bardzo elegancki gadżet. Można wykonać zaokrąglenia samego bloku, jak i okładki. Wygląda to bardzo profesjonalnie.
Blaszka do kalendarza
Blaszka do kalendarza
Kalendarz książkowy z nadrukiem 2022 może posiadać blaszkę. Oferujemy aluminiową blaszkę w srebrnym kolorze o wymiarach 50x15 mm. To na niej wykonujemy grawer logo.
Gumka do kalendarza

Gumka do kalendarza

Kalendarze książkowe 2022 świetnie wyglądają z gumką. To praktyczny dodatek, ponieważ dzięki niemu można wygodnie kalendarz ten zamykać. Dzięki gumce znajdujące się w kalendarzu luźne karteczki są całkowicie bezpieczne.
Okucia do kalendarza

Okucia do kalendarza

Kalendarze reklamowe mogą posiadać okucia. Dzięki takim elementom w kolorze srebra lub złota kalendarz wygląda bardziej elegancko i profesjonalnie. Okucia pasują głównie do kalendarza z garbikami w skórzanej oprawie.
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kalendarz książkowy dostarczamy w kartonowym pudełku. Proponujemy pudełko tworzone z białego kartonu o gramaturze 300g. Na każdym kartonie wykonujemy nadruk firmowy, dzięki czemu idealnie pasuje do firmowego artykułu reklamowego.
INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2022?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Klienci mają zwykle do nas wiele pytań odnośnie kalendarzy z nadrukiem reklamowym. Te najważniejsze zgromadziliśmy w jednym miejscu wraz z odpowiedziami. Jeżeli również masz do nas jakieś pytania, zadaj je, a z przyjemnością na wszystkie odpowiemy.

Oferujecie też projekt kalendarza z nadrukiem?

Oferujemy kompleksowe usługi, a więc również projekt kalendarza książkowego. Mamy blisko 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i druku kalendarzy. Produkty projektowane są estetyczne, eleganckie i nowoczesne. W projekcie okładki kalendarza z własnym nadrukiem wykorzystujemy starannie dobrane zdjęcia, które mamy w swoim archiwum.

Mogę samodzielnie wykonać projekt okładki kalendarza z nadrukiem?

Jesteśmy po to, aby spełniać oczekiwania naszych klientów. Jeżeli ktoś chce dostarczyć nam gotowy projekt na nadruk firmowy, może to zrobić. Musi tylko pamiętać o tym, aby spełniał on konkretne parametry. Powinien być wykonany według naszego szablonu. Po sprawdzeniu go, przejdziemy do realizacji – druku.

Ile czeka się na kalendarz 2022 z nadrukiem?

Normalnie czas oczekiwania na kalendarz wynosi 3-4 tygodnie. Jest on jednak zależny od skomplikowania projektu, a także od momentu, w którym przyjmiemy zlecenie. W sezonie czas ten się nieco wydłuża. Jednak zawsze informujemy o tym klienta, więc o wszystkim wie wcześniej.

Chciałabym zamówić projekt kalendarza książkowego indywidualnego. Ile ich otrzymam?

Dostarczamy 2-3 projekty na okładkę kalendarza z nadrukiem. Jeżeli natomiast jest taka potrzeba, możemy wykonać ich więcej. Wszystko jest kwestią indywidualnego ustalenia. Gotowe projekty przekazujemy klientowi, a po jego akceptacji przechodzimy do druku okładki i pozostałych elementów kalendarza.

Jak przygotowujecie kalendarze książkowe do wysyłki?

Kiedy ilość terminarzy nie jest zbyt duża, pakujemy je do kartonu. Przy większych ilościach układamy je na palcie. To zmniejsza koszty dostawy i jednocześnie sprawia, że kalendarze z nadrukiem reklamowym są bezpieczne. zawsze dbamy o odpowiednie zabezpieczenie naszych wyrobów, aby nic im się nie stało w czasie transportu.

Jak bardzo można zindywidualizować kalendarz książkowy z własnym nadrukiem?

Kalendarz z własnym nadrukiem można wykończyć wedle uznania. W tym przypadku trzeba skupić się głównie na okładce. Warto, aby znalazły się na niej zdjęcia i koniecznie logo. Wewnątrz można zastosować wklejkę reklamową. Ciekawym dodatkiem będzie kolorowa wstążka z nadrukiem i gumka do zamykania. Jest to wówczas już wystarczająco zindywidualizowany gadżet firmowy.

Projektujecie i drukujecie kalendarze?

Mamy 20-letnie doświadczenie w produkcji kalendarzy 2022. Tak więc projektujemy kalendarze książkowe z własnym nadrukiem, a następnie zajmujemy się ich drukiem. Świadczymy kompleksowe usługi. Nasi specjaliści bez problemu wykonają profesjonalną, estetyczną i przyciągającą uwagę okładkę.

Od jak dawna projektujecie kalendarze książkowe?

Mamy blisko 20-letnie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy książkowych z nadrukiem. Posiadamy nawet własne archiwum gotowych zdjęć, które gromadziliśmy w swojej bazie od samego początku. Zatrudniamy grafików, którzy przykładają się do jakości i wyglądu każdego wyrobu. Dzięki temu możemy oferować tylko oryginalne i wyjątkowe kalendarze książkowe z nadrukiem.

Profesjonalne kalendarze z własnym nadrukiem – dlaczego warto?

Aktualnie kalendarz z nadrukiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem i to z wielu powodów. Produkty te wykonane według modnego wzoru są nie tylko praktycznym narzędziem pracy i gadżetem biurowym dla firmy przydatnym w codziennym życiu, ale również skuteczną reklamą. Wiele osób wciąż zastanawia się nad sposobem wykończenia kalendarza firmowego. Warto czasem zdać się na rady specjalistów, którzy z pewnością wiedzą więcej, a co za tym idzie, chętnie udzielą cennych wskazówek. W każdym razie dziś można zyskać naprawdę ciekawy kalendarz książkowy z własnym nadrukiem, który będzie służył przez cały rok.
strzalka wciecie

Kalendarz z nadrukiem – modny wzór na rok 2022

Wystarczy wybrać modny wzór dla swojej firmy, aby zyskać interesujący kalendarz z własnym nadrukiem. Jeżeli oczywiście zajmie się tym profesjonalna drukarnia. Dlatego warto w pierwszej kolejności zadbać o kontakt do dobrego wykonawcy. Kalendarz w formie własnej książki z indywidualnie wykonanym wnętrzem i skórzaną ciekawą okładką z widniejącym na niej logo wzbudza zainteresowanie i podziw. To atrakcyjny wyrób biurowy, na który moda chyba nigdy nie przeminie. Tak wykończony przyciąga uwagę i sprawia wrażenie bardzo eleganckiego, nowoczesnego gadżetu reklamowego. Wszystkie kalendarze książkowe z własnym nadrukiem 2022 można wykończyć wedle indywidualnych upodobań. Warto więc zadbać o to, aby powstały produkt zachwycał swoim wyglądem i motywował do częstego korzystania. Drukarnia, która cały czas dostosowuje ofertę do zmieniających się czasów i panujących trendów, zasługuje na współpracę z uwagi na to, że to właśnie ona będzie w stanie zaproponować ciekawą i modną grafikę z własnym nadrukiem. Modne gadżety biurowe zawsze są chętnie nabywane. W tym wypadku ważne jest to, aby trafiły one do jak największej liczby osób, potencjalnych klientów. Z pomocą doświadczonych grafików pracujących w drukarni jest to całkiem możliwe.

strzalka wciecie

Kalendarz książkowy z własnym nadrukiem – dobre wykonanie, skuteczna reklama

Dobrze wykonany kalendarz 2022 z nadrukiem będzie z pewnością chętnie użytkowany przez osoby w każdym wieku, w różnych miejscach do celów prywatnych i związanych z pracą. Warto w takim razie dobrze opracować projekt, a następnie wybrać wysokiej jakości materiały promocyjne. Trzeba też poważnie zastanowić się nad sposobem wykończenia tego gadżetu. Możliwości są ogromne. Producenci polecają stosowanie wysokiej jakości papieru, zaokrągleń na narożnikach, kolorowej wstążki z nadrukiem, kolorowej gumki do zamykania, a także tłoczenia lub grawerowania logo. Ciekawą opcją jest również wklejka reklamowa z nadrukiem własnej firmy – dodatkowa strona ze zdjęciami firmowymi. W ten sposób artykuł ten staje się automatycznie typowo firmowym produktem, reklamującym konkretną firmę i jej działalność. Dobrze opracowany kalendarz książkowy z nadrukiem jest nienachalną reklamą i przez to bardzo skuteczną, która działa przez cały rok 2022, a niekiedy jeszcze dłużej. Warto wybrać nie tylko kalendarz z nadrukiem, ale i notatnikiem. Jego przydatność wzrośnie jeszcze bardziej. Nie pozostaje więc nic poza tym, jak dobrze przemyśleć projekt tego biurowego wyrobu. Im bardziej będzie indywidualny, tym większej skuteczności w zakresie reklamy będzie można się po nim spodziewać.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=163&format=image&sid=1173081232
Nieprawidłowy kod