Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Notes reklamowy A5

NOTES REKLAMOWY A5 NOTATNIK REKLAMOWY W OPRAWIE

Notes reklamowy dla firmy staje się coraz częściej ciekawą formą upominku dla klientów. Ten praktyczny i funkcjonalny gadżet firmowy z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Notes reklamowy A5 z logo firmy to idealna propozycja dla osób, które lubią notować i mieć wszystko w jednym miejscu, a niekoniecznie chcą prowadzić kalendarz. Dodatkowo nasz notes z gumką doskonale sprawdza się jako kalendarz książkowy. Uniwersalny format i 192 strony na notatki sprawia, że jest to naprawdę funkcjonalny upominek reklamowy. Firmowy notes A5 w twardej oprawie skórzanej możemy personalizować poprzez tłoczenie logo, wstążkę z indywidualnym nadrukiem. To powoduje, że jest to naprawdę ciekawy pomysł na reklamę firmy. Zamów u nas ekskluzywny notatnik reklamowy dla swojej firmy i ciesz się tym praktycznym gadżetem.

Cena notesu
Na końcową cenę notesu ma wpływ bardzo dużo czynników, takich jak np. wybrane dodatki tj. gumka na długopis, wstążki z logo, strony z reklamami, itp. oraz sama ilość zamówionych produktów. Dodatki z pewnością podnoszą walory wizualne notatnika a jednocześnie wpływają na zwiększenie funkcjonalności końcowego gadżetu.
Sprawdź cenę swoje notesu firmowego...

PARAMETRY NOTESU

Format 145x205 mm
Objętość 192 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Typ oprawy oprawa twarda, oprawa flex (miękka)
Notes Notes może być w kratkę, linie, kropki. Ponadto notes może być czysty lub indywidualnie zaprojektowany layout
Opcje dodatkowe Notes reklamowy w formacie a5 dla firm może mieć zaokrąglone narożniki bloku i okładki

klasyczne Oprawy notesów

Notes reklamowy powinien wyróżnić się oprawą ciekawą i zarazem praktyczną. Oprawa notatnika jest jego wizytówką, stąd tak ważny jest jej właściwy dobór. Forma oprawy oraz materiał z jakiego jest wykonana oprawa często decyduje o zakupie notatnika z logo firmy. Indywidualny charakter notesowi w formacie a5 nadaje ciekawa tekstura na okładce oraz personalizacja. W naszej ofercie szeroki wybór różnego rodzaju materiałów w ciekawej kolorystyce. Ekskluzywne notesy z logo mogą być wydrukowane na zamówienie z eleganckiej skóry, a przy tym w dobrej cenie. Do notesów z logo czy z gumką na długopis polecamy oprawę skórzaną lub też zbliżoną wizualnie do płótna, stali czy drewna.

autorskie oprawy notesów

Autorskie notesy reklamowe można indywidualizować zarówno w środku jak i ich zewnętrzną stronę. Tak więc notes a5 autorski może mieć zarówno indywidualną okładkę, jak również środek z niepowtarzalną grafiką firmową. Interesujący projekt okładki z indywidualnego notesu a5 ze zdjęciem nie jest obojętny dla odbiorcy. Notesy a5 indywidualne cieszą się coraz większym zainteresowaniem, coraz większa liczba klientów chce zamówić taki notatnik reklamowy dla swojej firmy. A może i Ty chciałbyś zareklamować się w ten sposób? Oryginalna koncepcja grafiki na notesie może to zapewnić. Już dziś zamów nasz notes a5 z logo firmy.