Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy 2022 KALENDARZ O UKŁADZIE TYGODNIOWYM - KIESZONKOWY

Kalendarz książkowy kieszonkowy jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu zawsze możemy go zabrać ze sobą. Ta cecha wpływa na ich powszechność oraz pozyskiwanie coraz większej ilości zwolenników. Organizer posiada rozkładówkę tygodniową, teleadresownik czy skrócone miesiące w roku. Owy gadżet reklamowy jest bardzo funkcjonalny i idealny do planowania czasy przez cały rok.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.10,50 zł
100 szt.10,20  zł
200 szt.9,97 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Cena kalendarza książkowego uzależniona jest od wielu elementów: oprawa, kalendarium i personalizacja. Skontaktuj się z nami, a ustalimy cenę Twojego kalendarza książkowego na przyszły rok.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 86x152 mm
Objętość 128 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Język PL, GB, DE, RU, FR
Kalendarium miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, DE, FR, RU), kalendarium skrócone na bieżący i następny miesiąc
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, notatki - 6 stron, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza

klasyczne Oprawy kalendarzy 2022

Reklamowy terminarz dzienny lub tygodniowy, by spełniał swoje zadanie powinien mieć funkcjonalne kalendarium oraz efektowną oprawę. Jego elegancki charakter, Państwa firmie nada prestiżu i będzie miała wpływ na finalną ocenę kalendarza książkowego. Oprawy wykonujemy z materiałów skóropodobnych, które są odpowiednie do grawerowania czy tłoczenia na nich logo - personalizacja zamówienia. Na Państwa życzenie okładki możemy wykonać ze skóry naturalnej. Zalecamy do owej oprawy, okleinę przypominającą drewno, stal czy płótno.

autorskie oprawy kalendarzy 2022

Nasza firma oferuje połączenie funkcjonalnych i praktycznych kalendarzy dziennych i tygodniowych z nowoczesnym projektem graficznym okładki. Okładka ze zdjęciem daje nam bardzo duże możliwości przybliżenia profilu działalności klienta oraz jego subtelnej i nienachlanej reklamy. Coraz częściej zamawiany jest ekskluzywny organizer reklamowy. Możemy wykonać go z rozkładówką dzienną a5 z notesem, bądź tygodniową a4 - oba modele są funkcjonalne, pozwalające we właściwy sposób zaplanować sobie tydzień pracy.