Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i oczekiwania, tak abyśmy mogli zaproponować najlepsze możliwe rozwiązania.
Prosimy o skorzystanie z poniższego formularza zapytania lub wysłanie do nas bezpośrednio email na adres biuro@iveno.pl
Wybierz kalendarz w 4 prostych krokach...
kroki zapytanie
czerwona strzałeczka
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Dane kontaktowe
Wpisz imię i nazwisko
Wpisz nawę firmy
Nieprawidłowe dane
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz prawidłowy adres e-mail
Zaznacz pole
Nie zaznaczono pola

Jaki kalendarz wybrać dla swojej firmy?

projektowanie kalendarza w dobrej cenie

Czy projekt okładki na tanie kalendarze jest ważny?

Wielu ludzi ocenia książkę po okładce. W pewnym sensie dotyczy to również innych przedmiotów. Tak więc można wnioskować, że wygląd różnych rzeczy ma duże znaczenie i to, jak coś wygląda, decyduje o tym, czy będzie chętnie używane. Dlatego projekt graficzny kalendarza jest bardzo ważny. Dziś można wydrukować tanie kalendarze, które będą zachwycać swoim wyglądem. Wystarczy np. zrezygnować z wyższej jakości materiałów na rzecz atrakcyjnego projektu graficznego okładki. Proste tanie kalendarze książkowe pozbawione gumki do zamykania, wstążki z nadrukiem, a także innych dodatków mogą mieć natomiast interesującą okładkę. Dlatego warto skupić swoją uwagę na tym szczególnym elemencie produktu. Dobrze byłoby w tym miejscu zastosować firmowe zdjęcia. Takie mamy w swoim archiwum, więc możemy je wykorzystać. Są wysokiej jakości, a brak potrzeby wykonania własnych fotografii na pewno zmniejszy koszty produkcji tego wyrobu.

Tanie kalendarz książkowe – z logo firmy czy zdjęciem firmowym?

Jeżeli chodzi o kalendarze książkowe tanie, to właściwie nie ma co wybierać pomiędzy logo a zdjęciem firmowym. Tak naprawdę dobry grafik jest w stanie połączyć oba te elementy i jak najbardziej warto to zrobić. Dzięki temu gadżet będzie bardzo firmowy i skuteczny w zakresie reklamy. Logo firmy można wykonać tu różnymi technikami. Zwykle producenci oferują tłoczenie lub grawerowanie. Zależy to od zastosowanych materiałów. Każde tego typu zlecenie jest inne, więc to na podstawie indywidualnych oczekiwań zamawiającego ustala się sposób produkcji, techniki, rodzaje materiałów itd. Warto już dziś zamówić tanie kalendarze książkowe 2022, bo im wcześniej, tym lepiej. Będzie pewność, że dotrą na czas. Poza tym wówczas szansa na atrakcyjną cenę wzrośnie jeszcze bardziej. Taki kalendarz to dziś standardowy gadżet firmowy. Trzeba więc koniecznie zamówić je dla swojej firmy.

tłoczenie na kalendarzu
eleganckie i tanie kalendarze

Co powinno wyróżniać ładne i tanie kalendarze dla firmy?

Biorąc pod uwagę kalendarze książkowe cennik jest dość mocno zróżnicowany. Niektórzy pytają dlaczego. Dziwią się, że nie ma sztywnego cennika. Chodzi tu o to, że każdy zamawiający ma indywidualne oczekiwania. Jeden chce tanie kalendarze reklamowe, drugi na cenę nie zwraca uwagi. Dziś tanie kalendarze mogą być jednocześnie ładne. To tak naprawdę zależy od tego, kto zajmie się ich produkcją. W profesjonalnym studio tworzone są oryginalne projekty za rozsądne pieniądze. Ładny projekt to przede wszystkim taki, który jest estetyczny. Trzeba dobrze połączyć kolory, starannie dobrać zdjęcia i pozostałe elementy graficzne. Najlepiej, by na okładce pojawiło się także firmowe logo. Wszystko to jest do zrealizowania w budżecie zamawiającego. Dziś tanie kalendarze 2022 cieszą się ogromną popularnością, a tworzone w profesjonalnej drukarni wyróżniają się na tle tego rodzaju produktów.

Czy warto zamawiać tani kalendarz z zdjęciem na rok 2022?

Tanie kalendarze reklamowe to ekonomiczna wersja, jednak wcale nie musi oznaczać gorszej jakościowo. Oczywiście zdarza się, że w tym wypadku trzeba zastosować słabsze materiały, gdyż takie można nabyć po tej właśnie cenie. Jednak to nie reguła. Generalnie wiele osób za główny priorytet obiera jakość produktu. Cena artykułu nie jest dla nich tak ważna. Jest to właściwe zachowanie. Przeważnie droższe kalendarze są tworzone z lepszych materiałów, a już na pewno mają liczne dodatki – wstążkę z nadrukiem, gumkę do zamykania, indywidualne kalendarium itd. Niestety tanie kalendarze ze zdjęciami reklamowymi już tak wykończone nie są. Należy pamiętać, że kalendarze służą głównie jako reklama przez 365 dni w roku. Byłoby warto zainwestować w ciekawy projekt, aby reklama ta była naprawdę skuteczna. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko zamówić droższe lub tanie kalendarze firmowe i zacząć rozdawać je obecnym i potencjalnym klientom.

tani kalendarz dla firm
format kalendarza

Rozmiar a5 czy a4 będzie lepszy na tanie kalendarze książkowe?

Wybór formatu kalendarza książkowego to częściowo kwestia gustu. Jednak jeżeli przedmiot ten ma być naprawdę praktyczny, poleca się rozmiar a5. Tanie kalendarze o małym rozmiarze ze zdjęciami są poręczniejsze i przede wszystkim bez problemu mieszczą się nawet w niedużej torebce. Te najczęściej spotyka się na różnych konferencjach, szkoleniach oraz innych spotkaniach biznesowych. Z kolei kalendarze reklamowe a4 są większe, a więc większą reklamę można w nich zamieścić. Jest to dobre rozwiązanie dla mężczyzn. Kalendarze tego formatu postrzegane są właśnie, jako bardziej męskie. Większe, to automatycznie droższe. Jednak by dowiedzieć się, ile kosztują, nie wystarczy posłużyć się hasłem kalendarz 2022 cena. Trzeba zgłosić się do producenta i określić swoje oczekiwania. Ten na ich podstawie wyceni produkt. Ceną natomiast nie zawsze warto się kierować.

Jaki jest odpowiedni nakład na kalendarze książkowe na zamówienie?

Tanie kalendarze reklamowe są wtedy, kiedy zamawia się je w większych ilościach, najlepiej hurtowych. Wówczas cena jednostkowa produktu mocno spada. Wybierając zupełnie standardowy nadruk, zamówienia można składać już na kilkanaście sztuk. Indywidualne projekty realizowane są od 50 sztuk. Inwestycja najlepiej się opłaca przy ilości od kilkuset sztuk. Posługując się hasłem kalendarze książkowe cena można trafić na producenta, ale nie na szczegółowy cennik tych produktów. Chcąc dowiedzieć się, ile będzie kosztował druk konkretnych kalendarzy, trzeba poprosić o wycenę, bo wpływ na nią ma właśnie wspomniana ilość. Do wyceny producent będzie też potrzebował więcej szczegółów, jak produkt ten ma wyglądać, jakie elementy zawierać itd. Warto więc do rozmowy tej się odpowiednio przygotować. Z rozdaniem większej ilości ładnych kalendarzy na pewno nie będzie żadnego problemu.

nakład tanie kalendarze
kalendarze z gumką

Tanie kalendarze na zamówienie z gumką to bardzo praktyczne rozwiązanie

Tanie kalendarze ze zdjęciami z gumką przeznaczoną do zamykania to bardzo praktyczne i zarazem ciekawe gadżety, w które każdy chętnie się zaopatruje. Dlatego warto pomyśleć o takich dla swojej firmy. Będą skuteczną reklamą przez 365 dni w roku. Tanie kalendarze 2022 zamykane na gumkę nie tylko są znacznie funkcjonalniejsze, bo można bezpiecznie ukryć w nich luźne karteczki czy wizytówki, ale również są atrakcyjne wizualnie. Gumkę można wykonać np. w kolorze, jakim firma posługuje się, tworząc inne materiały reklamowe. Dzięki temu element ten będzie idealnie pasował do wizerunku firmy. Gumka świetnie komponuje się ze skórzaną oprawą. Jednak dobrze współgra też z twardą okładką zadrukowaną licznymi zdjęciami. Wszystko wedle uznania, wedle potrzeby zamawiającego. Dobry producent jest w stanie stworzyć oryginalny i wyjątkowy produkt. Warto w takim razie pomyśleć o tego rodzaju dodatkach.

Jakie proponujecie kalendarze książkowe na indywidualne zamówienie?

Aktualnie nawet tanie kalendarze książkowe można wykończyć na wiele różnych sposobów, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Niektórzy klienci decydują się na proste produkty, które jak się okazuje, nie wzbudzają większego zainteresowania. I to jest właśnie błąd. Skoro dziś istnieją tak duże możliwości w zakresie produkcji, warto z nich korzystać. Korzystnie będzie wybrać jakieś indywidualne dodatki, dzięki którym kalendarz ten będzie wyróżniał się na tle pozostałych produktów. Może to być zadrukowana zdjęciami okładka. Można też wygrawerować logo albo wykonać tłoczenie tego firmy elementu – zależnie od zastosowanych materiałów. Ciekawym dodatkiem jest wstążka z nadrukiem, gumka w wybranym kolorze czy wklejka reklamowa. Im więcej takich elementów, tym lepiej. Reklama będzie działać skuteczniej. Tak więc kalendarze książkowe indywidualne to najlepszy wybór na rok 2022.

nakład tanich kalendarzy z logo
personalizowany kalendarz

Czy muszę mieć swoje zdjęcia do zamawianego kalendarza 2022 dla firmy?

Jako profesjonalny producent kalendarzy książkowych, mamy własne archiwum gotowych zdjęć, które wykorzystujemy w produkcji. Dlatego zlecający nie musi dostarczać nam własnych fotografii, nie musi ich tworzyć na potrzeby stworzenia tych firmowych gadżetów. Mamy pokaźny zbiór gotowych już, wysokiej jakości zdjęć, które możemy wykorzystać w dowolnych projektach. Gwarantujemy idealne dopasowanie tematyczne. Oczywiście, jeżeli takie jest życzenie klienta, może on przesłać nam własne zdjęcia. Musi tylko pamiętać o tym, że mamy pewne oczekiwania. Zdjęcia te muszą koniecznie spełniać pewne parametry. W przeciwnym razie nie będziemy mogli ich wykorzystać. Nie możemy sobie pozwolić na to, aby niewłaściwe zdjęcia utrudniały nam uzyskanie efektu, jaki sobie zaplanowaliśmy. Nasze, nawet tanie kalendarze 2022 muszą być estetyczne.

INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2022?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Zamówienie nowego kalendarza książkowego dla firmy w celach marketingowych budzi wiele pytań: jaki jest koszt, termin realizacji zamówienie, co wchodzi w skład usługi. Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi poniżej. W razie wątpliwości napiszcie do nas w wiadomości prywatnej.

Czy wykonujecie tanie kalendarze książkowe?

Od prawie 20 lat zajmujemy się produkcją kalendarzy książkowych, tych tanich oraz droższych - dostosowanych do wysokich wymagań klienta. Tanie kalendarze zwykle oznaczają gorszą jakość produktu reklamowego. W celu minimalizacji kosztów możemy postarać się zmniejszenia wydatków na produkcję. Moglibyśmy wykorzystać tańsze surowce dobrej jakości.
Interesuje mnie kalendarz książkowy – cena jego wykonania?
Cena za zamówienie kalendarzy książkowych nie jest stała, zależy ona od wielu czynników. Przy wyborze terminarza dziennego lub tygodniowego należy określić materiały z jakich ma zostać wykonany, wielkość oraz wykończenie (ilość dodatków). Pamiętajcie również, że im większe złożycie zamówienie tym cena pojedynczego kalendarza książkowego będzie niższa.
Czy podane ceny kalendarzy książkowych podlegają negocjacji?
Staramy się by oferowane przez nas kalendarze książkowe posiadały konkurencyjną i jak najniższą cenę. Kwota za zamówienie podlega negocjacji, jednak staramy się wtedy zmniejszyć trochę koszty, które niepotrzebnie ją podwyższają. Polecamy również zainteresować się tanim zaprojektowaniem okładki do kalendarzy książkowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jakie są ceny kalendarzy książkowych, od czego zależą?

Kalendarze firmowe ze względu na personalizacje posiadają indywidualną wycenę. Cena uzależniona jest od rozmiaru terminarza-notesu, jakości wybranych materiałów drukarskich oraz dodatków/uszlachetnień - im więcej kosztownych dodatków wybierzemy tym wyższa będzie finalna cena kalendarza książkowego. Minimalizować koszty możemy decydując się na tańsze materiały.

Tanie kalendarze firmowe dzienne - czy macie?

Tanie kalendarze firmowe dzienne są przeważnie gorszej jakości od tych normalnych. Zwykle wykonujemy zamówienia na ambitne kalendarze reklamowe. Tanie kalendarze produkujemy gdy nasz klient ma bardzo mocno ograniczony budżet i jesteśmy zmuszeni wtedy zrezygnować z wielu ciekawych rozwiązań. Mimo to, staramy się by nasze kalendarze książkowe zachwycały tłoczonym logo.
Czy wykonujecie kalendarze na zamówienie indywidualne?
Kalendarze książkowe na indywidualne zamówienie to przewaga naszych zleceń. Nie posiadamy gotowych projektów, gdyż do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, a nasze produkty reklamowe pod tym względem wyróżniały nas na tle konkurencji. Kalendarze książkowe z zdjęciem przygotowujemy pod oczekiwania. Bardzo często na wybór dodatków i materiałów, wpływa ich cena, która determinuje wycenę całego zamówienia.

Czy w cenniku macie tanie kalendarze książkowe w formie notesu?

Nie posiadamy stałego cennika notesów. W swojej ofercie mamy zarówno tanie kalendarze, oraz te droższe “szyte na miarę”. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i tak też je wyceniamy. Finalna cena uzależniona jest od personalizacji kalendarzy książkowych oraz ich ilości. Nie można wszystkich produktów reklamowych traktować tą samą miarą.
Jaki jest koszt druku organizera w postaci notesu?
Końcowa cena zamówienia organizera-notesu zależna jest od wielu czynników. Po pierwsze zdecyduj się na rozmiar oraz wielkość zamówienia (im większa ilość notesów, tym tańszy koszt produkcji). Cena wybranych materiałów, wykończenia oraz dodatków również są bardzo istotne przy finalnych wyliczeniach - im mniejsze parametry tym tańszy produkt. Tanie kalendarze książkowe oznaczają skorzystanie z tańszych produktów.
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=163&format=image&sid=776814023
Nieprawidłowy kod