Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Producent kalendarzy

Przez ponad 25 lat działalności w branży reklamowej, wiemy jakie rozwiązania są funkcjonalne i przydatne. Na naszym doświadczeniu i wiedzy tworzymy firmowe kalendarze książkowe z przekazem reklamowym.

Kalendarze powstają w oparciu o badanie rynku oraz znajomość branży reklamowej.

 

Nasza wiedza bazuje na doświadczeniu i świadomości, że kalendarz książkowy to promocja firmy, narzędzie marketingu i całoroczne wzmacnianie pozycji firmy rynku. Zwiększ swój prestiż już dziś.

Przez ponad 25 lat działalności tworzyliśmy nowoczesne i kreatywne projekty kalendarzy książkowych. Pomysły czerpaliśmy z najnowszych trendów, a nawet staraliśmy się je wyprzedzać. Na bieżąco uaktualniamy ofertę naszej firmy oraz staramy się proponować funkcjonalne i innowacyjne rozwiązania dla kalendarzy reklamowych. Przez nowe, niestandardowe formaty, materiały czy wykorzystywane tekstury wyróżniamy się na tle konkurencji. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i personalizujemy Wasze zamówienia.

Wymagającym klientom polecamy wybranie kalendarzy książkowych indywidualnych, które personalizujemy pod Wasze oczekiwania i wymagania. Nasi graficy projektują okładkę terminarza, który jest zgodny z profilem klienta działalności, wizualizacją graficzną w sieci i poza nią.

Pomożemy w zaplanowaniu indywidualnego wizerunku firmy przy wykorzystaniu kalendarzy książkowych.

Kalendarze książkowe to funkcjonalny gadżet do lepszego gospodarowania czasem w pracy. Nasz kalendarz jest również idealnym prezentem dla Państwa klientów.

Kalendarze książkowe są najczęściej wybieranymi gadżetami reklamowymi. Na ich popularność wpływa funkcjonalność oraz ilość miejsca reklamowego, którym dysponuje przez 365 dni w roku.
kalendarze-indywidualne-ksiazkowe.jpg

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH

Druk kalendarzy książkowych to nasza specjalność. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór dodatków, które nadają się do kalendarza. Dzięki nim kalendarze książkowe na rok 2025 nie tylko lepiej się prezentują, ale też są znacznie funkcjonalniejsze. Wśród tego rodzaju elementów można znaleźć wklejki reklamowe ze zdjęciami, gumki do zamykania, kolorowe wstążki z grawerem, tłoczenia, garbiki, kolorowe brzegi kalendarza. Możliwości są naprawdę ogromne.

Okładka kalendarza z grafiką

Okładka kalendarza z grafiką

Cały czas realizujemy zamówienia na druk kalendarzy. Wykonujemy kalendarze książkowe 2025 z indywidualną okładką. Takie są skuteczną i zarazem nienachalną reklamą. Nic więc dziwnego, że cieszą się tak dużą popularnością w naszej ofercie.
Tłoczenie logo
Tłoczenie logo
Kalendarz książkowy z tłoczonym logo na okładce jest nie tylko nowoczesny, ale i bardziej firmowy. Taki gadżet w wersji a5 lub a4 świetnie się prezentuje. Tłoczenie logo można wykonać różnymi technikami – na sucho i na gorąco. Wszystko zależy od rodzaju oprawy.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Proponujemy wklejki reklamowe, czyli dodatkowe strony, które można zadrukować dowolnymi zdjęciami lub inną grafiką. Już teraz warto zamówić kalendarz książkowy 2025 druk z taką właśnie wklejką. W ten sposób ten funkcjonalny przedmiot stanie się też reklamą firmy.
Wycinane registry
Wycinane registry
Wybrane kalendarze firmowe książkowe mogą mieć wycięte registry. Proponujemy zarówno dwu jak i czterorzędowe wcięcia, dzięki którym można szybko i całkiem wygodnie dostać się do interesującej strony.
Papier kremowy
Papier kremowy
Jeżeli biały papier wydaje się komuś zbyt banalny, proponujemy kremowy, tak zwany chamois. Wówczas produkt od razu nabierze ekskluzywnego charakteru. Co więcej, staje się kalendarzem klasy premium. Jeżeli chodzi o takie kalendarze druk nie jest skomplikowany.
Personalizacja kalendarzy

Personalizacja kalendarzy

Jeżeli chodzi o personalizację, proponujemy grawerowanie logo firmy lub imienia i nazwiska. Możemy to zrobić na okładce kalendarza. Nie ma znaczenia, czy kalendarz książkowy ma elegancką skórzaną okładkę czy twardą, takie oznaczenie można wykonać bez problemu.
Wstążka z nadrukiem

Wstążka z nadrukiem

Polecamy kolorową wstążkę z nadrukiem, która nie tylko świetnie wygląda, zdobi kalendarz dla firmy, ale również służy jako zakładka. Na takiej wstążce możemy wykonać nadruk np. techniką sublimacji. Nadruk może być dowolny – logo lub hasło.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zachęcamy do wyboru kalendarza z gumką. Do tego świetnie wyglądają zaokrąglone narożniki. Zaokrąglić możemy nie tylko blok kalendarza firmowego, ale i okładki. Takie produkty reklamowe dobrze służą i elegancko wyglądają.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Kalendarz tygodniowy a4 można personalizować na wiele sposobów. Zwykle w tym celu stosujemy aluminiową blaszkę o wymiarach 50x15 mm, na której wykonujemy grawer. Blaszka jest pokryta srebrną farbą.
Gumka do kalendarza
Gumka do kalendarza
Wszystkie kalendarze reklamowe, które posiadają gumkę, są bardzo praktyczne. Element ten służy do zamykania kalendarza, co zwiększa jego funkcjonalność. Gumkę tworzymy w różnych kolorach. Możemy na niej wykonać nadruk – np. logo.
Okucia do kalendarza

Okucia do kalendarza

Kalendarze książkowe z logo firmy świetnie się prezentują, kiedy mają zastosowane dodatki w postaci okucia narożników. Proponujemy je w kolorze srebra i złota. Elementy te podnoszą walory estetyczne produktu.
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza
Solidny kalendarz firmowy zapakowany w kartonowe pudełko wygląda bardziej elegancko. Jako drukarnia kalendarzy, proponujemy pudełka z białego kartonu o gramaturze 300g. Na opakowaniu tym wykonujemy nadruk.
INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2025?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=163&format=image&sid=2099538397
Nieprawidłowy kod