Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy tygodniowy b5 z notesem

Kalendarz książkowy 2022 KALENDARZ O UKŁADZIE TYGODNIOWYM B5 z notesem

Kalendarz tygodniowy z notesem w rozmiarze b5 to nietypowy, ale funkcjonalny klasyczny kalendarz książkowy z notatnikiem. Na rozkładówce znajdziemy wpierw kalendarium tygodniowe oraz jedną stronę na niezbędne zapiski biznesowe czy prywatne. Rozmiar b5 kalendarza tygodniowego z notesem jest stosunkowo nieduży, ale przez to funkcjonalny - zmieści się do każdej torebki czy plecaka. Terminarz posiada trójjęzyczne kalendarium, dzięki czemu kalendarz sprawdzi się jako upominek dla naszych zagranicznych kontrahentów. Dla ułatwienia planowania, kalendarium miesiąca bieżącego posiada skrócony kalendarz na miesiąc poprzedni i przyszły. Na samym końcu znajdziecie preferowane kartki z możliwością ich wyrwania.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.20,70 zł
100 szt.20,00 zł
200 szt.19,45 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Ostateczna cena za kalendarz książkowy zależna jest od ilości personalizacji, czyli wyboru dodatków, rodzaju kalendarium czy formatu same gadżetu reklamowego. Zapraszamy do kontaktu z nami, a wycenimy Twoje zamówienie.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 167x240 mm
Objętość 176 stron (w tym 32 strony notatnika z perforacją umożliwiającą wyrywanie kartek)
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Język PL, GB, DE
Kalendarium miesiące i tygodnie w 3 językach (PL, GB, DE), kalendarium skrócone na bieżący i następny miesiąc
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, obszerna część informacyjna, perforacja narożna, wstążka, oprawa piankowa, drukowane registry, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, wycięte registry 4 rzędowe

klasyczne Oprawy kalendarzy 2022

W reklamowym kalendarzu dziennym jego oprawa jest bardzo istotna. W końcu to pierwsze wrażenie decyduje czy otrzymany produkt czy upominek przypadnie nam do gustu. Oprawa wykonana z materiału skóropodobnego nada każdemu kalendarzowi ekskluzywnego wyglądu. Na specjalne zamówienie możemy oprawić organzier skórą naturalną. Skóra jest podatna na wszelkiego rodzaju grawer czy tłoczenia z logo firmy. Zwracamy również uwagę na okleiny skóropodobne bądź oprawy imitujące drewno, stal czy płótno. Każdy z klientów znajdzie coś dla siebie.

autorskie oprawy kalendarzy 2022

Kalendarze książkowe indywidualne to scalenie klasycznego i bezpiecznego kalendarza dziennego czy tygodniowego ze spersonalizowanym projektem okładki. Coraz częściej klienci wybierają okładkę ze zdjęciem, która przypomina o profilu Państwa firmy, a sama oprawa przykuwa uwagę osób postronnych. Ten ekskluzywny organizer występuje u nas w modelu dziennym a5 z notesem oraz tygodniowym a4. Dobrze wykonane materiały reklamowe podnoszą renomę firmy na najbliższe 365 dni - dokładnie tyle dni ile będzie służył kalendarz książkowy a5 czy a4.