Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy tygodniowy b5 z notesem

Kalendarz książkowy 2022 KALENDARZ O UKŁADZIE TYGODNIOWYM B5 z notesem

Kalendarz tygodniowy z notesem w rozmiarze b5 to nietypowy, ale funkcjonalny klasyczny kalendarz książkowy z notatnikiem. Na rozkładówce znajdziemy wpierw kalendarium tygodniowe oraz jedną stronę na niezbędne zapiski biznesowe czy prywatne. Rozmiar b5 kalendarza tygodniowego z notesem jest stosunkowo nieduży, ale przez to funkcjonalny - zmieści się do każdej torebki czy plecaka. Terminarz posiada trójjęzyczne kalendarium, dzięki czemu kalendarz sprawdzi się jako upominek dla naszych zagranicznych kontrahentów. Dla ułatwienia planowania, kalendarium miesiąca bieżącego posiada skrócony kalendarz na miesiąc poprzedni i przyszły. Na samym końcu znajdziecie preferowane kartki z możliwością ich wyrwania.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.20,70 zł
100 szt.20,00 zł
200 szt.19,45 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Ostateczna cena za kalendarz książkowy zależna jest od ilości personalizacji, czyli wyboru dodatków, rodzaju kalendarium czy formatu same gadżetu reklamowego. Zapraszamy do kontaktu z nami, a wycenimy Twoje zamówienie.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 167x240 mm
Objętość 176 stron (w tym 32 strony notatnika z perforacją umożliwiającą wyrywanie kartek)
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Język PL, GB, DE
Kalendarium miesiące i tygodnie w 3 językach (PL, GB, DE), kalendarium skrócone na bieżący i następny miesiąc
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, obszerna część informacyjna, perforacja narożna, wstążka, oprawa piankowa, drukowane registry, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, wycięte registry 4 rzędowe

klasyczne Oprawy kalendarzy 2022

W reklamowym kalendarzu dziennym jego oprawa jest bardzo istotna. W końcu to pierwsze wrażenie decyduje czy otrzymany produkt czy upominek przypadnie nam do gustu. Oprawa wykonana z materiału skóropodobnego nada każdemu kalendarzowi ekskluzywnego wyglądu. Na specjalne zamówienie możemy oprawić organzier skórą naturalną. Skóra jest podatna na wszelkiego rodzaju grawer czy tłoczenia z logo firmy. Zwracamy również uwagę na okleiny skóropodobne bądź oprawy imitujące drewno, stal czy płótno. Każdy z klientów znajdzie coś dla siebie.

autorskie oprawy kalendarzy 2022

Kalendarze książkowe indywidualne to scalenie klasycznego i bezpiecznego kalendarza dziennego czy tygodniowego ze spersonalizowanym projektem okładki. Coraz częściej klienci wybierają okładkę ze zdjęciem, która przypomina o profilu Państwa firmy, a sama oprawa przykuwa uwagę osób postronnych. Ten ekskluzywny organizer występuje u nas w modelu dziennym a5 z notesem oraz tygodniowym a4. Dobrze wykonane materiały reklamowe podnoszą renomę firmy na najbliższe 365 dni - dokładnie tyle dni ile będzie służył kalendarz książkowy a5 czy a4.

dodatki do kalendarzy 2022

Nasza firma posiada jedną z bogatszych ofert dodatków do kalendarzy książkowych. Sama oprawa jest bardzo istotna i na materiale skóropodobnym mamy możliwość wytłoczenia bądź wygrawerowania logo firmy. Taki niewielki dodatek działa pozytywnie na odbiór Państwa firmy podnosząc jednocześnie walory estetyczne samego terminarza książkowego. Wśród naszych dodatków mamy możliwość dodania notatnika, teleadresownika, wklejki reklamowej, tasiemki indeksującej, złoceń, okuć czy garbików. Zamień swój zwykły kalendarz na produkt ekskluzywny.

Kalendarze książkowe wzbudzają coraz większe zainteresowanie. Znaczną role odegrała tutaj ich funkcjonalność, dostosowanie do naszych potrzeb oraz elegancki wygląd. Kalendarz z notatnikiem zmniejsza ilość noszonych ze sobą rzeczy co sprawia, że są świetnymi narzędziami marketingowymi czy reklamowymi. Posiadamy w swoje ofercie kalendarze książkowe indywidualne, dzięki czemu możemy z nich korzystać przez cały rok. Oprawa wykonana z materiału skóropodobnego jest niezwykle podatna na tłoczenia bądź grawerowanie. Zainwestuj w firmowe gadżety reklamowe spośród modeli: kalendarz książkowy tygodniowy a4 z grawerem lub książkowy dzienny a5. Zwiększ prestiż swojej firmy i zapadnij ludziom w pamięci jako szef przedsiębiorczy, kreatywny i nowoczesny.

Jaki kalendarz notes wybrać dla firmy?

projektowanie notesu b5

Czy projekt okładki kalendarza z notatnikiem jest ważny?

Istotą dobrego kalendarza książkowego jest dobrze wykonany projekt, bo to od grafiki wszystko się zaczyna. Dlatego tworząc kalendarz z notatnikiem, trzeba poświęcić dużo czasu na przemyślenia dotyczące okładki, a także wnętrza. Inwestycja w oryginalne projekty jest bardzo opłacalna. Generuje szereg korzyści w przyszłości. Zawsze ładnie zaprojektowany kalendarz notatnik np. z grawerem na okładce dumnie reprezentuje firmę. Taki gadżet staje się automatycznie skuteczną reklamą. Co więcej, reklamą całkowicie nienahalną. Zwykłych organizerów, tych z niższej półki raczej nie spotyka się w eleganckich biurach. Mało kto chce z nich korzystać. W przypadku eleganckich profesjonalnie wykonanych kalendarzy jest zupełnie inaczej. Dlatego warto zainwestować w dobry projekt, który pozwoli uzyskać estetyczny, oryginalny kalendarz 2022 notes.

Firmowy kalendarz 2022 z notatnikiem - grawer czy tłoczenie logo?

Zlecając notatnik kalendarz przeważnie zamawiający ma do wyboru grawer i tłoczenie logo swojej firmy. Nierzadko takie właśnie zapytania kierowane są do producenta – którą z tych metod oznaczania wybrać. Otóż zależy to przede wszystkim od zastosowanych materiałów i od sposobu wykończenia. Jeżeli notatnik z kalendarzem będzie miał skórzaną oprawę, to wówczas najlepiej zastosować tłoczenie. Jeżeli będzie to po prostu twarda okładka, najlepiej sprawdzi się grawer. Takie szczegóły najlepiej ustalać z producentem. Należy tylko pamiętać, aby z tego oznakowania nie rezygnować. Logo zawsze dodaje wartości produktowi. Dzięki niemu gadżet, w tym przypadku notes kalendarz wygląda elegancko i profesjonalnie. Staje się automatycznie firmowym gadżetem, skuteczną reklamą. Nic więc dziwnego, że tego rodzaju materiały cieszą się tak dużą popularnością.

tłoczenie notatnika
elegancki notatnik

Co powinno wyróżniać elegancki notes z kalendarzem dla firmy?

Elegancki kalendarz z notatnikiem terminarz powinien wyróżniać elegancki, estetyczny wygląd. Dobrze zaprojektowana okładka i przemyślane wnętrze to podstawa. Dzięki temu produkt ten zyskuje na wartości, a w oczach użytkowników staje się profesjonalnym firmowym gadżetem. Takiemu wręcz trudno się oprzeć. Wybierając oprawę, warto postawić na skórę naturalną, która może mieć dowolny kolor – czarny, brązowy, niebieski, bordowy lub inny. Chcąc zwiększyć wartość produktu, warto pomyśleć o dodatkach. Otóż notes kalendarz 2022 może posiadać zaokrąglone narożniki, tłoczone lub grawerowane logo, krawędzie przeszyte ozdobną nicią, kolorową gumkę i wstążkę z nadrukiem. Produkując kalendarz z notesem, trzeba zrobić wszystko, co możliwe, aby powstały produkt był atrakcyjny i by zachęcał do regularnego użytkowania.

Czy warto inwestować w tani notes kalendarz z nadrukiem?

Zamawiając notesy kalendarze zazwyczaj mamy do wyboru tańsze i droższe produkty. Wielu ludzi pyta, który wybrać, czy opłaca się inwestować w tanie kalendarze z notatnikiem. Otóż trzeba mieć na uwadze to, że tańsze artykuły zwykle są tworzone z gorszych jakościowo materiałów. Poza tym są pozbawione wszelkich dodatków, które mają wpływ na funkcjonalność produktu oraz jego atrakcyjność wizualną. Zwykłe notesy kalendarze faktycznie są tańsze, ale czy tu chodzi o cenę? Zdecydowanie nie. Są osoby, które cenią sobie inne wartości tego produktu. Wolą zapłacić więcej, ale zyskać oryginalny notatnik kalendarz 2022 ze stylowymi elementami wykończeniowymi, z logo firmy, wstążką firmową, gumką itd. Każdy tego typu element podnosi cenę produktu, ale liczy się tu głównie to, aby kalendarz i notatnik wzbudzał zainteresowanie, był chętnie używany.

tani notatnik
format notesu jaki wybrać

Jaki format na kalendarz notes wybrać – rozmiar a5 czy a4?

Popularne kalendarze książkowe to te w formacie małym a5 i większe a4. Większe zwykle są postrzegane jako męskie. Co prawda jest więcej miejsca na notatki i więcej przestrzeni na reklamę firmy, ale mimo to nie wzbudzają tak dużego zainteresowania, jak te w mniejszym formacie – a5. Bez względu na to, czy jest to kalendarz tygodniowy a5, czy inny książkowy, format ten wydaje się znacznie praktyczniejszy. Taki przedmiot dobrze układa się w dłoni, mieści się w damskiej torebce i dobrze wygląda. Takie właśnie widuje się na spotkaniach biznesowych, konferencjach, szkoleniach. Właśnie na taki kalendarz tygodniowy z notesem jest najwięcej zamówień. Jednak wybór jest kwestią indywidualnych upodobań i potrzeb. Każdy z tych formatów ma swoje wady i zalety. Warto więc temat ten dogłębnie przemyśleć. Dobrze jest również poradzić się producenta, który na podstawie indywidualnych oczekiwań względem tego produktu wskaże odpowiednią wielkość.

Jaki nakład kalendarza z notesem jest opłacalny?

Producent zwykły kalendarz tygodniowy z notatnikiem może wykonać w zupełnie dowolnej ilości, tzn. od kilkunastu sztuk. Jednak wiadomo, że im więcej elementów dodatkowych, tym produkt ten wydaje się atrakcyjniejszy. Chcąc kupić kalendarze książkowe z notesem po okazyjnej niskiej cenie, najlepiej od razu zdecydować się na większą ilość, bo zasada jest taka – im więcej egzemplarzy, tym niższa jest cena jednostkowa. Firmowe kalendarze z indywidualną grafiką można zamówić w ilości od 50 sztuk. Zamawiając kilkaset i więcej, czyli hurtowe ilości, można uzyskać naprawdę satysfakcjonującą cenę jednostkową. Jeżeli wykonamy profesjonalny projekt tego produktu, a druk odbędzie się zgodnie z zamierzeniami, powstanie kalendarz, który na pewno przyciągnie uwagę wielu osób. Stanie się wręcz pożądanym przedmiotem, chętnie użytkowanym gadżetem.

nakład notesu b5
notes z gumką

Elegancki kalendarz notatnik z gumką to bardzo praktyczne rozwiązanie

Inwestując w kalendarz notatnik na rok 2022 warto zastanowić się nad dodatkami. Praktycznym będzie bez wątpienia kolorowa gumka. Dzięki niej można kalendarz ten wygodnie zamykać i otwierać. Zwiększa bezpieczeństwo luźnych karteczek często znajdujących się we wnętrzu. Przynajmniej nie ma szans na to, aby otworzył się w najmniej spodziewanym momencie. Tak więc gumka w przypadku kalendarza z notatnikiem czy notatnika z terminarzem stała się jednym z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych dodatków. Gumka może być wykonana w dowolnym kolorze. Dzięki temu można dopasować ten gadżet do wizerunku firmy, do kolorów, jakie znajdują się w jej logo lub innych oznaczeniach. Oczywiście gumka to tylko jeden z wielu dostępnych dodatków. Przed rozpoczęciem produkcji warto zapoznać się z całą ofertą, aby wybrać te najlepsze, najciekawsze.

Producent proponuje personalizowany kalendarz z notatnikiem

Bez względu na to, czy klient zamieszkuje Toruń, Bydgoszcz, Włocławek czy Warszawę, każdy chce personalizowany kalendarz, który zyskuje na wartości i staje się typowo firmowym gadżetem. Dziś zdecydowanie odbiega się od standardowych kalendarzy, które są zbyt proste i banalne, by chciało się z nich korzystać, szczególnie w publicznych miejscach. Tylko te personalizowane, elegancko wykończone, ozdobione firmowym logo zyskują na wartości i są chętnie używane w domu i poza nim. Twarda, zadrukowana oprawa lub wykonana ze skóry naturalnej robi pozytywne wrażenie. Ozdobiona firmowymi oznaczeniami – np. logo – wzbudza zainteresowanie. Taki kalendarz 2022 chce używać każdy, kto ma tę możliwość. Taki właśnie jest chętnie zabierany na biznesowe spotkania czy szkolenia. Dobrze wykonany personalizowany kalendarz notatnik to skuteczna reklama, oryginalny gadżet firmowy.

personalizowany notatnik
INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2022?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=163&format=image&sid=928868433
Nieprawidłowy kod