Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy tygodniowy b5

Kalendarz książkowy 2025 KALENDARZ B5 O UKŁADZIE TYGODNIOWYM

Kalendarz książkowy b5 to bardzo praktyczne i funkcjonalne narzędzie marketingowe do planowania kolejnych działań w filmie. Posiada praktyczną rozkładówkę całego tygodnia na dwóch stronach co pozwala na ogólny podgląd czasu i jego lepsze zagospodarowanie. Przed miesiącem zostały umieszczone 2 strony z planerem miesięcznym. W kalendarzu książkowym z logo b5 tygodniowym, kalendarium dostosowane jest do potrzeb osób anglojęzycznych, jest napisane w trzech językach. Cały tydzień został podzielony na kolumny, weekend jest w jednej, a na dole znajdziemy skrócony kalendarz całoroczny. Do kalendarzy możemy dodać popularne atlasy z mapami oraz notes teleadresowy.

Cena kalendarza
Na końcową cenę kalendarza ma wpływ bardzo dużo czynników, takich jak np. wybrane dodatki do kalendarza – gumka na długopis, wstążki z logo, strony z reklamami, itp. oraz sama ilość zamówionych produktów. Dodatki z pewnością podnoszą walory wizualne produktu a jednocześnie wpływają na zwiększenie funkcjonalności kalendarzy.
Sprawdź cenę kalendarzy na 2025 rok.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 167x240 mm
Objętość 160 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Język PL, GB, DE, RUS, FR
Kalendarium przed każdym miesiącem 2-stronicowy planer miesięczny, miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, DE, RUS, FR), imieniny i święta, kalendarium skrócone na cały rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, 8 stronicowy atlas z mapami: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, mapa administracyjna Polski i Europy, obszerna część informacyjna, perforacja narożna, wstążka, oprawa piankowa, drukowane registry, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, wycięte registry 4 rzędowe

klasyczne Oprawy kalendarzy 2025

Kalendarze książkowe b5 to nie tylko samo kalendarium, ale również okładka która jest jednocześnie ozdobą samego gadżetu reklamowego. W pierwszej chwili widzimy oprawę firmowego organizera tygodniowego, który jest jego wizytówką. Część zamówień na eleganckie terminarze b5 wykonujemy od ręki, ale te z oprawą ze skóry naturalnej są na zamówienia. W przypadku gdy klient chce wytłoczyć na nich swoje logo proponujemy okleinę podobną do płótna, stali, drewna czy materiału skóropodobnego.

autorskie oprawy kalendarzy 2025

Wielu klientów szuka gadżetu reklamowego, który będzie praktyczny przez cały rok. Prym wśród takich produktów wiedzie kalendarz ze zdjęciem w formacie b5. Jest to model, do którego przygotowujemy spersonalizowaną okładkę firmową. Takie oprawy są nowoczesne i idące z duchem czasu. Możecie być pewni, że każdy zwróci na nią uwagę. Organizery dla firm to jedne z najpopularniejszych narzędzi reklamowych. Mamy możliwość wykonania kalendarza b5 indywidualnego tygodniowego z notesem podwyższając tym samym renomę własnej firmy.