Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy tygodniowy b5

Kalendarz książkowy 2022 KALENDARZ B5 O UKŁADZIE TYGODNIOWYM

Kalendarz książkowy b5 to bardzo praktyczne i funkcjonalne narzędzie marketingowe do planowania kolejnych działań w filmie. Posiada praktyczną rozkładówkę całego tygodnia na dwóch stronach co pozwala na ogólny podgląd czasu i jego lepsze zagospodarowanie. Przed miesiącem zostały umieszczone 2 strony z planerem miesięcznym. W kalendarzu książkowym z logo b5 tygodniowym, kalendarium dostosowane jest do potrzeb osób anglojęzycznych, jest napisane w trzech językach. Cały tydzień został podzielony na kolumny, weekend jest w jednej, a na dole znajdziemy skrócony kalendarz całoroczny. Do kalendarzy możemy dodać popularne atlasy z mapami oraz notes teleadresowy.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.17,00 zł
100 szt.16,40 zł
200 szt.15,97 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Cena kalendarza książkowego a6 zależna jest od ilości i rodzaju wybranych dodatków, rodzaju wykończenia okładki czy ilości sztuk. Sprawdź ile wyniesie Ciebie kalendarz książkowy na przyszły rok.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 167x240 mm
Objętość 160 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Język PL, GB, DE, RUS, FR
Kalendarium przed każdym miesiącem 2-stronicowy planer miesięczny, miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, DE, RUS, FR), imieniny i święta, kalendarium skrócone na cały rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, 8 stronicowy atlas z mapami: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, mapa administracyjna Polski i Europy, obszerna część informacyjna, perforacja narożna, wstążka, oprawa piankowa, drukowane registry, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, wycięte registry 4 rzędowe

klasyczne Oprawy kalendarzy 2022

Kalendarze książkowe b5 to nie tylko samo kalendarium, ale również okładka która jest jednocześnie ozdobą samego gadżetu reklamowego. W pierwszej chwili widzimy oprawę firmowego organizera tygodniowego, który jest jego wizytówką. Część zamówień na eleganckie terminarze b5 wykonujemy od ręki, ale te z oprawą ze skóry naturalnej są na zamówienia. W przypadku gdy klient chce wytłoczyć na nich swoje logo proponujemy okleinę podobną do płótna, stali, drewna czy materiału skóropodobnego.

autorskie oprawy kalendarzy 2022

Wielu klientów szuka gadżetu reklamowego, który będzie praktyczny przez cały rok. Prym wśród takich produktów wiedzie kalendarz ze zdjęciem w formacie b5. Jest to model, do którego przygotowujemy spersonalizowaną okładkę firmową. Takie oprawy są nowoczesne i idące z duchem czasu. Możecie być pewni, że każdy zwróci na nią uwagę. Organizery dla firm to jedne z najpopularniejszych narzędzi reklamowych. Mamy możliwość wykonania kalendarza b5 indywidualnego tygodniowego z notesem podwyższając tym samym renomę własnej firmy.

dodatki do kalendarzy 2022

Proponujemy dodatki do kalendarzy b5, które sprawią że staną się ekskluzywnym produktem reklamowym. Ponadto kalendarz książkowy zyskuje wtedy na swej funkcjonalności przez ich dodanie, a odpowiednia oprawa graficzna zwiększa estetykę wizualną. Nasi klienci najczęściej decydują się na indywidualny projekt okładki ze zdjęciem, wklejki i wyklejki reklamowe, tasiemkę, notatnik na wszelkiego rodzaju zapiski, teleadresownik, garbiki, okucia czy złocenia.

Coraz częściej wybieranym produktem reklamowym jest kalendarz b5 książkowy z logo firmy. Wynika to z jego wielofunkcyjności oraz przydatności w życiu codziennym i planowaniu biznesowych spotkań. Dzięki temu są one idealnym narzędziem reklamowym wspierającym wszelkie działania marketingowe. Proponujemy Państwu wykonać kalendarze książkowe ze zdjęciem pasującym do profilu firmy - idealny produkt biznesowy. W przypadku indywidualnych kalendarzy książkowych cały projekt graficzny jest spersonalizowany w każdym szczególe. Otrzymujecie wybrany model kalendarza b5 firmowego aktualny przez cały rok. W oczach Państwa klientów zyskujecie poszanowanie za tak przydatny upominek. Kalendarze można tak zaprojektować, aby odpowiadały w pełni wymaganiom klientów.

INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2022?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=163&format=image&sid=317286491
Nieprawidłowy kod