Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy tygodniowy a5 z notesem

Kalendarz książkowy 2022 KALENDARZ O UKŁADZIE TYGODNIOWYM A5 z notesem

Idealnym połączeniem kalendarza z notesem jest nasz kalendarz tygodniowy z notesem a5. Przez niewielkie rozmiary zmieści nam się do każdej torby i plecaka, przy dużej powierzchni do pisania. W środku kalendarza znajdziemy plan tygodniowy umieszczony poziomo, a po drugiej stronie całą kartkę na notatki. Kalendarium jest trójjęzyczne, dlatego jest to idealny prezent również dla kontrahentów zagranicznych. Znajdziemy tutaj również skrócony kalendarz 3 miesięcy (poprzedni, obecny i kolejny). Nasz kalendarz wieńczą perforowane kartki, na których można robić wszelkiego rodzaju listy i rozpiski, gdyż można je w łatwy sposób wyrwać. Już teraz możecie zaprojektować swój ekskluzywny kalendarz a5.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.14,60 zł
100 szt.14,00 zł
200 szt.13,47 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Finalna cena kalendarza książkowego a5 z notesem zależna jest od wielu czynników jak oprawa, grafika czy ilość wybranych dodatków. Skontaktuj się z nami, a wycenimy Państwa zamówienie na kalendarz książkowy na przyszły rok.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 130x205 mm
Objętość 192 strony (w tym 32 strony notatnika z perforacją grzbietową umożliwiającą wyrywanie kartek)
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 70 g/m2
Język PL, GB, DE
Kalendarium miesiące i tygodnie w 3 językach (PL, GB, DE), kalendarium skrócone na bieżący i następny miesiąc
Wykończenie 32-stronicowy notatnik z perforacją grzbietową umożliwiającą wyrywanie kartek, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza

klasyczne Oprawy kalendarzy 2022

W kalendarzu reklamowym terminarza dziennego bardzo istotna jest zakładka, gdyż to ją jako pierwszą widzimy. Dzięki niej odbiorca wyrabia sobie zdanie o naszym ekskluzywnym organizerze. Posiadamy obszerna ofertę opraw z materiałów skóropodobnych. Są one elastyczne i podatne na różnego rodzaju obróbki, dzięki czemu mamy bardzo duże możliwości ich personalizacji. Do kalendarzy z oprawą skóropodobną zalecamy okleinę imitującą płótno, stal bądź drewno. Przy takiej kombinacji materiałów, Państwa kalendarz będzie ekskluzywnym produktem.

autorskie oprawy kalendarzy 2022

W ostatnim czasie prym na rynku wiodą kalendarze książkowe indywidualne - mowa tutaj o klasycznym kalendarzu dziennym bądź tygodniowym, połączonym z indywidualnym projektem graficznym okładki. Najczęściej wybieranym rodzajem jest okładka ze zdjęciem, która przykuwa uwagę każdego od samego początku. Ten ekskluzywny organizer reklamowy to świetne narzędzie marketingowe. Kalendarz dzienny a5 z notesem bądź tygodniowy a4 będzie chętnie używany przez kontrahentów i zwiększy rangę Państwa firmy.