Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy 2025 KALENDARZ O UKŁADZIE DZIENNYM A4

Duża liczba przedsiębiorców jest zwolennikami kalendarzy dziennych w rozmiarze a4. Posiadają one rozkładówkę dzienną z podziałem na godziny w ciągu dnia, wyjątkiem są połączone dni weekendowe. Na każdej stronie znajdziemy skrócony kalendarz roczny bądź liczne strony na notatki. Kalendarz z przodu i końcu posiada różnego rodzaju mapy, a całość wieńczy teleadresownik dla spisania kontaktów biznesowych. Kalendarze posiadają po obu stronach registry, czyli boczne indeksy, zwiększając jego praktyczność i funkcjonalność.

Cena kalendarza
Na końcową cenę kalendarza ma wpływ bardzo dużo czynników, takich jak np. wybrane dodatki do kalendarza – gumka na długopis, wstążki z logo, strony z reklamami, itp. oraz sama ilość zamówionych produktów. Dodatki z pewnością podnoszą walory wizualne produktu a jednocześnie wpływają na zwiększenie funkcjonalności kalendarzy.
Sprawdź cenę kalendarzy na 2025 rok.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 205x280 mm
Objętość 368 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 70 g/m2
Język PL, GB, DE, RUS, FR
Kalendarium przed każdym miesiącem 2-stronicowy planer miesięczny, miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, DE, RUS, FR), imieniny i święta, kalendarium skrócone na cały rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, 8 stronicowy atlas z mapami: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, mapa administracyjna Polski i Europy, obszerna część informacyjna, perforacja narożna, wstążka, oprawa piankowa, drukowane registry, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, wycięte registry 4 rzędowe

klasyczne Oprawy kalendarzy 2025

Najpopularniejszym gadżetem reklamowym jest terminarz dzienny oraz tygodniowy. Ważne jest jego pierwszy odbiór, dlatego okładka powinna być dopracowana w każdym calu. Możemy wykonać ją z materiału skóropodobnego, który nada mu ekskluzywności i wyszukanego smaku. Taka oprawa daje nam szeroki wachlarz możliwości indywidualizacji kalendarza biznesowego. Na Państwa życzenie wykonujemy je ze skóry naturalnej. Polecamy grawerowane logo z okleiną skóropodobną bądź taką która imituje płótno, drewno czy stal.

autorskie oprawy kalendarzy 2025

Kalendarze książkowe indywidualne to połączenie klasycznego i funkcjonalnego kalendarium ze spersonalizowanym projektem graficznym okładki. Bardzo popularne są okładki firmowego kalendarza ze zdjęciem. Uzyskujemy pozytywny odbiór naszego gadżetu reklamowego, co wpływa na lepsze postrzeganie firmy i wzrost jej prestiżu. Ekskluzywne organizery reklamowe są teraz pożądane przez liczne firmy. Szukają nowoczesnych i oryginalnych rozwiązań w połączeniu z odpowiednim rozmiarem. Dysponujemy kalendarzem dziennym w formacie a5 z notatnikiem bądź tygodniowym w formacie a4.