Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy 2022 KALENDARZ O UKŁADZIE DZIENNYM A4

Duża liczba przedsiębiorców jest zwolennikami kalendarzy dziennych w rozmiarze a4. Posiadają one rozkładówkę dzienną z podziałem na godziny w ciągu dnia, wyjątkiem są połączone dni weekendowe. Na każdej stronie znajdziemy skrócony kalendarz roczny bądź liczne strony na notatki. Kalendarz z przodu i końcu posiada różnego rodzaju mapy, a całość wieńczy teleadresownik dla spisania kontaktów biznesowych. Kalendarze posiadają po obu stronach registry, czyli boczne indeksy, zwiększając jego praktyczność i funkcjonalność.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.28,96 zł
100 szt.28,40 zł
200 szt.27,90 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Cena kalendarza książkowego to nie tylko grafika i kalendarium, a także wybrane dodatki w celu zwiększenia walorów estetycznych. Skontaktuj się z nami, byśmy wycenili Państwa projekt kalendarza książkowego.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 205x280 mm
Objętość 368 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 70 g/m2
Język PL, GB, DE, RUS, FR
Kalendarium przed każdym miesiącem 2-stronicowy planer miesięczny, miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, DE, RUS, FR), imieniny i święta, kalendarium skrócone na cały rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, 8 stronicowy atlas z mapami: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, mapa administracyjna Polski i Europy, obszerna część informacyjna, perforacja narożna, wstążka, oprawa piankowa, drukowane registry, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, wycięte registry 4 rzędowe

klasyczne Oprawy kalendarzy 2022

Najpopularniejszym gadżetem reklamowym jest terminarz dzienny oraz tygodniowy. Ważne jest jego pierwszy odbiór, dlatego okładka powinna być dopracowana w każdym calu. Możemy wykonać ją z materiału skóropodobnego, który nada mu ekskluzywności i wyszukanego smaku. Taka oprawa daje nam szeroki wachlarz możliwości indywidualizacji kalendarza biznesowego. Na Państwa życzenie wykonujemy je ze skóry naturalnej. Polecamy grawerowane logo z okleiną skóropodobną bądź taką która imituje płótno, drewno czy stal.

autorskie oprawy kalendarzy 2022

Kalendarze książkowe indywidualne to połączenie klasycznego i funkcjonalnego kalendarium ze spersonalizowanym projektem graficznym okładki. Bardzo popularne są okładki firmowego kalendarza ze zdjęciem. Uzyskujemy pozytywny odbiór naszego gadżetu reklamowego, co wpływa na lepsze postrzeganie firmy i wzrost jej prestiżu. Ekskluzywne organizery reklamowe są teraz pożądane przez liczne firmy. Szukają nowoczesnych i oryginalnych rozwiązań w połączeniu z odpowiednim rozmiarem. Dysponujemy kalendarzem dziennym w formacie a5 z notatnikiem bądź tygodniowym w formacie a4.

dodatki do kalendarzy 2022

Firmowy kalendarz książkowy by spełniał swoją funkcję reklamową i marketingową musi mieć odpowiednie dodatki. W naszej firmie możemy wykonać tłoczone bądź wygrawerowane logo firmy, które podnosi jego walory estetyczne. Kalendarze książkowe zyskują na swej praktyczności gdy dodamy do nich notatki na biznesowe zapiski, wklejki reklamowe z promocją Państwa firmy, okucia czy garbiki. Niezależnie od wyboru dodatków, Wasz kalendarz z logo stanie się produktem ekskluzywnym, a firma zyska dodatkowy prestiż.

Kalendarze książkowe posiadają licznych wielbicieli, co zapewne wynika z faktu ich funkcjonalności oraz użyteczności w codziennym życiu. Są one również doskonałym narzędziem marketingowo-reklamowym, stąd wielu przedsiębiorców wybiera je na swoje gadżety reklamowe. W naszej ofercie posiadamy kalendarze książkowe tygodniowe a4 bądź książkowe dzienne a5. W wersji indywidualnej cała grafika dobierana jest pod klienta - reklama firmy przez 365 dni w roku. Przez prawie 20 lat działalności, stworzyliśmy i dysponujemy różnego rodzaju propozycjami kalendarium, grafik cz układów formatów. Każdy z Państwa z pewnością znajdzie u nas spełniający oczekiwania kalendarz biznesowy czy firmowy. Liczne dodatki podniosą jego prestiż i stanie się produktem luksusowym.

INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2022?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=163&format=image&sid=1930001578
Nieprawidłowy kod