Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy tygodniowy a5 - wieczny

Kalendarz książkowy 2025 KALENDARZ O UKŁADZIE TYGODNIOWYM A5 - wieczny

Bardzo często wybieranym modelem przez klientów jest kalendarz książkowy A5 z notesem. Mamy tutaj połączenie funkcjonalnego kalendarium, z oryginalną okładką i praktycznym miejscem na notatki. Organizer nie ma wpisanych dat, dzięki czemu możesz go zagospodarować wedle własnych potrzeb i nie musisz zaczynać z początkiem roku - zyskujemy na jego użyteczności. W środku na jednej ze stron znajdziemy poziomo wydrukowane kalendarium tygodniowe, a po drugiej obszerne miejsce na notatki. Kalendarze reklamowe tygodniowe z notesem a5 są bardzo funkcjonalne i pomocne.

Cena kalendarza
Na końcową cenę kalendarza ma wpływ bardzo dużo czynników, takich jak np. wybrane dodatki do kalendarza – gumka na długopis, wstążki z logo, strony z reklamami, itp. oraz sama ilość zamówionych produktów. Dodatki z pewnością podnoszą walory wizualne produktu a jednocześnie wpływają na zwiększenie funkcjonalności kalendarzy.
Sprawdź cenę kalendarzy na 2025 rok.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 145x205 mm
Objętość 192 strony
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 70 g/m2
Język PL, GB, DE
Kalendarium kalendarium bez naniesionych dat, z miejscem na wpisanie daty, dni tygodnia w 3 językach (PL, GB, DE)
Wykończenie część informacyjna, notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, mapa administracyjna Polski na wyklejce, wstążka, perforacja narożna
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza

klasyczne Oprawy kalendarzy 2025

Każdy reklamowy terminarz dzienny i tygodniowy powinien wyróżniać się przykuwając wzrok oprawą graficzną, w końcu to jest jego wizytówka. Możemy wykonać ekskluzywne oprawy z materiałów skóropodobnych, a na życzenie ze skóry naturalnej. Materiał ten jest podatny na grawerowanie oraz tłoczenia, stąd możemy wykonać na nich firmowe logo. Od drugiej strony proponujemy podkleić je imitacją drewna, płótna, czy stali. Taka indywidualizacja kalendarzy biznesowych wpływa na ich lepsze postrzeganie wizualne, a elegancki wygląd zwiększa prestiż Państwa firmy.

autorskie oprawy kalendarzy 2025

Szukając idealnych organizerów powinniście zwrócić uwagę na kalendarz książkowy indywidualny z rozkładówką dzienną czy tygodniową. Nasze kalendarze projektowane są przez uzdolnionych grafików, a sama okładka jest ciekawa oraz awangardowa. Przez zastosowanie odpowiednich dodatków czy oprawy terminarz staje się ekskluzywnym organizerem reklamowym. Jest to idealny gadżet reklamowy dla Państwa klientów. Możemy wykonać go w kilku opcjach do wyboru, dzienny a5 z notesem i tygodniowy a4 - zwiększ renomę własnej firmy już dziś!