Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy tygodniowy a5 - wieczny

Kalendarz książkowy 2022 KALENDARZ O UKŁADZIE TYGODNIOWYM A5 - wieczny

Bardzo często wybieranym modelem przez klientów jest kalendarz książkowy A5 z notesem. Mamy tutaj połączenie funkcjonalnego kalendarium, z oryginalną okładką i praktycznym miejscem na notatki. Organizer nie ma wpisanych dat, dzięki czemu możesz go zagospodarować wedle własnych potrzeb i nie musisz zaczynać z początkiem roku - zyskujemy na jego użyteczności. W środku na jednej ze stron znajdziemy poziomo wydrukowane kalendarium tygodniowe, a po drugiej obszerne miejsce na notatki. Kalendarze reklamowe tygodniowe z notesem a5 są bardzo funkcjonalne i pomocne.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.15,63 zł
100 szt.14,97 zł
200 szt.14,50 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Na finalną cenę kalendarza książkowego składają się wybór oprawy, uszczegółowień czy materiałów. Skontaktuj się, a ustalimy cenę za Państwa kalendarz książkowy na przyszły rok.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 145x205 mm
Objętość 192 strony
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 70 g/m2
Język PL, GB, DE
Kalendarium kalendarium bez naniesionych dat, z miejscem na wpisanie daty, dni tygodnia w 3 językach (PL, GB, DE)
Wykończenie część informacyjna, notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, mapa administracyjna Polski na wyklejce, wstążka, perforacja narożna
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza

klasyczne Oprawy kalendarzy 2022

Każdy reklamowy terminarz dzienny i tygodniowy powinien wyróżniać się przykuwając wzrok oprawą graficzną, w końcu to jest jego wizytówka. Możemy wykonać ekskluzywne oprawy z materiałów skóropodobnych, a na życzenie ze skóry naturalnej. Materiał ten jest podatny na grawerowanie oraz tłoczenia, stąd możemy wykonać na nich firmowe logo. Od drugiej strony proponujemy podkleić je imitacją drewna, płótna, czy stali. Taka indywidualizacja kalendarzy biznesowych wpływa na ich lepsze postrzeganie wizualne, a elegancki wygląd zwiększa prestiż Państwa firmy.

autorskie oprawy kalendarzy 2022

Szukając idealnych organizerów powinniście zwrócić uwagę na kalendarz książkowy indywidualny z rozkładówką dzienną czy tygodniową. Nasze kalendarze projektowane są przez uzdolnionych grafików, a sama okładka jest ciekawa oraz awangardowa. Przez zastosowanie odpowiednich dodatków czy oprawy terminarz staje się ekskluzywnym organizerem reklamowym. Jest to idealny gadżet reklamowy dla Państwa klientów. Możemy wykonać go w kilku opcjach do wyboru, dzienny a5 z notesem i tygodniowy a4 - zwiększ renomę własnej firmy już dziś!

dodatki do kalendarzy 2022

Warto by kalendarze firmowe były ekskluzywnym upominkiem dla klientów. Łatwo to osiągnąć przez wybranie odpowiednich dodatków do kalendarzy książkowych. Pierwszym z nich jest grawerowane bądź tłoczone logo firmy, dzięki czemu wartość funkcjonalna organizera jest większa. W środku możemy zamieścić przydatny notatnik, wklejki bądź wyklejki reklamowe, okucia, złocenia czy garbiki. Wszystkie te elementy podnoszą renomę firmy i pozytywnie wpływają na odbiór oprawy produktu biznesowego.

Kalendarze książkowe to najczęściej wręczane gadżety reklamowe swoim pracownikom czy klientom. Są one bardzo funkcjonalne i praktyczne - przy pomocy jednego przyrządu klient ma możliwość lepszego zagospodarowania swojego czasu. Sprawdzi sie w 100% jako narzędzie do marketingu i reklamy. Polecanymi przez nas modelami są kalendarze książkowe tygodniowe a4 z grawerem oraz książkowe dzienne a5. Mamy również możliwość wyprodukowania kalendarzy książkowych indywidualnych, w których okładka zależna jest od zdania naszego klienta. Dzięki bogatemu wyboru formatów, dodatków czy modeli, jesteśmy bardzo konkurencyjni względem innych firm. Nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie u nas swój wymarzony kalendarz biznesowy czy firmowy.

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH

Kalendarze 2022 książkowe dobrze wyglądają z różnymi dodatkami. Dlatego takie też proponujemy swoim klientom. Logo to nie wszystko, co jesteśmy w stanie wykonać. Proponujemy również wklejkę reklamową ze zdjęciem, gumkę kolorową do zamykania czy wstążkę z nadrukiem. Ponadto zachęcamy do wyboru garbików, kolorowych brzegów kalendarza, a także tłoczenia. Wszystko zrealizujemy wedle życzenia zamawiającego.

Okładka kalendarza z grafiką

Okładka kalendarza z grafiką

Indywidualna okładka w przypadku kalendarzy książkowych to podstawa. Bez problemu tworzymy kalendarze książkowe 2022 z indywidualnie wykończoną oprawą, dzięki czemu dobrze wyglądają i są skuteczną reklamą przez cały rok.
Tłoczenie logo
Tłoczenie logo
Bez wątpienia wieczny kalendarz dla firmy będzie świetnie wyglądał, kiedy zostanie wyposażony w logo. Polecamy tłoczenie, które jednak zależne jest od rodzaju zastosowanych materiałów. Tłoczenie możemy wykonać na sucho lub gorąco.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Wklejki reklamowe możemy zastosować w dowolnym miejscu kalendarza. Mogą być zadrukowane jednostronnie i dwustronnie. Zamawiając kalendarz biznesowy polecamy taki właśnie dodatek, dzięki któremu staje się on znacznie funkcjonalniejszy.
Wycinane registry
Wycinane registry
Czasem kalendarz biznesowy 2022 może posiadać registry. Możemy zaproponować dwu lub czterorzędowe wcięcia, dzięki którym łatwiej jest dostać się do określonych stron kalendarza.
Papier kremowy
Papier kremowy
Aby uzyskać elegancki charakter kalendarza, proponujemy zastosowanie papieru w kolorze kremowym, czyli chamois. Wówczas kalendarze biznesowe sprawiają wrażenie bardziej ekskluzywnych. Takie produkty klasy premium są chętnie przyjmowane.
Personalizacja kalendarzy wiecznych

Personalizacja kalendarzy wiecznych

Personalizacja to nie tylko logo. Proponujemy również grawerowanie imienia i nazwiska na okładce kalendarza. Dzięki takim dodatkom produkt ten wygląda indywidualnie i elegancko.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Profesjonalne kalendarze książkowe biznesowe mają wstążkę z nadrukiem. Takie też oferujemy klientom. Tworzymy oryginalne kalendarze książkowe 2022 z kolorową wstążką z nadrukiem, którym może być logo lub hasło reklamowe.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Kalendarz książkowy wygląda elegancko, kiedy jego narożniki są zaokrąglone. Możemy zaokrąglić blok kalendarza, a także jego okładki. Tak wykończony będzie estetyczny i funkcjonalny.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Polecamy aluminiowe blaszki w kolorze srebra, które mają wymiar 50x 15 mm. To na nich grawerujemy logo firmy. Dzięki niej kalendarz książkowy wygląda bardzo elegancko i nowocześnie.
Gumka do wiecznego kalendarza

Gumka do wiecznego kalendarza

Praktycznym dodatkiem jest gumka. Dzięki takim elementom kalendarze książkowe 2022 wyglądają dużo ciekawiej. Poza tym są znacznie funkcjonalniejsze. Na gumce można wykonać nadruk np. logo.
Okucia do kalendarza

Okucia do kalendarza

Okucia narożników to świetny dodatek. Dzięki tej opcji wykończenia, kalendarze firmowe wyglądają bardzo profesjonalnie, prestiżowo. Okucia można stosować w kalendarzach książkowych z garbikami w oprawie skórzanej. 
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza
Polecamy kartonowe pudełko, które idealnie nadaje się do kalendarza książkowego b5. Wykonujemy pudełka z białego kartonu. Każdy z nich możemy wykończyć nadrukiem.
INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2022?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Nasi klienci zwykle mają do nas wiele pytań dotyczące kalendarza wiecznego, na które odpowiadamy z ogromną chęcią. Jeżeli masz jakieś, to zapraszamy do kontaktu. Poniżej znajdziesz też najczęściej zadawane pytania oraz wyczerpujące odpowiedzi.

Projektujecie wieczny kalendarz?

Druk to nie wszystko, co mamy w swojej ofercie. Proponujemy również projekt okładki kalendarza wiecznego 2022. Zajmujemy się tym praktycznie od 20 lat. Projektując firmowy kalendarz wieczny dokładamy wszelkich starań do tego, aby był to produkt wysokiej jakości, elegancki, funkcjonalny, nowoczesny. Nasze wyroby są zawsze oryginalne i wyjątkowe. Przy projekcie wykorzystujemy własne zdjęcia. 

Realizujecie projekty klientów na kalendarze biznesowe?

Klient można dostarczyć nam własny projekt. Zrealizujemy go, jeżeli będzie wykonany według naszego schematu. Nie możemy sobie pozwolić na realizację niedopracowanych projektów. Dbamy o wysoką jakość naszych wyrobów, a projekt ma na to duży wpływ. W razie potrzeby możemy go poprawić lub wykonać od nowa.

Ile czeka się na gotowy kalendarz wieczny książkowy?

Staramy się sprawnie realizować zamówienia, aby klient nie musiał zbyt długo czekać. Potrzebujemy na to zazwyczaj 3-4 tygodnie. W „szczycie sezonu” czas ten może się wydłużyć. O to, jak dużo czasu będziemy potrzebowali na realizację projektu, najlepiej pytać przy składaniu zamówienia. Jego skomplikowanie też ma tu znaczenie.

W ilu egzemplarzach otrzymam projekt kalendarza wiecznego?

Proponujemy najczęściej 2-3 projekty na jedną okładkę kalendarza wiecznego. Jeżeli jest potrzeba przygotowania większej ilości projektów, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy taką wykonali. Mamy własne studio graficzne, doświadczonych i utalentowanych projektantów, realizujemy zamówienia odpowiadające potrzebom naszych klientów.

Jak dostarczacie kalendarze biznesowe? Jak pakujecie?

Każdy kalendarz biznesowy 2022 wkładamy do kartonu. Jednak to przy mniejszych ilościach. Kiedy zamówienie jest duże, wieczne kalendarze układamy na palecie, co zmniejsza koszty dostawy. Tak jest również bezpieczniej. Zawsze dobrze zabezpieczamy nasze wyroby, aby dotarły w nienaruszonym stanie.

Jak można zindywidualizować kalendarz wieczny?

Kalendarz biznesowy 2022 można zindywidualizować na wiele różnych sposobów, wszystko właściwie zależnie od potrzeb zamawiającego. Na okładce stosujemy zdjęcia, wewnątrz wklejkę reklamową, tasiemkę z nadrukiem czy nawet gumkę przeznaczoną do zamykania. Możliwości są ogromne. Metody wykończenia ustalamy indywidualnie już na etapie pierwszej rozmowy z klientem.

Projektujecie i drukujecie, czy tylko drukujecie kalendarze?

Projektujemy kalendarze książkowe biznesowe i drukujemy je. Zajmujemy się tym kompleksowo. Produkcją kalendarzy zajmujemy się od około 20 lat. Mamy więc ogromne doświadczenie. Jesteśmy w stanie sprostać najśmielszym oczekiwaniom naszych klientów. Mamy też mnóstwo własnych pomysłów na realizację projektów.

Od ilu lat projektujecie kalendarze wieczne książkowe?

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy książkowych. Projektujemy je i produkujemy już od około 20 lat. Tworzymy wyjątkowe projekty w oparciu między innymi o własne zdjęcia. Każdy nasz wyrób jest przemyślany i wyjątkowy. Dzięki temu promocja firmy naszych klientów jest jak najbardziej skuteczna, a sam kalendarz wieczny lub biznesowy, jest chętnie przyjmowany.

Kalendarz biznesowy wieczny – dlaczego warto inwestować w ten gadżet?

Ostatnimi czasy coraz większą popularnością cieszą się takie biurowe wyroby jak kalendarz biznesowy wieczny. Zamawiają je firmy w hurtowych ilościach. Przydają się w czasie kampanii reklamowych, organizowanych w celu pozyskania nowych klientów. Nic dziwnego, pod tym kątem są niezawodne biznesowo. Ponadto przydają się każdego dnia pracy. W tym oryginalnym wydaniu przyciągają uwagę dużej liczby osób. Aktualnie kalendarze 2022 te można wykonać na wiele różnych sposobów i wykończyć wedle uznania. Warto więc indywidualizować je do granic możliwości. To wpłynie na ich wyższą cenę, ale zarazem zagwarantuje naprawdę ciekawy artykuł promocyjny.
strzalka wciecie

Wieczny kalendarz 2022 – podstawowe zalety

Ciekawą opcją wśród firmowych organizerów jest wieczny kalendarz, który wzbudza zainteresowanie z uwagi na swoją nieprzeciętną funkcjonalność. Właściwie nie ma znaczenia, który jest rok. Rozpocząć użytkowanie tego gadżetu można dosłownie w każdym momencie i wciąż terminarz ten będzie aktualny. To jest jego podstawową i zarazem największą zaletą. Poza tym kalendarz wieczny 2022 w wersji książkowej w ogóle jest świetnym przedmiotem. Taki firmowy organizer można zabrać ze sobą wszędzie, gdzie potrzeba. Służy on do sporządzania notatek, zapisywania ważnych informacji o spotkaniach i innych wydarzeniach. W nim można sprawdzić aktualną datę. To wielofunkcyjny biznesowy gadżet, niezbędny w każdym biurze, przydatny w życiu prywatnym. Jego zaletą jest to, że służy jako reklama, a wykonać ją można na wiele ciekawych, bardzo różnych sposobów. Firma, która posiada taki podręczny kalendarz biznesowy, jest pozytywnie postrzegana przez otoczenie. Sprawia wrażenie profesjonalnej i nowoczesnej. Takiej, która dba o swoich klientów, pracowników i kontrahentów, bo to właśnie im najczęściej rozdaje się te gadżety. Trzeba je tylko wykonać w odpowiedni sposób, co nie powinno być nawet najmniejszym problemem.

strzalka wciecie

Kalendarze biznesowe 2022 na indywidualne zamówienie

Z uwagi na to, że kalendarz biznesowy dla firmy zwykle tworzony jest pod zamówienie, można wykończyć go wedle uznania. Dzięki temu staje się on indywidualnym gadżetem firmowym, skuteczną reklamą i praktycznym narzędziem pracy w jednym. Tego rodzaju przedmioty rozchodzą się niczym „świeże bułki”, więc właściciele firm zamawiają je z ogromnym zapałem. W celu indywidualnego wykończenia kalendarza, można zastosować papier w kremowym kolorze, indywidualne kalendarium, kolorową wstążkę z nadrukiem, gumkę do zamykania. Okładkę można wykończyć na wiele sposobów, np. wykonując nadruk zdjęć firmowych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pokryć ją skórą. Na każdej z nich warto umieścić firmowe logo. Tak indywidualne kalendarze biznesowe dziś zyskują ogromną popularność. Szybko znajdują zastosowaniu u osób w różnym wieku, w pracy i poza nią. Firma, która posiada tego typu gadżety i rozdaje je swoim klientom, kontrahentom czy pracownikom, jest postrzegana jako profesjonalna. Warto więc zaopatrzyć się w tego typu produkty i tym właśnie prostym sposobem wpłynąć na wizerunek swojej firmy. Dziś kalendarze książkowe biznesowe to podstawa. Tak uważa wielu przedsiębiorców.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=163&format=image&sid=852031813
Nieprawidłowy kod