Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz B5 personalizowany to format idealny dla osób które lubią notować, gdzie standardowy format A5 jest zdecydowanie za mały. Kalendarz b5 dla firmy występują w układzie dziennym i tygodniowym. Zazwyczaj dzienny kalendarz b5 z logo firmy daje komfort przestrzeni na własne zapiski. Natomiast tygodniowy kalendarz b5 jest stworzony dla osób, które lubią mieć spojrzenie na wydarzenia z całego tygodnia.  Nowością jest kalendarz książkowy b5 tygodniowy z notesem, doskonałe połączenie terminarza tygodniowego i notesu.

INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2025?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Coraz więcej osób zamawia u nas kalendarze książkowe b5. Niektórzy z tego też powodu mają do nas rozmaite pytania. Najważniejsze umieściliśmy poniżej wraz z odpowiedziami. Możemy też odpowiedzieć na inne pytania.

Jak indywidualnie wykończyć kalendarz książkowy b5?

Kalendarze książkowe b5 dla firmy można wykończyć na różne sposoby, zyskując przez to całkiem ciekawy, indywidualny produkt. Indywidualnie opracowana okładka to nie wszystko. Dobrą opcją jest indywidualne wnętrze. Proponujemy wklejki reklamowe, wstążki z nadrukiem, gumki do zamykania oraz wiele innych elementów.

Jak dostarczacie kalendarze b5 książkowe? Jak je pakujecie?

Standardowe opakowanie to kartony. Kalendarze książkowe umieszczamy w kartonach. Jeżeli ilość kalendarzy jest spora, układamy je bezpiecznie na palecie. To ma duży wpływ na niższą cenę transportu. Sposób pakowania na pewno ustalimy już na wstępie współpracy.

Jakie usługi wchodzą w produkcję kalendarzy książkowych b5?

Oferujemy projekt kalendarza książkowego w formacie b5. Mamy własne studio graficzne, w którym pracują doświadczeni graficy. Poza tym zajmujemy się drukiem i montażem. Tworzymy profesjonalne kalendarze książkowe b5 odpowiadające potrzebom zamawiających.

Kalendarz książkowy b5 z gumką też oferujecie?

Proponujemy firmowe kalendarze książkowe b5 z gumką i bez gumki, zależnie od tego, czego kto oczekuje. Do organizerów tych możemy zamontować gumkę w dowolnym kolorze. Świetnie komponuje się z twardą okładką, choć ze skórzaną również całkiem dobrze.

Czy kalendarze książkowe z logo firmy i wstążka z nadrukiem to dobre połączenie?

Polecamy kalendarze książkowe b5 z kolorową wstążką, na której drukujemy logo lub inne firmowe oznaczenie. Taki terminarz jest elegancki, bardziej firmowy, skuteczny w zakresie reklamy. Zamawiając tak wykończony kalendarz trzeba liczyć się z nieco dłuższym czasem produkcji.

Ile czeka się na kalendarz b5 personalizowany?

Dokładamy wszelkich starań do tego, aby szybko tworzyć kalendarze b5 personalizowane dla naszych klientów. Zwykle są to 3-4 tygodnie. Kiedy zamówienie jest mocno indywidualne lub też zamawiający trafia na szczyt sezonu, czas ten się nieco wydłuża.

Czy kalendarz książkowy dla firmy może mieć skórzaną oprawę?

Jak najbardziej skórzana oprawa to świetny wybór jeżeli chodzi o kalendarze książkowe firmowe. Dzięki temu produkt ten będzie wyglądał profesjonalnie i bardzo elegancko. Warto, aby skóra naturalna ta była wysokiej jakości, najlepiej naturalna. Tak oryginalne kalendarze klasy premium z pewnością będą chętniej często  użytkowane.

Można wykończyć kalendarz b5 bardziej indywidualnie?

Oferujemy kalendarze książkowe b5 indywidualne, czyli z samodzielnie wybranymi przez zamawiającego dodatkami. Proponujemy indywidualną szatę graficzną okładki. Poza tym zachęcamy do zastosowania wklejki reklamowej, wstążki z nadrukiem i innych indywidualnych dodatków.

Kalendarz b5 praktyczny i elegancki

Niewątpliwie kalendarz b5 dzienny 2025 to doskonała propozycja dla osób, które lubią notować, a terminarz dzienny w wersji b5 czy a5 jest dla nich zdecydowanie za mały. Organizer z logo firmy na okładce prezentuje się jako elegancki gadżet firmowy, który z wielu powodów może być również niezwykle funkcjonalny. To akurat zależy od sposobu wykończenia, na co wpływ ma praktycznie tylko zamawiający. Dobrze wykonany kalendarz b5 tygodniowy lub model dzienny to bardzo przydatny gadżet reklamowy w każdej firmie, to jednocześnie skutecznie działająca reklama. Mając własną firmę, warto zastanowić się nad zakupem tego rodzaju gadżetów dla swoich pracowników, klientów, czy kontrahentów.
strzalka wciecie

Jak elegancko wykończyć kalendarz b5 dzienny?

Profesjonalny kalendarz b5 tygodniowy 2025 lub dzienny, zależnie od wyboru, można wykończyć wedle uznania, stosując rozmaite dostępne dodatki. Duży wpływ na atrakcyjny wygląd tego produktu ma skórzana oprawa, ozdobiona grawerowanym czy tłoczonym logo. Tu świetnie pasuje również kolorowa gumka z nadrukiem służąca do zamykania. Twarda okładka zadrukowana firmowymi zdjęciami także dobrze się prezentuje. Wówczas organizer dzienny wygląda na typowo firmowy. Warto zastanowić się nad kolorem kalendarza, gdyż może on być wykonany w dowolnym – bordowym, czarnym, brązowym, zielonym, niebieskim i w wielu innych. Elegancko będzie z pewnością prezentować się również kolorowa wstążka z nadrukiem wewnątrz. Producent nierzadko proponuje klientom zaokrąglenie narożników bloku i okładki, a także wycięcie registrów. Opcji wykończenia tego gadżetu, które prowadzą do uzyskania naprawdę eleganckiego, bardzo atrakcyjnego wyglądu, jest naprawdę bardzo wiele. Warto więc dokładnie przemyśleć swoje oczekiwania i wybrać elementy, które korzystnie wpłyną na wygląd tego biurowego przedmiotu. Wysokiej jakości kalendarz książkowy b5 na pewno spodoba się każdemu, kto będzie miał okazję z niego korzystać.

strzalka wciecie

W ilu egzemplarzach zamówić kalendarz tygodniowy b5?

Trzeba mieć na uwadze to, że kalendarz książkowy 2025 b5 jest bardzo praktycznym narzędziem i chętnie używanym przez wiele osób jak nie w pracy, to w życiu prywatnym, a nierzadko również tu i tu. Dlatego zamawiając kalendarze warto zdecydować się na ich większą ilość. Dobrze wykonane na pewno rozejdą się bardzo szybko, a rozdawać je można pracownikom, klientom, nowym lub stałym, bądź nawet wszystkim, a także kontrahentom. Elegancki gadżet na kolejny rok przyjmie każdy i jeszcze za niego podziękuje. A jeżeli kalendarz b5 2025 będzie dobrze wykonany pod względem reklamy, to bez wątpienia firma wiele na tym zyska. Wówczas tym bardziej, lepiej zainwestować w hurtowe ilości tego produktu, aby reklama firmy dotarła do jak największej liczby osób. Jeżeli będzie dobrze wykonany, użytkownicy zabiorą go ze sobą wszędzie. Taka nienachalna reklama działa przez cały rok, a niekiedy nawet dłużej. Wielu przedsiębiorców już miało okazję się o tym przekonać. Dlatego każdego roku, nawet już w okresie wakacyjnym składają zamówienia na ten nowoczesny reklamowy gadżet z notatnikiem, za każdym razem prosząc o inny wzór – tak dla urozmaicenia i zaciekawienia przyszłych użytkowników. Zamawiają je w hurtowych ilościach – nawet kilkaset sztuk jednorazowo.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=163&format=image&sid=1465596001
Nieprawidłowy kod