Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Firmowy kalendarze A5 to najczęściej wybierany typ kalendarza książkowego dla firmy. Kalendarz a5 dzienny z notesem czy tygodniowy w formacie a5 to idealny układ kalendarza. Taki dzienny organizer to bardzo podręczna forma, która  ułatwia robienie notatek wszelkich codziennych informacji. Terminarz A5 dzienny z logo firmy od wielu lat cieszy się niezmiennie dużą popularnością. Wpływa na to optymalny format jak również atrakcyjna cena kalendarza.

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH A5

Zamawiając u nas kalendarz książkowy a5, wybierz dodatki, dzięki którym przedmiot ten zyska na wartości. Będzie też znacznie funkcjonalniejszy. Proponujemy na przykład wklejki reklamowe, gumki do zamykania i tłoczenia. Możemy wykonać garbiki oraz kolorowe brzegi kalendarza. Dzięki takim dodatkowym opcjom można zwiększyć użyteczność rozmiaru kalendarza i poprawić jego wygląd.

Okładka kalendarza z grafiką
Okładka kalendarza z grafiką
Wybierz kalendarz a5 z grafiką na okładce. Wykonamy indywidualny projekt, tak by produkt ten pasował do wizerunku firmy. Pamiętaj, że taki organizer na 2025 rok to reklama działająca przez 365 dni w roku.
Tłoczenie logo
Tłoczenie logo
Tworząc kalendarz a5 książkowy dbamy o indywidualne wykończenie w postaci tłoczenia. Logo tłoczymy na okładce metodą na gorąco lub na sucho. Ostateczny wybór zależy od materiału, z którego tworzymy okładkę.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa jest świetnym dodatkiem, dzięki któremu kalendarz książkowy a5 dla firmy jest też ciekawą i skuteczną reklamą. Taką wklejkę promocyjną możemy zadrukować dowolnymi zdjęciami i zastosować ją w dowolnej części kalendarza.
Wycinane registry
Wycinane registry
Zarówno kalendarze książkowe a5 jak i te większe modele a4, mogą posiadać wycięte registry. Oferujemy dwu i czterorzędowe wcięcia. Są bardzo praktyczne, ponieważ dzięki nim można szybko i łatwo znaleźć dowolną stronę.
Papier kremowy
Papier kremowy
Jeśli sobie zażyczysz, Twój kalendarz a5 2025 będzie posiadał kartki w kolorze chamois. Proponujemy tę opcję osobom, które szukają oryginalnych rozwiązań. Papier chamois czyni kalendarz wyjątkowym, ekskluzywnym produktem.
Personalizacja kalendarzy
Personalizacja kalendarzy
Dbamy o personalizację kalendarzy. Oferujemy mniejsze podręczne kalendarze książkowe 2025 z logo firmy na okładce. Okładka skórzanego kalendarza z tym oznaczeniem sprawi, że będzie on elegancki i zyska indywidualnego charakteru.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Wykonujemy kalendarze a5 książkowe z grafiką i wstążką. Wstążka może być w dowolnym kolorze. Na jej powierzchni możemy wykonać nadruk. Może to być logo albo coś innego. Szczegóły ustalamy indywidualnie.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Organizery indywidualne to również te, które posiadają zaokrąglone narożniki bloku i okładki. Taki produkt świetnie się prezentuje. Jest elegancki i oryginalny. W dodatku jest praktyczniejszy.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Profesjonalne kalendarze z logo firmy dostępne w naszej ofercie mogą mieć też aluminiową blaszkę z grawerowanym logo. Blaszka ma wymiary 50x15 mm. To dodatek, który podnosi wartość całego produktu.
Gumka do kalendarza
Gumka do kalendarza
Dobre kalendarze reklamowe mają nie tylko chwytliwą grafikę, ale też dodatki, które wpływają na ich praktyczność. Proponujemy więc kolorowe gumki różnej szerokości. Na gumce możemy wykonać nadruk.
Okucia do kalendarza
Okucia do kalendarza
Proponujemy okucia narożników, które poprawiają wygląd całego kalendarza. Mamy do wyboru srebrne i złote. Takie kalendarze a5 firmowe są postrzegane jako produkt klasy premium. Najlepiej pasują do terminarzy skórzanych.
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza
Wszystkie kalendarze w rozmiarze a5 dla firm mogą być zapakowane w kartonowe pudełka. Proponujemy te z białego kartonu o gramaturze 300 g. Świetnym uzupełnieniem pudełka jest tu firmowy nadruk.
INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2025?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Jeżeli masz do nas jakieś pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie na wszystkie odpowiemy. Poniżej przedstawiamy też najczęściej zadawane przez naszych innych klientów. Dołączamy do nich wyczerpujące odpowiedzi.

W jaki sposób można zindywidualizować kalendarz książkowy a5?

Kalendarz książkowy a5 możemy wykończyć na wiele różnych sposobów, co pozwoli uzyskać bardziej indywidualny produkt. Indywidualna grafika na okładce to nie wszystko, co możemy zaproponować. Oferujemy też wklejki reklamowe, indywidualne kalendarium, a także kolorową wstążkę z nadrukiem. Wszystko to zwiększa walory estetyczne produktu i czyni go oryginalnym.

Jak wygląda dostawa kalendarzy książkowych a5?

Kalendarze książkowe na rok 2025 dostarczamy w kartonach, ale tylko wtedy, kiedy ich ilość nie jest zbyt duża. Większe ilości terminarzy układamy na palecie. W ten sposób zmniejszamy koszty dostawy. To ma jednocześnie wpływ na większe bezpieczeństwo tych produktów.

Możecie zaprojektować i wydrukować kalendarz książkowy a5?

W produkcji kalendarzy specjalizujemy się od blisko 25 lat. Oferujemy kompleksowe usługi, a w tym projekt graficzny i druk. Dostarczamy gotowe produkty, profesjonalne kalendarze książkowe a5. Mamy własne studio graficzne, w którym opracowujemy indywidualne projekty okładek i pozostałych elementów kalendarza.

Możecie wykonać kalendarz książkowy a5 z gumką?

Kalendarz książkowy 2025 jest popularnym i chętnie zamawianym gadżetem firmowym, reklamowym. Proponujemy kalendarze z notesem a5, które możemy wykończyć wedle życzenia. Jesteśmy w stanie zastosować gumkę do zamykania w dowolnym kolorze, a okładkę pokryć zdjęciami, dzięki którym będzie można uzyskać indywidualny charakter.

Czy do kalendarzy książkowych z logo można dodać wstążkę z nadrukiem?

Oferujemy kalendarze książkowe z logo firmy standardowe i z drobnymi dodatkami. Takim może być właśnie kolorowa wstążka z nadrukiem – logo czy hasło reklamowe. Trzeba tylko liczyć się z tym, że będziemy potrzebowali więcej czasu na wykonanie takiego produktu.

Ile czasu wykonujecie kalendarz a5 personalizowany?

Potrzebujemy na to zwykle 3-4 tygodnie. Czasem, kiedy mamy więcej pracy – jest szczyt sezonu – wówczas czas realizacji zamówienia się wydłuża. Jeżeli organizery książkowe a5 personalizowane ze zdjęciami mają być wykończone w jakiś specyficzny sposób, czas produkcji też może się nieco wydłużyć.

Czy oprawa skórzana to dobry wybór?

Kalendarze a5 w oprawie ze skóry naturalnej to produkty wysokiej jakości, które świetnie się prezentują. Są eleganckie i nowoczesne. Wyglądają jak profesjonalne gadżety firmowe, idealne do zastosowania w eleganckich miejscach. Dodatek w postaci skóry z łatwością uczyni kalendarz produktem klasy premium.

Można u Was kupić kalendarz a5 indywidualny?

Tworzymy przede wszystkim kalendarz z logo firmy w formacie a5 właśnie o indywidualnym wykończeniu. Takie wyroby cieszą się w naszej ofercie największą popularnością. Bardziej współgrają z wizerunkiem firmy, która je zamawia. Poza tym dzięki temu każdy zamawiający ma kalendarz, z jakiego chce korzystać.