Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe A4 z grawerem to prestiżowy produkt, wybierany zazwyczaj dla kadry zarządzającej. Format a4 występuje w układzie dziennym i tygodniowym. Firmowy kalendarz a4 dzienny na zamówienie jest doskonały do planowania dnia dla salonów fryzjerskich czy restauracji. Ponadto kalendarz a4 tygodniowy to dobry organizer dla tych, który lubią notować, ale chcą mieć na rozkładówce spojrzenie na cały przekrój tygodnia. Nowością w ofercie jest kalendarz tygodniowy a4 z notesem.

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH A4

Zamawiając duży kalendarz książkowy a4 musisz wiedzieć, że mamy do zaoferowania coś więcej niż tylko zwykły terminarz. Proponujemy liczne dodatki. Do najczęściej wybieranych należą – wklejka reklamowa, gumka do zamykania, tłoczenie, garbiki oraz kolorowe wykończenie brzegów kalendarza. Decydując się chociaż na wybrane, można zwiększyć wartość tego terminarza. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Okładka kalendarza z grafiką
Okładka kalendarza z grafiką
Możemy wykonać kalendarz a4 z indywidualną grafiką na okładce. Produkty w tej wersji cieszą się dużym zainteresowaniem, bo przyciągają uwagę i są skuteczną reklamą. A taka reklama działa przez cały 2022 rok.
Tłoczenie logo
Tłoczenie logo
Kalendarz a4 książkowy może mieć tłoczone logo na okładce. Tłoczenie wykonujemy metodą na sucho, a w razie potrzeby na gorąco. Oprawa może być przecież wykonana z różnych materiałów. Na tej postawie wybieramy technikę.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Dobrze, kiedy kalendarz książkowy a4 dla firmy posiada wklejkę reklamową. Wklejka ta może być zadrukowana dowolnymi zdjęciami, także dostępnymi w naszym archiwum. To ciekawy dodatek, który czyni terminarz bardziej indywidualnym.
Wycinane registry
Wycinane registry
Jeśli zamawiasz kalendarz a4 2022 zastanów się nad registrami. Wycięte registry dwu lub czterorzędowe ułatwiają wyszukiwanie konkretnych stron. Taki dodatek sprawia, że terminarz wygląda inaczej niż wszystkie.
Papier kremowy
Papier kremowy
Ciekawie prezentują się kalendarze książkowe a4 z papierem chamois. Chodzi tu o papier w kremowym kolorze. Takie terminarze są bardziej ekskluzywne. To zdecydowanie produkt premium. Polecamy je wszystkim firmom.
Personalizacja kalendarzy
Personalizacja kalendarzy
Kalendarze książkowe 2022 można personalizować na różne sposoby. Jedną z tych opcji jest przede wszystkim grawerowanie logo. Tym bardzo prostym sposobem gadżet może zyskać indywidualnych charakter.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Bardzo często tworząc kalendarz książkowy 2022 a4, na życzenie klientów dodajemy wstążkę z nadrukiem. To dodatek, który ułatwia zaznaczanie poszczególnych stron. Na wstążce możemy nadrukować logo firmy.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Skoro kalendarz książkowy w rozmiarze a4 ma być wyjątkowy, proponujemy zaokrąglenia bloku i okładki. Wygląda elegancko i stylowo. Produkty w tej właśnie wersji cieszą się coraz większym zainteresowaniem.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Proponujemy kalendarze a4 z logo firmy, ale nie tylko na okładce. Wykonujemy aluminiowe blaszki w srebrnym kolorze o wymiarach 50x15 mm, na których grawerujemy logo. To dziś bardzo modny dodatek.
Gumka do kalendarza
Gumka do kalendarza
Może kalendarzy z gumką nie wyróżnia niska cena, ale na pewno dobra jakość. Oferujemy kalendarze w rozmiarze a4 reklamowe z kolorową gumką i nadrukiem. Mamy gumki różnej grubości i w różnych kolorach.
Okucia do kalendarza
Okucia do kalendarza
U nas można kupić profesjonalne kalendarze indywidualne wyposażone w okucia na narożnikach. Istnieją dwa warianty okuć – srebrne i złote. Elementy te dobrze komponują się z garbikami w oprawie skórzanej.
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza
Proponowane przez nas kalendarze a4 firmowe świetnie wyglądają w kartonowych pudełkach. Tworzymy takie z białego kartonu. Jego gramatura to 300 g. Są wytrzymałe i estetyczne. Na ich powierzchni drukujemy logo.
INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2022?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Każdy, kto wybiera producenta kalendarzy książkowych a4 ma mnóstwo pytań. Uzyskane odpowiedzi mają pomóc im w podjęciu właściwej decyzji. Jeżeli i Ty masz do nas pytania, zapraszamy do kontaktu. Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane.

Jak można zindywidualizować kalendarz książkowy a4?

Chcąc nieco zindywidualizować kalendarz książkowy, warto zastosować okładkę ze zdjęciami, dodać wklejkę reklamową w środku, a także wybrać jeszcze kilka innych opcji. Może to być tasiemka z firmowym nadrukiem, gumka do zamykania czy inny sposób wykończenia, który sprawi, że powstały kalendarz 2022 a4 stanie się inny niż wszystkie dostępne na rynku.

Jak pakujecie/dostarczacie kalendarze a4 książkowe?

Kiedy ilość nie jest duża, firmowe kalendarze książkowe umieszczamy w kartonach. Większe ilości produktów układamy na palecie. Dzięki temu z jednej strony są bezpieczniejsze, z drugiej zaś transport jest tańszy. Damy o zadowolenie klienta po każdym względem.

Jakie usługi w ramach produkcji kalendarzy książkowych a4 oferujecie?

Działamy na rynku od blisko 20 lat. Oferujemy nie tylko projekt, ale również druk. Wysyłamy gotowy produkt reklamowy. Tworzymy profesjonalne kalendarze książkowe tygodniowe a4 z indywidualnie opracowaną okładką. Wszystko wedle życzenia zamawiającego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Można wykonać kalendarz książkowy a4 z gumką?

Oferujemy rozmaite kalendarze firmowe a4. Jeżeli takie jest życzenie zamawiającego, bez problemu stworzymy kalendarz z notesem a4 i z taką właśnie gumką do zamykania. Dzięki niej na pewno stanie się praktyczniejszy. Z takim zamknięciem dobrze prezentują się kalendarze na rok 2022 w twardej oprawie.

Czy kalendarz książkowy z logo firmy może mieć dodatek w postaci wstążki?

Proponujemy nie tylko kalendarze książkowe z logo firmy i wstążką, ale również z nadrukiem na tej wstążce. Możemy oznaczyć ją na wiele różnych sposobów. Wówczas kalendarz stanie się typowym firmowym gadżetem. Trzeba tylko liczyć się z dłuższym terminem realizacji zamówienia.

Ile czeka się na kalendarz a4 personalizowany?

Staramy się szybko realizować zamówienia. Jednak na kalendarz książkowy indywidualny będzie trzeba poczekać 3-4 tygodnie. Czas może się wydłużyć, jeżeli projekt będzie szczególnie trudny. Tak samo, gdy zamawiający trafi na najgorętszy w naszej drukarni czas – szczyt sezonu.

Czy kalendarz książkowy może mieć skórzaną oprawę i jest to dobry wybór?

Firmowe kalendarze a4 świetnie prezentują się w wersji ze skórzaną oprawą. Wyglądają na eleganckie, wręcz ekskluzywne. Takim gadżetem nie powstydzi się żadna firma. Dlatego skórę w tym przypadku jak najbardziej polecamy. Najlepiej, aby była to skóra wysokiej jakości. Wówczas zupełnie zwykły produkt stanie się produktem klasy premium.

Możemy zamówić kalendarz a4 indywidualny?

Z ogromną chęcią wykonamy kalendarz z logo firmy o indywidualnym wykończeniu. Zresztą takie właśnie cieszą się popularnością w naszej ofercie. Polecamy kalendarze książkowe a4 z uwagi na dużą powierzchnię reklamową i inne zalety tego formatu.

Nowoczesny kalendarz tygodniowy w formacie a4 dla niej i dla niego

Profesjonalnie wykonany, starannie wykończony kalendarz 2022 a4 to świetny gadżet zarówno dla niej, jak i dla niego. To z jednej strony narzędzie pracy, a z drugiej zaś gadżet, który jest jednym z atrybutów osób pracujących na wyższych stanowiskach. W każdym razie przedmiot ten przydaje się bardzo często, więc warto mieć go zawsze pod ręką. Z uwagi na to, że na jego okładce można wykonać grawer lub tłoczenie logo firmy, zwykło się używać go w firmach. Przedsiębiorcy zamawiają go bardzo chętnie i rozdają swoim pracownikom, a także klientom i partnerom biznesowym. To świetny prezent , bardzo praktyczny i modny produkt promocyjny.
strzalka wciecie

Dlaczego warto zamówić firmowy kalendarz tygodniowy 2022?

Właściwie jest wiele powodów, dla których warto zamówić kalendarz a4 2022. To przede wszystkim narzędzie pracy, które przydaje się w wielu sytuacjach i w wielu miejscach. Ponadto może służyć firmie, jako podarunek dla pracowników, klientów tych stałych i nowych, czy na przykład jako prezent dla partnerów biznesowych. To jednak nie wszystko. Dziś kalendarz 2022 tygodniowy lub dzienny b4 służy przede wszystkim jako skuteczna reklama, która nie dość, że działa przez cały rok, a czasem nawet dłużej, to w dodatku jest nienachalna. Ulotki, broszury, czy nawet wizytówki w dzisiejszych czasach już nie mają takiej mocy, jaką mają wspomniane kalendarze. To wszystko są główne powody, dla których warto zamawiać tego rodzaju gadżety. Z uwagi na ich ogromną popularność i chęć użytkowania, powinno się zamawiać je w hurtowych ilościach. Starannie i pomysłowo wykonane na pewno będą wzbudzały zainteresowanie, a co za tym idzie, taki gadżet firmowy przyjmie każdy, komu tylko zostanie zaproponowany. Jeżeli działa skutecznie w zakresie reklamy, to jak najbardziej warto zamówić go dla swojej firmy. Dzięki temu na pewno zyska pozytywną opinię w ocenie potencjalnych klientów i partnerów. Takie gadżety mają korzystny wpływ na wizerunek firmy.

strzalka wciecie

Ile kosztuje kalendarz a4 i czy warto kierować się ceną?

Dla wielu przedsiębiorców dość uważnie planujących swoje wydatki, to ile kosztuje kalendarz książkowy a4, ma ogromne znaczenie. Niektórzy nawet tylko na to zwracają uwagę, a w sumie niepotrzebnie, ponieważ znacznie ważniejsza jest na przykład jakość czy sposób wykończenia tego przedmiotu. Dziś na szczęście można kupić kalendarz książkowy 2022 a4 w rozsądnej cenie. Producent potrafi spełniać oczekiwania swoich klientów. Realizuje zamówienia pod indywidualne wytyczne. To od dodatków właśnie zależy cena końcowa produktu. Jeżeli wobec tego tygodniowy kalendarz będzie wykonany klasycznie, bez specjalnych elementów dodatkowych, jego cena też będzie automatycznie niższa. Klient, który zażyczy sobie skórzaną oprawę, grawerowanie symbolu lub tłoczenie logo, wstążkę z nadrukiem, gumkę do zamykania, wklejkę reklamową, papier w kolorze kremowym itd. zapłaci więcej. Cenę można jednak zmniejszyć niezależnie od projektu, poprzez złożenie zamówienia na większą ilość kalendarzy. Zamawiając kalendarz książkowy tygodniowy w hurtowej ilości, cena jednostkowa znacznie spadnie. Warto natomiast mieć na uwadze to, że kalendarz a4 dzienny 2022 czy tygodniowy to bardzo przydatny gadżet, więc na cenę nie powinno się zwracać uwagi.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=163&format=image&sid=724138533
Nieprawidłowy kod