Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe A4 z grawerem to prestiżowy produkt, wybierany zazwyczaj dla kadry zarządzającej. Format a4 występuje w układzie dziennym i tygodniowym. Firmowy kalendarz a4 dzienny na zamówienie jest doskonały do planowania dnia dla salonów fryzjerskich czy restauracji. Ponadto kalendarz a4 tygodniowy to dobry organizer dla tych, który lubią notować, ale chcą mieć na rozkładówce spojrzenie na cały przekrój tygodnia. Nowością w ofercie jest kalendarz tygodniowy a4 z notesem.

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH A4

Zamawiając duży kalendarz książkowy a4 musisz wiedzieć, że mamy do zaoferowania coś więcej niż tylko zwykły terminarz. Proponujemy liczne dodatki. Do najczęściej wybieranych należą – wklejka reklamowa, gumka do zamykania, tłoczenie, garbiki oraz kolorowe wykończenie brzegów kalendarza. Decydując się chociaż na wybrane, można zwiększyć wartość tego terminarza. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Okładka kalendarza z grafiką
Okładka kalendarza z grafiką
Możemy wykonać kalendarz a4 z indywidualną grafiką na okładce. Produkty w tej wersji cieszą się dużym zainteresowaniem, bo przyciągają uwagę i są skuteczną reklamą. A taka reklama działa przez cały 2025 rok.
Tłoczenie logo
Tłoczenie logo
Kalendarz a4 książkowy może mieć tłoczone logo na okładce. Tłoczenie wykonujemy metodą na sucho, a w razie potrzeby na gorąco. Oprawa może być przecież wykonana z różnych materiałów. Na tej postawie wybieramy technikę.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Dobrze, kiedy kalendarz książkowy a4 dla firmy posiada wklejkę reklamową. Wklejka ta może być zadrukowana dowolnymi zdjęciami, także dostępnymi w naszym archiwum. To ciekawy dodatek, który czyni terminarz bardziej indywidualnym.
Wycinane registry
Wycinane registry
Jeśli zamawiasz kalendarz a4 2025 zastanów się nad registrami. Wycięte registry dwu lub czterorzędowe ułatwiają wyszukiwanie konkretnych stron. Taki dodatek sprawia, że terminarz wygląda inaczej niż wszystkie.
Papier kremowy
Papier kremowy
Ciekawie prezentują się kalendarze książkowe a4 z papierem chamois. Chodzi tu o papier w kremowym kolorze. Takie terminarze są bardziej ekskluzywne. To zdecydowanie produkt premium. Polecamy je wszystkim firmom.
Personalizacja kalendarzy
Personalizacja kalendarzy
Kalendarze książkowe 2025 można personalizować na różne sposoby. Jedną z tych opcji jest przede wszystkim grawerowanie logo. Tym bardzo prostym sposobem gadżet może zyskać indywidualnych charakter.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Bardzo często tworząc kalendarz książkowy 2025 a4, na życzenie klientów dodajemy wstążkę z nadrukiem. To dodatek, który ułatwia zaznaczanie poszczególnych stron. Na wstążce możemy nadrukować logo firmy.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Skoro kalendarz książkowy w rozmiarze a4 ma być wyjątkowy, proponujemy zaokrąglenia bloku i okładki. Wygląda elegancko i stylowo. Produkty w tej właśnie wersji cieszą się coraz większym zainteresowaniem.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Proponujemy kalendarze a4 z logo firmy, ale nie tylko na okładce. Wykonujemy aluminiowe blaszki w srebrnym kolorze o wymiarach 50x15 mm, na których grawerujemy logo. To dziś bardzo modny dodatek.
Gumka do kalendarza
Gumka do kalendarza
Może kalendarzy z gumką nie wyróżnia niska cena, ale na pewno dobra jakość. Oferujemy kalendarze w rozmiarze a4 reklamowe z kolorową gumką i nadrukiem. Mamy gumki różnej grubości i w różnych kolorach.
Okucia do kalendarza
Okucia do kalendarza
U nas można kupić profesjonalne kalendarze indywidualne wyposażone w okucia na narożnikach. Istnieją dwa warianty okuć – srebrne i złote. Elementy te dobrze komponują się z garbikami w oprawie skórzanej.
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza
Proponowane przez nas kalendarze a4 firmowe świetnie wyglądają w kartonowych pudełkach. Tworzymy takie z białego kartonu. Jego gramatura to 300 g. Są wytrzymałe i estetyczne. Na ich powierzchni drukujemy logo.
INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2025?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Każdy, kto wybiera producenta kalendarzy książkowych a4 ma mnóstwo pytań. Uzyskane odpowiedzi mają pomóc im w podjęciu właściwej decyzji. Jeżeli i Ty masz do nas pytania, zapraszamy do kontaktu. Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane.

Jak można zindywidualizować kalendarz książkowy a4?

Chcąc nieco zindywidualizować kalendarz książkowy, warto zastosować okładkę ze zdjęciami, dodać wklejkę reklamową w środku, a także wybrać jeszcze kilka innych opcji. Może to być tasiemka z firmowym nadrukiem, gumka do zamykania czy inny sposób wykończenia, który sprawi, że powstały kalendarz 2025 a4 stanie się inny niż wszystkie dostępne na rynku.

Jak pakujecie/dostarczacie kalendarze a4 książkowe?

Kiedy ilość nie jest duża, firmowe kalendarze książkowe umieszczamy w kartonach. Większe ilości produktów układamy na palecie. Dzięki temu z jednej strony są bezpieczniejsze, z drugiej zaś transport jest tańszy. Damy o zadowolenie klienta po każdym względem.

Jakie usługi w ramach produkcji kalendarzy książkowych a4 oferujecie?

Działamy na rynku od blisko 25 lat. Oferujemy nie tylko projekt, ale również druk. Wysyłamy gotowy produkt reklamowy. Tworzymy profesjonalne kalendarze książkowe tygodniowe a4 z indywidualnie opracowaną okładką. Wszystko wedle życzenia zamawiającego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Można wykonać kalendarz książkowy a4 z gumką?

Oferujemy rozmaite kalendarze firmowe a4. Jeżeli takie jest życzenie zamawiającego, bez problemu stworzymy kalendarz z notesem a4 i z taką właśnie gumką do zamykania. Dzięki niej na pewno stanie się praktyczniejszy. Z takim zamknięciem dobrze prezentują się kalendarze na rok 2025 w twardej oprawie.

Czy kalendarz książkowy z logo firmy może mieć dodatek w postaci wstążki?

Proponujemy nie tylko kalendarze książkowe z logo firmy i wstążką, ale również z nadrukiem na tej wstążce. Możemy oznaczyć ją na wiele różnych sposobów. Wówczas kalendarz stanie się typowym firmowym gadżetem. Trzeba tylko liczyć się z dłuższym terminem realizacji zamówienia.

Ile czeka się na kalendarz a4 personalizowany?

Staramy się szybko realizować zamówienia. Jednak na kalendarz książkowy indywidualny będzie trzeba poczekać 3-4 tygodnie. Czas może się wydłużyć, jeżeli projekt będzie szczególnie trudny. Tak samo, gdy zamawiający trafi na najgorętszy w naszej drukarni czas – szczyt sezonu.

Czy kalendarz książkowy może mieć skórzaną oprawę i jest to dobry wybór?

Firmowe kalendarze a4 świetnie prezentują się w wersji ze skórzaną oprawą. Wyglądają na eleganckie, wręcz ekskluzywne. Takim gadżetem nie powstydzi się żadna firma. Dlatego skórę w tym przypadku jak najbardziej polecamy. Najlepiej, aby była to skóra wysokiej jakości. Wówczas zupełnie zwykły produkt stanie się produktem klasy premium.

Możemy zamówić kalendarz a4 indywidualny?

Z ogromną chęcią wykonamy kalendarz z logo firmy o indywidualnym wykończeniu. Zresztą takie właśnie cieszą się popularnością w naszej ofercie. Polecamy kalendarze książkowe a4 z uwagi na dużą powierzchnię reklamową i inne zalety tego formatu.